Acıbadem Beko Servisi

Acıbadem Beko servisi, tüm Beko cihazlara tamir hizmeti veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, soğutmayan, iyi yıkamayan tüm Beko beyaz eşyalar için onarım hizmeti veriyoruz. Firmamızda beyaz eşyaların yanı sıra kombi ve klimalar için de teknik servis hizmeti verilmektedir. Garantili ve kaliteli Beko beyaz eşya, kombi, klima servisi için bizi hemen arayın.

Acıbadem semtinde teknik servis ve montaj hizmetleri sunan firmamız arızaları yerinde gideriyor. Beko beyaz eşya, kombi ve klimalar için servis hizmeti sunan firmamız onarımları yerinde yapıyor. Titiz ve kaliteli bir Beko servis hizmeti istiyorsanız Acıbadem Beko Servisi şubemizi arayarak teknik yardım talep edebilirsiniz. Beko çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, kombi, klima ve elektrik süpürgesi onarımları yapıyoruz. Sektörün en eski teknik servis firmalarından biri olarak her zaman yanınızdayız. Arızalanan cihazınızı aynı gün tamir ettirip tekrar kullanabilmek için Acıbadem şubemiz aynı gün Beko servis hizmeti sunuyor.

Acıbadem Beko Klima Servisi

Beko klima modellerinde sıkça görülen arızaların başında su akıtma gelir. Eğer Beko klimanız çalıştırdıktan kısa bir süre sonra su akıtmaya başlıyor ise cihazın su kanalı tıkalı olabilir. Genellikle düzenli bakımı yapılmayan klimalarda görülen bir durumdur. Standart bir bakım ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Acıbadem Beko servisi olarak tüm Beko klima modellerinin teknik arızalarına çözüm üretiyoruz. Her biri konusunda uzman teknisyenler ile sizlere en hızlı çözümleri en uygun fiyatlara üretiyoruz.

Klimanızın bu yılki bakımını yaptırdınız mı? Periyodik bakım hizmetleri veren Acıbadem Beko şubemiz tüm klima diplerine destek sunuyor. Klimanız ne kadar eski olursa olsun gün içinde bakım hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Acıbadem Beko Çamaşır Makinesi Servisi

acıbadem beko servisi

Tüm modellerin onarımlarını yerinde ve aynı gün içinde yapıyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, temiz yıkamayan tüm Beko çamaşır makinelerini aynı gün içinde onaran servisimiz cihazı yerinde tamir ediyor.

Beko çamaşır makinelerinde görülen ses arızası kazandan geliyor ve kazan rulmanları değişecekse bunun için cihazınız atölyeye alınır. Bu işlem ağır işçilik gerektirir ve kullanılacak ekipmanlar atölyede kullanılabilecek ekipmanlardır. Fakat Beko çamaşır makineniz atölyeye alınsa dahi en geç 3 iş günü içinde size geri teslim edilir. Kazan rulman grubu değişecek çamaşır makineleri en ufak parçasına kadar sökülür ve yeni rulman keçe grubu takılır. Cihazın tüm bağlantıları tekrar yapılır ve kazan temizliği, gırtlak temizliği sağlanır. Tüm bu işlemlerden sonra cihaz birleştirilir ve temizlendikten sonra size teslim edilir.

Tüm işlemler ve değişen yedek parçalar 1 sene garantilidir. Garantili Beko çamaşır makinesi tamiri için Acıbadem Beko servisi firmamızı haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Beko çamaşır makinesi sallanıyor şikayeti kesinlikle ihmale gelmez. Zamanla en çok aşınan parçalarına başında gelen amortisörlerin işlem yapmaması cihazın kazanına yük bindirmesine neden olur. Bu da bir süre sonra kazanın dağılmasına hatta kırılmasına sebep olabilir. Beko çamaşır makineniz ses yapmaya başladığı anda Acıbadem Beko servisi arayarak servis kaydı bırakmanız büyük masrafların önüne geçmenize yardım edecektir.

