3 Şubat 2020

Acıbadem Altus Servisi

ile acibademarcelik

Acıbadem Altus Servisi

Acıbadem Altus servisi, uzman kadrosu ile sizlere yerinde ve garantili teknik servis hizmeti veriyor. Arızalı tüm Altus beyaz eşyalarınız için gün içinde onarım istiyorsanız bizi hemen arayın. Haftanın 7 günü servisimize ulaşabilirsiniz.

Arçelik firmasına ait olan Altus markası bir çok ürünün üretimini yapmaktadır. Beyaz eşya, klima üretimi yapan firmanın tüm cihazları için Acıbadem bölgesinde teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Eski yeni tüm Altus cihazların onarımlarını yapıyoruz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan cihazların 1 sene parça ve işçilik garantisi bulunuyor. Garantili bir onarım hizmeti istiyorsanız Acıbadem Altus Servis şubemizi hemen arayın.

Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabı kullanıyorsanız yaşadığınız tüm sorunlar için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Buzdolabı onarımında uzman kadromuz ile sizlere profesyonel teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili buzdolabı onarımı için hemen arayın. Tüm arızalara aynı gün içinde geliyoruz. Altus buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza aşağıdaki gibidir.

  • Altus buzdolabı soğutmuyor
  • Altus buzdolabı ses yapıyor
  • Altus buzdolabı su akıtıyor
  • Altus buzdolabı aşırı ısınıyor
  • Altus buzdolabı sigorta attırıyor

Yukarıdaki tüm arızaların çözümlerini yerinde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel kadromuz ve donanımlı araçlarımız ile her zaman yanınızdayız. Acıbadem Altus servisi tarafından yapılan tüm buzdolabı tamiri işlemleriniz 1 sene parça garantilidir.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi tamiri alanında uzman teknisyenlerimiz ile siz Altus kullanıcılarına aynı gün içinde tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Arızalı, çalışmayan, ses yapan tüm Altus cihazlarınıza yerinde çözüm üretiyoruz. Firmamız tarafından onarımı yapılan tüm Altus çamaşır makineleri 1 sene parça garantilidir. Eski yeni tüm cihazlar için onarım hizmetlerimiz mevcuttur.

Acıbadem Altus servisi, eski yeni tüm cihazlar için onarım hizmetleri vermektedir. Profesyonel kadromuz ile sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. Arızalı Altus çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Haftanın 7 günü Altus çamaşır makinesi servisi hizmetleri sunuyoruz.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makinesi kullanıcılarına tamir hizmetleri sunan firmamız onarımları yerinde yapıyor. Temiz yıkamayan, çalışmayan, su akıtan, sigorta attıran, bardakları çizen, koku yapan tüm Altus bulaşık makinesi modelleri için yerinde onarım yapıyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile her zaman sizlere onarım, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz.

Altus Klima Servisi

Altus marka klimanızın bakımı ve onarımı için bizi şimdi arayın. Tüm split tip klimalar için hizmetimiz mevcuttur. Yıllık bakım, arıza onarım gibi tüm klima işlemleriniz için bizi şimdi arayın. Sektörün en eski klima tamir firmalarından biri olarak Acıbadem ve çevresine teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Acıbadem semtinde ikamet eden Altus kullanıcıları bizi diledikleri zaman arayarak servis talep edebilirler. 1 Yıl garantili ve yerinde Altus onarımı için doğru adrestesiniz.