24 Ağustos 2020

Acıbadem Buzdolabı Servisi

ile acibademarcelik

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Düzelir mi acaba? Fişini çeksem geçer mi? Telefonda ustalara danışayım ben yaparım diyorsanız dolabınızın içindeki yiyeceklere şimdiden veda edin. Buzdolabı onarımları yerinde yapılmasına rağmen tam anlamı ile soğutması ortalama 4-8 saat arası sürdüğü için elinizi çabuk tutmanız gerek. Buzdolabınızın tüm teknik sorunları için hızlıca Acıbadem servisimizi arayın.

Acıbadem buzdolabı servisi, konusunda uzman kadrosu ile sizlere yerinde ve garantili buzdolabı tamir hizmetleri sunuyor. Soğutmayan, su akıtan, sigorta attıran tüm buzdolabı modelleri için yerinde onarım yapıyoruz. Servis olarak asla buzdolabı cihazlarınızı taşımayız. Motor değişimi de dahil olmak üzere tüm parça değişimlerini yerinde yapıyoruz. Yaptığımız parça değişimlerine de 1 sene garanti veriyoruz.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik marka buzdolabınızın tüm teknik sorunlarını yerinde gideriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Arçelik buzdolabı modelleri için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Arızalı buzdolabınızı yenisi ile değiştirmeden önce firmamızı arayarak servis talep edebilirsiniz. Arçelik buzdolabı modellerinde en sık görülen arızaların başında alt bölmenin soğutmama arızası gelir. Bu durumda yapılması gereken buzdolabının etrafında ısınma olup olmadığını kontrol etmektir. Eğer buzdolabı alt bölmeyi soğutmuyor ve yan duvarlar aşırı ısınıyor ise buzdolabı hararet yapmıştır. Buzdolabının fişini çekip 2 gün dinlendirmek çözüm olabilir. Aksi olursa Acıbadem buzdolabı servisi firmamızı arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Profilo Buzdolabı Servisi

Tüm buzdolabı modellerinin çalışma prensibi aynı olsada ufak tefek farklılıklar iyi bir usta gerektirebilir. Örneğin çoğu buzdolabında sensör değişimi eski yerine takılır. Fakat Profilo buzdolabı modellerinde tabla rezistansın durumuna göre sensör yeri değişiklik gösterir. Bu gibi ince detaylar atlanmasın, aynı arızaları tekrar yaşamayım istiyorsanız Acıbadem buzdolabı servisi hemen arayın. Profilo buzdolabı tamiri denince ilk akla gelen nadir firmalardan biriyiz. Her zaman yaptığımız işin arkasındayız. Firmamız tarafından onarımı yapılan Profilo dolaplarınıza parça garantisi verilir.