Acıbadem Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Temiz yıkamayan veya su akıtan Beko bulaşık makinenizi aynı gün içinde tamir ediyoruz. Beko bulaşık makinelerinde en sık karşılaştığımız arızaların başında gelen pis yıkama sorunu için yerinde çözüm üretiyoruz. Beko bulaşık makineniz programı bitirdikten sonra bulaşıklarda su damlası, leke veya çizilme varsa Acıbadem Beko servisi firmamızı arayarak teknik destek talep etmelisiniz. Profesyonel Beko servis hizmetleri sunan servisimiz arızaları aynı gün içinde giderecek ekipman ve yedek parçaya sahiptir.

Beko bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza su akıtmasıdır. Eğer Beko bulaşık makinenizde su akıtma problemi varsa güvenlik anahtarı devreye girer ve cihaz yıkamayan geçmez. Art arda makineye program verip denemek doğru bir yöntem değildir. Acıbadem Beko servisi arayarak tüm Beko bulaşık makineleri için onarım hizmetleri alabilirsiniz.

Acıbadem Beko Buzdolabı Servisi

Beko buzdolabınızın soğutmadığını tespit ettiğinizde bizi dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Tüm buzdolabı arızalarını yerinde gideriyoruz. Kaliteli ve garantili Beko buzdolabı servis hizmeti için Acıbadem şubemizi arayarak buzdolabı teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Acıbadem mahallesine aynı gün içinde soğutma cihazları için servis hizmetleri sunan Acıbadem ofisimizde çalışan teknisyenler sayesinde sorunlara kalıcı çözümler üretiyoruz. Beko buzdolabınızın arızası ne olursa olsun onarımı yerinde yapılır. Beko buzdolabı modellerini asla taşımayız. Motor değişimi dahil tüm ağır işçilikler yerinde yapılır. Beko buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek ve tekrar kullanabilmek için doğru adrestesiniz. Arızaya geçen bir dolap ortalama 8 saat sonrasında yiyecekleri bozacak ve dolabın kokmasına neden olacaktır. Bu yüzden Acıbadem Beko servisi olarak Beko buzdolabı arızalarına aynı gün içinde geliyoruz.

Beko buzdolabı su akıtıyor şikayeti en çok duyduğumuz şikayetlerden biridir. Bu arıza bir çok parçayı işaret eder. Ama en çok karşılaştığımız rezistans arızasıdır. Eğer dolabınızın evap yada oluk rezistansı iyi eritme yapamaz ise dolap tıkanmadan dolayı su akıtır. Bu arızanın dolap taşınmadan giderilmesini istiyorsanız Acıbadem Beko servisi firmamızı arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Tüm Beko dolapların orijinal yedek parçalarına sahip firmamızda her işlem garantilidir. Profesyonel bir onarım için doğru yerdesiniz. Ayrıca servisimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Kesintisiz hizmet veren bir çağrı merkezine sahibiz.

Acıbadem Beko Kurutma Makinesi Servisi

Beko kurutma makinesi kullanıma bağlı olarak bakıma ihtiyaç duyar. Aşırı ısınma yapan veya sigorta attıran Beko kurutma makinenizin onarımı için Acıbadem şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Beko kurutma makinesi su akıtıyorsa filtrelerini temizlemeniz gerekmektedir. Eğer temizlediğiniz halde su akıtıyor ise cihazınız için servis talebinde bulunmanız gerekiyor.

Yerinde Beko Beyaz Eşya Tamiri

Şube olarak asla cihaz taşımayı sevmiyoruz. Bizim için her arıza yerinde giderilmelidir. Gerek cihazların zarar görmemesi gerek vakit kaybını önlemek en temel kuralımızdır. Şikayetinizi bildirdiğiniz anda Acıbadem Beko servisi olarak arızaya en uygun parçayı yanımızda taşıyor ve sizlere profesyonel bir çözüm sunuyoruz. Bu çözümü de evinizde uyguluyoruz. Siz de cihazım taşınmadan, gözümün önünde tamir edilsin istiyorsanız hemen arayın.

Acıbadem Beko Servisi Adres : Cüneyt Koşal Sokak No : 32

Acıbadem Beko Servisi Telefon : 0216 388 83 88

Acıbadem Beko Servisi Whatsapp : 0532 205 10 41