16 Eylül 2019

Bulgurlu Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Üsküdar ilçesinin site ile donatılan semti olan Bulgurlu’da Arçelik servis hizmetleri veriyoruz. Aynı gün içinde Arçelik marka beyaz eşya, kombi ve klimanızın tamiri için Bulgurlu Arçelik servisi hemen arayın. Bizlere haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 1 yıl garantili Arçelik servisi için doğru adrestesiniz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan tüm Arçelik cihazlara 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Profesyonel onarım için telefonlarımızdan bizlere hemen kayıt bırakabilirsiniz.

Arçelik buzdolabı arızalarına en hızlı çözümü biz sunuyoruz. Bizi dilediğiniz zaman arayarak Arçelik buzdolabınızın tamirini veya bakımını yaptırabilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, koku yapan, kapısı kapanmayan tüm Arçelik buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. 1 sene garanti veriyoruz. Profesyonel Arçelik buzdolabı servisi için Bulgurlu Arçelik servis firmamızı arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Buzdolabı bozulması diğer beyaz eşyalar gibi değildir. Hızlı müdahale ister. Aksi taktirde içindeki yiyecekler ortalama 24 saat içinde bozulacaktır.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutma makinesi gibi yıkama grubundaki tüm cihazların arızalarını yerinde tamir ediyoruz. Sadece kazan ve su kaçağı arızalarında atölyeye alınması gerekebilir. Bunun nedeni ise cihazın atölye ortamında sökülmesi gerektiğidir. Fakat bu işlemlerde uzun sürmez. Cihazınızın arızasına göre size önden bilgi verilir ve onayınız dahilinde işlem yapılır. Ücret işlem bitiminde alınır fakat cihaza işlem uygulanmadan önce çıkan masraf size bildirilir ve onay alınır.

İnverter teknolojisi ile en çok satışı yapan klima markalarından biri olan Arçelik’in tüm split klima modellerini tamir ediyoruz. Ayrıca periyodik klima bakımı için de Bulgurlu Arçelik servisi arayarak servis talep edebilirsiniz. Konusunda uzman klimacı ustalarımız tüm Arçelik klimaları yerinde tamir ediyor. Ayrıca dilerseniz ikinci el Arçelik klima montajı ve yer değişimi için bizden destek alabilirsiniz. Montaj işlemi uzun süren bir işlem olduğu için 1 gün öncesinden randevu almanızda fayda var.

Son olarak elbette işinin ehli ustalarımız ile kombi tamir hizmeti veriyoruz. Profesyonel ekibimiz ile sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan, su akıtan veya ses yapan Arçelik kombi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyan kombinizin periyodik bakım işlemlerini de yapıyoruz. Kısaca Arçelik cihazlarınızla ilgili tüm teknik sorunları Bulgurlu Arçelik servisi arayarak tek seferde çözebilirsiniz.