27 Aralık 2019

Armağanevler Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Armağanevler Arçelik Servisi

Her evde farklı model ve markada beyaz eşyalar bulunur. Ancak Arçelik markası ülkemizde oldukça sevilen ve tercih edilen bir markadır. Ancak beyaz eşyaları alırken de dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar vardır. Bunların başında güvenilir ve tanınmış bir markanın olması gerekir. Günümüzde ister ev hanımı olsun ister çalışan kadın herkesin evinde mutlaka beyaz eşyalar vardır. Ancak her ürünün bir kullanım süresi vardır. Bu süre sonrasında cihazlarınız bozulabilir. Bu durumda güvenilir bir firma olan Armağanevler Arçelik servisi firmamızı mutlaka arayınız.

Beyaz eşya tamiri Hizmetleri

Armağanevler Arçelik servisi firmamız Arçelik markasına ait her türlü beyaz eşyanızın arıza durumunda sizlerin yanındadır. Firmamıza 7/24 canlı destek hattından ulaşabilir ve arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Akabinde ivedilikle sizlere ekip yönlendirilerek arızalanan cihazınızı evinizde onarılabiliyorsa tamiri yapılır. Aksi takdirde firmamıza getirilerek tamir işlemeleri tamamlanır. Firmamız tamirini yaptığı her parça için bir yıl firma garantisi verir ve yapılan tüm işlemlere firmamız tarafından kayıt altına alınır. Sizde güvenilir ve kaliteli hizmet almak isterseniz firmamızın iletişim numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Beyaz Eşya Yedek Parça Hizmetleri

Beyaz eşyaların arıza açması halinde firmamız öncelikle onarım hizmeti verir. Ancak bazı durumlarda parçaların onarımı mümkün olmayabilir. Bu durumda yüzde yüz orjinal yedek parçalar ile parça değişimi hizmeti verilir. Firmamızda Arçelik markasına ait oldukça geniş bir yedek parça stoku vardır. Parça değişimi yapılmadan önce müşterinin onayı alınır. Akabinde değişim işlemleri başlatılır.

Firmamızda Hangi Eşyaların Onarımı Yapılır?

Armağanevler Arçelik servisi firmamız Arçelik markasına ait her türlü beyaz eşyanın bakım ve onarım işlemlerini özenle yapar.

Firmamızda tamiri yapılan cihazların başında;

  1. Buzdolabı
  2. Çamaşır makinesi
  3. Bulaşık makinesi
  4. Ocak
  5. Fırın yer alır

Firmamızdan garantili hizmet almak için bizi arayınız. Firmamız müşteri memnuniyetine önem veren köklü bir kurumdur.

Beyaz Eşyaların Tamir Ücretleri

Her beyaz eşyanın arıza açan parçasına göre tamir ücretleri değişir. Bu konuda piyasanın en uygun fiyatlarını veren firmamız ile irtibata geçmelisiniz.