Teknik servis…

Acıbadem Ariston Servisi

Acıbadem Ariston servisi, modeli ne olursa olsun arızalı Ariston cihazlarınız için aynı gün içinde onarım hizmeti veriyor. Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran, koku yapan tüm Ariston cihazlar için Acıbadem şubemizi hemen arayın. Servisimize sabit hatlar üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Ariston markası geçmişte ve günümüzde çok sevilen ve tercih edilen bir beyaz eşya markasıdır. Bu denli tercih sebebi başta şüphesiz ki kalitesidir. Gittiğiniz birçok ev, iş yeri gibi yerlerde Ariston markası ile karşılaşmanız çok mümkündür. Birçok elektronik aletlerde arıza olabileceği gibi Ariston beyaz eşya ürünlerinde de arızalar çıkabilir. Bu gibi durumlarda Ariston servis ile iletişime geçmeniz gerekir. Acıbadem Ariston servisi, Göztepe, Fenerbahçe ve civar semtlerimize uygun ve kaliteli hizmet vermektedir.

Acıbadem Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ariston markasının üretmiş olduğu birçok üründe teknik servisimiz mevcuttur. Ariston markasına ait tüm beyaz eşyalar için firmamızı arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Şube olarak onarımların hemen hemen hepsini yerinde yapıyor ve cihazlarınızı taşımıyoruz.

Acıbadem Ariston Fırın Servisi

Ariston fırın modelleri için tamir ve bakım hizmetleri veriyoruz. Çalışmayan, pişirmeyen, ses yapan, sigorta attıran veya kötü kokan tüm Ariston fırınlar için bizi hemen arayın. Donanımlı servis araçları ile siz değerli bölge sakinlerine gün içinde çözümler üretiyoruz. Titiz ve garantili bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. Acıbadem Ariston servisi şubemizde her modelin orijinal parçaları bulunmaktadır. Fırın arızanıza uygun fiyata kalıcı çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Acıbadem Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Temiz yıkamayan bulaşık makinenizi yerinde tamir ettirmek için doğru yerdesiniz. Acıbadem Ariston servisi şubemiz bölgedeki en eski beyaz eşya şubelerinden biridir. Bu sayede cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımlarını yapabiliyor ve sizleri yeni cihaz masrafından kurtarıyoruz. Ariston bulaşık makinelerindeki en büyük sorun cihazın yıkamaya geçerken hata vermesi veya tüm ışıkların yanıp sönmesidir. Profesyonel Ariston bulaşık makinesi tamiri için hemen arayın.

Bardaklarımı çiziyor dediğiniz Ariston bulaşık makinesinin tamir edildiğini biliyor muydunuz? Bulaşık makinesi arızalarında son derece deneyimli ustalarımız ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Ev hanımlarının en çok şikayet ettiği konu bardakların çizilmesidir. Bu durumla karşılaştığınızda hiç vakit kaybetmeden Acıbadem Ariston servisi arayın ve kayıt bırakın. Arıza için olası tüm parçalar ile geliyor ve hangisi arızalı ise onayınız dahilinde yerinde değişim yapıyoruz.

Acıbadem Ariston Buzdolabı Servisi

İtalyan markası olan Ariston’un ürettiği tüm buzdolabı modelleri uzun yıllar size hizmet eder ve en az sorun çıkartan markadır. Acıbadem Ariston servisi olarak Ariston buzdolabı modellerini kullanan müşterilerimize aynı gün içinde Ariston buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz.

Buzdolabı, diğer beyaz eşyalar gibi beklemeye gelmez. Acıbadem şubesi olarak tüm arızalara gün içinde müdahale ediyoruz. Ariston buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan hızlıca tamir ettirmek için hemen arayın.

Acıbadem Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinelerinde kronik bazı arızalar vardır. Bunların başında su boşaltmama arızası gelir. Bu durumda son kullanıcı olarak ilk yapmanız gereken sağ alt köşeden pompayı açarak içini temizlemektir. Eğer cihazın pompasından bir şey çıkmaz ise servisimizi arayarak destek almanız gerekiyor. Bunun dışında ses yapma arızası da Ariston çamaşır makinelerinde en sık görülen arızalardan birisidir. Ses arızaları ihmale gelmez aksi taktirde kazan bilyelerine zarar verir.

Ariston çamaşır makineniz su boşaltmıyor, aşırı ses yapıyor veya hiç çalışmıyor ise Acıbadem Ariston servisi arayarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan tüm Ariston çamaşır makineleri 1 sene parça garantilidir.

Acıbadem Ariston Kombi Servisi

Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Ariston kombinizi aynı gün içinde tamir ettirmek isterseniz bizi hemen arayın. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları sayesinde Acıbadem Ariston servisi olarak tüm işlemleri sökmeden, taşımadan yerinde yapıyoruz. Arızalı tüm kombiler için servisimizden onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Acıbadem Ariston Kombi Bakımı

Her yıl düzenli bakıma ihtiyaç duyan Ariston kombiler için uygun fiyata bakım yaptırmak isterseniz doğru yerdesiniz. Acıbadem Ariston servisi olarak tüm modellerin orijinal yedek parçalarına sahibiz. Titiz bir bakım desteği almak için tek yapmanız gereken bizi aramak. Profesyonel teknisyenler ve donanımlı servis araçları ile en doğru ve en sorunsuz şekilde kombi bakım desteği veriyoruz. Periyodik bakımları yapılan Ariston kombiler hem daha az doğal gaz harcar hem de daha verimli çalışır.

Acıbadem Ariston Klima Servisi

Güçlü motorları sayesinde yüksek devir hızında çalıştırılan çamaşır makinelerinde devamlı ya da yanlış kullanımdan dolayı zamanla çamaşır makinesinin körük lastiğinde yırtılmalar meydana gelebilir. Makine bozulmaya başladığının sinyalini su akıtarak verebilir. Bu ve bunun gibi birçok problemde Acıbadem Ariston teknik servisini arayarak bizden destek alabilirsiniz.

1 Sene Garantili Ariston Servisi

Hiç bir servis size 1 yıldan çok garanti taahhüt edemez. Bu insanları kandırmaktır. Garantisi bitmiş bir cihaza onarım sonrası parça değişirse bu parça 1 yıl garantilidir. Acıbadem Ariston servisi olarak tüm garanti işlemlerini evinizde hallediyor ve evrakınızı işlem bitiminde size teslim ediyoruz.

Exit mobile version