1 Şubat 2019

Altıntepe Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Altıntepe arçelik servisi olarak hizmet veren firmamız sorunlara aynı gün içinde ve yerinde çözüm üretiyor. Eski yeni tüm cihazlarınızın profesyonel bir şekilde yerinde onarımı için Altıntepe şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bünyemizdeki teknisyenlerin hepsi işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Özel servis olarak hizmet veren firmamız tüm modellerin yedek parçalarına sahip olup donanımlı araçları ile arızalara yerinde müdahale etmektedir. Yaşadığınız teknik sorunlara pratik ve ekonomik çözümler üretmek istiyorsanız Altıntepe şubemizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Altıntepe arçelik buzdolabı servisi; arçelik buzdolabı soğutmuyor, su akıtıyor veya dondurmuyor ise Altıntepe arçelik servisi olarak aynı gün içinde geliyor ve dolabınıza yerinde müdahale ediyoruz. Eğer arçelik buzdolabınızın yalnızca Alt tarafı soğutmuyor ise sensör, rezistans, sigorta ve ara bölme kanallarını kontrol ederek hangi parçada arıza var ise yerinde değişimini yapıyoruz. Arızalı buzdolapları kapağını çok açmadığınız sürece ortalama 8 saat boyunca içindeki yiyecekleri koruyacaktır. Altıntepe arçelik servisi olarak arçelik marka buzdolabı arızalarına aynı gün içinde müdahale ediyoruz. Yiyecekleriniz bozulmadan buzdolabınızın en hızlı şekilde onarımı için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Altıntepe arçelik çamaşır makinası servisi arçelik çamaşır makinalarında servis olarak en çok karşılaştığımız arıza cihazın ses yapmasıdır. Eğer arçelik çamaşır makineniz kazandan dolayı ses yapıyor ise cihazın atölyeye alınması gerekebilir. Eğer yay veya amortisörlerinden dolayı ses yapıyor ise tüm bu parçaların değişimi yerinde yapılır. Servisimiz tarafından onarımı yapılan arçelik çamaşır makineniz bir yıl yedek parça ve işçilik garantilidir. Garantili cihazların garanti süresi içinde arızalanması durumunda servis önceliği vardır. Kusursuz ve ekonomik bir arçelik servis hizmeti almak için Altıntepe arçelik servisi şubemizi arayarak teknik yardım alabilir veya cihazlarınızla ilgili merak ettiklerinizi dilediğiniz zaman sorabilirsiniz.

Altıntepe arçelik klima servisi; arçelik marka split klima kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri sunuyoruz. Eğer arçelik klimanızı bir yerden bir yere taşımak istiyorsanız Altıntepe arçelik servisi şubemizi arayarak montaj ve de montaj hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ebatları ne olursa olsun tüm arçelik split klimalar için yer değişimi hizmeti vermektedir. Eğer klimanızı taşımak istediğiniz yere aracınız yok ise servis aracımızda taşıyoruz.