28 Haziran 2019

Koşuyolu Klima Servisi

ile acibademarcelik

Koşuyolu bölgesinde klima servisi arayanlar için profesyonel destek sağlayan firmamız her türlü bakım ve onarım işlerinde sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteli çözümleri evinize kadar getiren Koşuyolu klima servisi firmamız deneyimli personeli ile günün 24 saatinde servis taleplerine yanıt veriyor. Klima servisi konusunda garanti ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir model fark etmeden her türlü klimanızı bizlere emanet edebilirsiniz. Firmamızın müşteri destek hattı günün 24 saati açıktır. Müşteri hizmetleri hattımızı aramanız durumun daha güler yüzlü personelimiz sizi gerekli birime hemen yönlendirecek ve kısa sürede servis hizmeti almanızı sağlayacaktır. 

Kendini Geliştiren Ekip

Yeniliklere her zaman açık olan Koşuyolu klima servisi firmamız kendini sürekli geliştirmekte ve bünyesine yeni ekip ve ekipmanlar katmaktadır. Sadece Koşuyolu bölgesinde değil İstanbul’un her yerine kaliteli servis hizmeti ulaştıran firmamızdan alacağınız hizmet 1 yıl garantilidir. Klima konusunda uzman personellerimiz aynı zamanda evinizde bulunan diğer beyaz eşyaların bakım ve onarım işlerinde de sizlere yardımcı oluyor. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi ve kurutma makinesi gibi cihazlarınızın bakım ve onarımı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda kombi ve klima gibi periyodik bakım gerektiren cihazlarınızın bakım sürelerini sizlerin yerine takip ediyor ve gerekli tarihte sizlere arayarak bakım hizmeti isteyip istemediğinizi öğreniyoruz.

Kaliteli Hizmet

Kaliteli hizmet anlayışı ve ekonomik fiyatlarıyla Koşuyolu klima servisi hizmetlerinde fark yaratan firmamız uygun fiyat avantajları ile sizlere buluşturuyor. Tüketicilerin korkulu rüyası haline gelen teknik servis hizmetlerini biz sizlere en uygun fiyatlarla veriyoruz. Periyodik bakım konusunda yüksek ücretler ödemenize hiç gerek yok. Günün 24 saati çağrı merkezimizden bizlere ulaşım ve uygun fiyatlı teknik servis talebinizi yapın. Kısa süre içerisinde adresinize ulaşacak olan çalışanlarımız arıza ya da bakım konusunda sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunacaktır. Aynı zamanda servis hizmetimizi süreli olarak da gerçekleştiriyoruz. Firmamızın çağrı merkezini arayarak evinizde olduğumuz saatleri belirtebilir ve servis hizmetini bu saatler içerisinde isteyebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız da sizin için her zaman bir çözüm var. Hemen arayın, sizi de memnun müşterilerimiz arasına yazalım.