Acıbadem Altus Servisi

Acıbadem Altus servisi, uzman kadrosu ile sizlere yerinde ve garantili teknik servis hizmeti veriyor. Arızalı tüm Altus beyaz eşyalarınız için gün içinde onarım istiyorsanız bizi hemen arayın. Haftanın 7 günü servisimize ulaşabilirsiniz.

Arçelik firmasına ait olan Altus markası bir çok ürünün üretimini yapmaktadır. Beyaz eşya, klima üretimi yapan firmanın tüm cihazları için Acıbadem bölgesinde teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Eski yeni tüm Altus cihazların onarımlarını yapıyoruz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan cihazların 1 sene parça ve işçilik garantisi bulunuyor. Garantili bir onarım hizmeti istiyorsanız Acıbadem Altus Servis şubemizi hemen arayın.

Acıbadem Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabı kullanıyorsanız yaşadığınız tüm sorunlar için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Buzdolabı onarımında uzman kadromuz ile sizlere profesyonel teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili buzdolabı onarımı için hemen arayın. Tüm arızalara aynı gün içinde geliyoruz. Altus buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza aşağıdaki gibidir.

Yukarıdaki tüm arızaların çözümlerini yerinde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel kadromuz ve donanımlı araçlarımız ile her zaman yanınızdayız. Acıbadem Altus servisi tarafından yapılan tüm buzdolabı tamiri işlemleriniz 1 sene parça garantilidir.

Acıbadem Altus Çamaşır Makinesi Servisi

acıbadem altus servisi
acıbadem altus çamaşır makinesi servisi

Çamaşır makinesi tamiri alanında uzman teknisyenlerimiz ile siz Altus kullanıcılarına aynı gün içinde tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Arızalı, çalışmayan, ses yapan tüm Altus cihazlarınıza yerinde çözüm üretiyoruz. Firmamız tarafından onarımı yapılan tüm Altus çamaşır makineleri 1 sene parça garantilidir. Eski yeni tüm cihazlar için onarım hizmetlerimiz mevcuttur.

Altus çamaşır makinesi kapak açmıyor ise;
Cihazın suyu boşaltıp boşaltmadığından emin olun. Eğer cihaz suyunu boşaltmış ise tekrar çalıştırıp kapalı konuma getirin. 5 dakika kadar bekleyin. Kapı kilidi bıraktıktan sonra tekrar mandalı çekmeye çalışın. Mandalda boşluk var ise dili çekemiyordur. Bu durumda yapılması gereken servis çağırmaktır. Tüm kapak arızaları için Acıbadem şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Acıbadem Altus servisi, eski yeni tüm cihazlar için onarım hizmetleri vermektedir. Profesyonel kadromuz ile sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. Arızalı Altus çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Haftanın 7 günü Altus çamaşır makinesi servisi hizmetleri sunuyoruz.

Acıbadem Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makinesi kullanıcılarına tamir hizmetleri sunan firmamız onarımları yerinde yapıyor. Temiz yıkamayan, çalışmayan, su akıtan, sigorta attıran, bardakları çizen, koku yapan tüm Altus bulaşık makinesi modelleri için yerinde onarım yapıyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile her zaman sizlere onarım, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz.

Sade bir tasarıma ve kolay kullanım özelliğine sahip Altus bulaşık makinesinin teknik sorunlarının tamamı için Acıbadem Altus servisi arayarak servis desteği alabilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş teknisyenlerimiz ve tam donanımlı tamir araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Acıbadem Altus Klima Servisi

Altus marka klimanızın bakımı ve onarımı için bizi şimdi arayın. Tüm split tip klimalar için hizmetimiz mevcuttur. Yıllık bakım, arıza onarım gibi tüm klima işlemleriniz için bizi şimdi arayın. Sektörün en eski klima tamir firmalarından biri olarak Acıbadem ve çevresine teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Acıbadem semtinde ikamet eden Altus kullanıcıları bizi diledikleri zaman arayarak servis talep edebilirler. 1 Yıl garantili ve yerinde Altus onarımı için doğru adrestesiniz.

Sizden gelenler

1- Sadece Altus markasının beyaz eşyalarını mı tamir ediyorsunuz?
Hayır. Arçelik, Beko ve Altus markaları için beyaz eşya, klima, kombi onarım hizmetleri veriyoruz. Acıbadem Arçelik servisi olarak da servisimizden destek talep edebilirsiniz.