18 Kasım 2018

Acıbadem Beko Servisi

ile acibademarcelik

Acıbadem semtinde teknik servis ve montaj hizmetleri sunan firmamız arızaları yerinde gideriyor. Beko beyaz eşya, kombi ve klimalar için servis hizmeti sunan firmamız onarımları yerinde yapıyor. Titiz ve kaliteli bir Beko servis hizmeti istiyorsanız Acıbadem Beko Servisi şubemizi arayarak teknik yardım talep edebilirsiniz. Beko çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, kombi, klima ve elektrik süpürgesi onarımları yapıyoruz. Sektörün en eski teknik servis firmalarından biri olarak her zaman yanınızdayız. Arızalanan cihazınızı aynı gün tamir ettirip tekrar kullanabilmek için Acıbadem şubemiz aynı gün Beko servis hizmeti sunuyor.

Acıbadem Beko Çamaşır Makinesi Servisi, tüm modellerin onarımlarını yerinde ve aynı gün içinde yapıyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, temiz yıkamayan tüm Beko çamaşır makinelerini aynı gün içinde onaran servisimiz cihazı yerinde tamir ediyor. Beko çamaşır makinelerinde görülen ses arızası kazandan geliyor ve kazan rulmanları değişecekse bunun için cihazınız atölyeye alınır. Bu işlem ağır işçilik gerektirir ve kullanılacak ekipmanlar atölyede kullanılabilecek ekipmanlardır. Fakat Beko çamaşır makineniz atölyeye alınsa dahi en geç 3 iş günü içinde size geri teslim edilir. Kazan rulman grubu değişecek çamaşır makineleri en ufak parçasına kadar sökülür ve yeni rulman keçe grubu takılır. Cihazın tüm bağlantıları tekrar yapılır ve kazan temizliği, gırtlak temizliği sağlanır. Tüm bu işlemlerden sonra cihaz birleştirilir ve temizlendikten sonra size teslim edilir. Tüm işlemler ve değişen yedek parçalar 1 sene garantilidir.

Temiz yıkamayan veya su akıtan Beko bulaşık makinenizi aynı gün içinde tamir ediyoruz. Beko bulaşık makinelerinde en sık karşılaştığımız arızaların başında gelen pis yıkama sorunu için yerinde çözüm üretiyoruz. Beko bulaşık makineniz programı bitirdikten sonra bulaşıklarda su damlası, leke veya çizilme varsa Acıbadem Beko servis firmamızı arayarak teknik destek talep etmelisiniz. Profesyonel Beko servis hizmetleri sunan servisimiz arızaları aynı gün içinde giderecek ekipman ve yedek parçaya sahiptir.

Beko buzdolabınızın soğutmadığını tespit ettiğinizde bizi dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Tüm buzdolabı arızalarını yerinde gideriyoruz. Kaliteli ve garantili Beko buzdolabı servis hizmeti için Acıbadem şubemizi arayarak buzdolabı teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Acıbadem mahallesine aynı gün içinde soğutma cihazları için servis hizmetleri sunan Acıbadem ofisimizde çalışan teknisyenler sayesinde sorunlara kalıcı çözümler üretiyoruz. Beko buzdolabınızın arızası ne olursa olsun onarımı yerinde yapılır. Beko buzdolabı modellerini asla taşımayız. Motor değişimi dahil tüm ağır işçilikler yerinde yapılır. Beko buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek ve tekrar kullanabilmek için doğru adrestesiniz. Arızaya geçen bir dolap ortalama 8 saat sonrasında yiyecekleri bozacak ve dolabın kokmasına neden olacaktır. Bu yüzden Acıbadem Beko Servis olarak Beko buzdolabı arızalarına aynı gün içinde geliyoruz.

Beko kurutma makinesi kullanıma bağlı olarak bakıma ihtiyaç duyar. Aşırı ısınma yapan veya sigorta attıran Beko kurutma makinenizin onarımı için Acıbadem şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Beko kurutma makinesi su akıtıyorsa filtrelerini temizlemeniz gerekmektedir. Eğer temizlediğiniz halde su akıtıyor ise cihazınız için servis talebinde bulunmanız gerekiyor.