3 Nisan 2020

Acıbadem İndesit Servisi

ile acibademarcelik

Acıbadem İndesit servisi hizmetlerimizi firmamızın güvenilir çalışma sistemi dahilinde en kaliteli şekilde yürütüyoruz. Bu kapsamda İndesit markası ile sunulan çamaşır makineleri, kurutma makineleri, bulaşık makineleri, buzdolabı, derin dondurucu, ocak ve fırın gibi tüm beyaz eşyalar ile her türlü ürün için servis hizmetlerini hem hızlı hem de son derece etkin şekilde veriyoruz.

İndesit Beyaz Eşya Servisi

Sunduğumuz servis hizmetlerdeki hızlı çalışma sistemi ile servis talep edilen gün içerisinde size ulaşıyoruz. Haftanın tüm günleri sunduğumuz servis hizmetlerimiz kapsamında bakım, tamir – onarım, montaj gibi her tür hizmeti servisimizden alabiliyorsunuz.

Sağladığımız özel servis hizmetlerini, işlerinde eğitimli ve profesyonel kadromuz ile sunuyor ve en kaliteli ekipmanlar ile çalışıyoruz. Acıbadem İndesit servisi olarak aşağıdaki tüm cihazların onarımlarını yapabiliyoruz.

  • İndesit çamaşır makinesi servisi
  • İndesit bulaşık makinesi servisi
  • İndesit kurutma makinesi servisi
  • İndesit buzdolabı servisi
  • İndesit derin dondurucu servisi
  • İndesit fırın servisi
  • İndesit ocak servisi

İndesit Buzdolabı Servisi

Acıbadem indesit servisi olarak buzdolabı modellerimizi kullanan tüm müşterilerimize yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Bölgede ikamet ediyor ve İndesit marka buzdolabı kullanıyorsanız bizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ile İndesit buzdolabı arızalarına aynı gün içinde müdahale ediyor ve dolabınızı çalışır hale getiriyoruz. 1 sene garantili İndesit buzdolabı tamiri için doğru yerdesiniz.

İndesit buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza alt bölmenin soğutma yapmamasıdır. Bu arızanın bir çok sebebi olur. Fakat bu arıza ile karşılaştığınız zaman servisimizi hemen arayarak sorunun gün içinde giderilmesini sağlayabilirsiniz. Servisimiz gün içinde alt bölmesi soğutmayan İndesit buzdolabınız için çözüm üretecektir. Üstelik firmamız tarafından tamir edilen dolabınız için değiştirilen parçalara 1 sene garanti veriyoruz.

İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

İndesit çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sigorta attırıyorsa hemen Acıbadem indesit servisi arayın. Donanımlı İndesit teknik servis araçlarımız ile arızalara gün içinde müdahale ediyoruz. Özellikle hiç elektrik gelmeyen İndesit çamaşır makinelerini gün içinde çalıştırıyoruz. Ses arızalarında arızanın boyutuna göre atölyeye alma ihtimalimiz oluyor. Bu durumda işlem yapmadan önce sizi değişecek parçaları ve fiyat bilgilerini veriyor, onayınız dahilinde atölyeye alıyoruz.

İndesit Klima Servisi

Tam donanıma sahip olan özel servis araçlarımız ile tamirden bakıma dek tüm servislerimizi cihazın olduğu yerde verebiliyoruz. Bu şekilde en hızlı ve verimli çalışmayı gerçekleştirebiliyor ve cihazınızı nakletmeden sorunlarını giderebiliyoruz. Haftanın her günü sunulan bu servis hizmetlerimiz ile sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.

Ekonomik ve Garantili Hizmet

Firma olarak, özenle sunduğumuz servis işlemlerinde oldukça makul ücret politikası ile hareket ediyor ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini de sizlere sunuyoruz. Firma olarak verdiğimiz onarım hizmetleri açısından yapılan işlemlere ve değişimi gerçekleşen yedek parçalara dair hizmet ve parça garantisini de sunuyor ve firma farkımızı gösteriyoruz.