Acıbadem Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Düzelir mi acaba? Fişini çeksem geçer mi? Telefonda ustalara danışayım ben yaparım diyorsanız dolabınızın içindeki yiyeceklere şimdiden veda edin. Buzdolabı onarımları yerinde yapılmasına rağmen tam anlamı ile soğutması ortalama 4-8 saat arası sürdüğü için elinizi çabuk tutmanız gerek. Buzdolabınızın tüm teknik sorunları için hızlıca Acıbadem servisimizi arayın.

Acıbadem buzdolabı servisi, konusunda uzman kadrosu ile sizlere yerinde ve garantili buzdolabı tamir hizmetleri sunuyor. Soğutmayan, su akıtan, sigorta attıran tüm buzdolabı modelleri için yerinde onarım yapıyoruz. Servis olarak asla buzdolabı cihazlarınızı taşımayız. Motor değişimi de dahil olmak üzere tüm parça değişimlerini yerinde yapıyoruz. Yaptığımız parça değişimlerine de 1 sene garanti veriyoruz.

Acıbadem Buzdolabı Kompresör (Motor) Değişimi

Buzdolabında en zorlu ve en pahalı parçaların başında kompresör yani ana motor gelir. Eğer buzdolabınız soğutmuyor ise ilk olarak motorun ölçülmesi gerekir. Çoğu durumda ölçüm ile arızayı tespit edebiliyoruz. Fakat emin olmak için gaz bağlantılarını kesiyor ve dışarıdan elektrik vererek net teşhisi koyabiliyoruz. Buzdolabınızın motoru arızalı ise Acıbadem buzdolabı servisi arayarak yerinde kompresör değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Buzdolabı motorunu yerinde değiştiren nadir firmalardan biriyiz. Arıza veya parça ne olursa olsun dolabınızı asla taşımıyoruz.

Acıbadem Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens buzdolabınız soğutmuyor ise aynı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Arızası ne olursa olsun bizleri arayarak gün içinde destek alabilirsiniz. Acıbadem buzdolabı servisi olarak sahip olduğumuz imkanlar ile her zaman sizlerin yanındayız. Siemens buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Bu durumda ilk olarak yapılması gereken cihazın soğutucu evap sensör, sigorta ve rezistans ölçümüdür. Arızalı parça ölçerek anlaşılır ve değiştirildiğinde 1 yıl garantilidir. Garantili Siemens buzdolabı tamiri için doğru yerdesiniz.

Siemens buzdolabı alt taraf soğutmuyor şikayetlerine gün içinde çözüm üretiyoruz. Profesyonel Siemens buzdolabı tamiri için dilediğiniz zaman Acıbadem buzdolabı servisi şubemizi arayabilirsiniz. Tüm Siemens buzdolabı modellerinin orijinal yedek parçalarına sahibiz ve arızalar için taşımadan onarım yapıyoruz.

Acıbadem Beko Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Beko buzdolabınızı en hızlı şekilde tamir ettirmek için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sektörün en eski buzdolabı tamircisi olarak sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. 1 yıl garantili onarım yapıyor ve onarımlarda sadece orijinal yedek parçalar kullanıyoruz.

Acıbadem Arçelik Buzdolabı Servisi

acıbadem arçelik buzdolabı servisi

Arçelik marka buzdolabınızın tüm teknik sorunlarını yerinde gideriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Arçelik buzdolabı modelleri için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Arızalı buzdolabınızı yenisi ile değiştirmeden önce firmamızı arayarak servis talep edebilirsiniz. Arçelik buzdolabı modellerinde en sık görülen arızaların başında alt bölmenin soğutmama arızası gelir. Bu durumda yapılması gereken buzdolabının etrafında ısınma olup olmadığını kontrol etmektir. Eğer buzdolabı alt bölmeyi soğutmuyor ve yan duvarlar aşırı ısınıyor ise buzdolabı hararet yapmıştır. Buzdolabının fişini çekip 2 gün dinlendirmek çözüm olabilir. Aksi olursa Acıbadem buzdolabı servisi firmamızı arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Arçelik buzdolabı sigorta attırıyor ise cihazınızın ana motorunda arıza olabilir. En yüksek akımı ana motor yani kompresör çeker. Herhangi bir şekilde yanık veya kısa devre varsa cihazın sigortası atacaktır. Konusunda uzman teknisyenler ile çalışan Acıbadem buzdolabı servisi şubemiz ana motor değişimini yerinde yapıyor.

Acıbadem Profilo Buzdolabı Servisi

Tüm buzdolabı modellerinin çalışma prensibi aynı olsada ufak tefek farklılıklar iyi bir usta gerektirebilir. Örneğin çoğu buzdolabında sensör değişimi eski yerine takılır. Fakat Profilo buzdolabı modellerinde tabla rezistansın durumuna göre sensör yeri değişiklik gösterir. Bu gibi ince detaylar atlanmasın, aynı arızaları tekrar yaşamayım istiyorsanız Acıbadem buzdolabı servisi hemen arayın. Profilo buzdolabı tamiri denince ilk akla gelen nadir firmalardan biriyiz. Her zaman yaptığımız işin arkasındayız. Firmamız tarafından onarımı yapılan Profilo dolaplarınıza parça garantisi verilir.