2 Aralık 2019

Caddebostan Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Caddebostan Arçelik Servisi

Arçelik servisi olarak Caddebostan mahalle geneline aynı gün içinde servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Arçelik cihazlarınız için yerinde çözüm üretiyoruz. 1 yıl garantili Arçelik teknik servis hizmeti veriyoruz. Kusurlu tüm Arçelik cihazlarınız için bizi arayabilirsiniz. Servisimiz, konusunda uzman kadrosu ile tüm teknik problemleri yerinde gideriyor. Eksiksiz bir onarım ve 1 yıl garanti için Caddebostan şubemizi hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Arçelik Kombi Servis ve Bakım

Caddebostan Arçelik servisi olarak Arçelik marka kombi kullanıcıları için onarım ve bakım hizmetleri veriyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm Arçelik kombi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Arçelik kombiler 1 yıl garantilidir. Garantili kombi tamiri istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haftanın 7 günü Arçelik kombi servisi hizmetleri veren firmamızda tüm işlemler yerinde yapılır. Arızası ne olursa olsun kombi sökülmez veya atölye ortamına ihtiyaç duyulmaz.

Servisimizde yapılan yıllık bakım, sıradan bir bakım değildir. Son derece titiz bir şekilde ve işinin ehli ustalar ile yapılır. Kombi bakımı sayesinde tasarruf etmeniz çok kolay ve hızlı olacaktır.