10 Mayıs 2020

Acıbadem Profilo Servisi

ile acibademarcelik

Acıbadem Profilo servisi, Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde teknik servis hizmetleri veriyor. Arızalı Profilo cihazlarınızı vakit kaybetmeden tamir ettirmek için Acıbadem şubemizi hemen arayın. Profilo kullanıcılarına garantili onarım hizmeti veriyoruz. Servisimiz tüm onarımlara ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor. Arızalı Profilo cihazınızı garantili tamir ettirmek için doğru adrestesiniz.

Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo marka beyaz eşyaların tümü için teknik servis hizmeti veriyoruz. Çoğu için bakım ve montaj hizmetlerimizde bulunuyor. Onarımını yaptığımız Profilo marka beyaz eşyalar:

  • Profilo çamaşır makinesi servisi
  • Profilo bulaşık makinesi servisi
  • Profilo kurutma makinesi servisi
  • Profilo buzdolabı servisi
  • Profilo derin dondurucu servisi
  • Profilo ocak dönüşümü
  • Profilo fırın tamiri

Tüm Profilo marka cihazların onarımı için Acıbadem Profilo servisi şimdi arayın. Bizlere haftanın 7 günü telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. Geç saatlere kadar nöbetçi ekipler ile yakın bölgelere servis desteği veriyoruz. Hafta sonu hizmet almak için hafta içi kayıt bırakmanız gerekiyor. Bizde ona göre planlama yapıp size hangi saatler arasında geleceğimizi söyleyebiliyoruz. Bu sayede siz de eve hapis olmuyorsunuz.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Yıkama yapmayan Profilo çamaşır makineniz için hiç telaş yapmanıza gerek yok. Uzman kadrosu ile sizlere yerinde çözümler üreten Acıbadem Profilo servisi şubemizde onarımlar kısa sürede yapılır. Profilo çamaşır makinesi modellerinde en sık görülen arıza cihazın ekranda E ile başlayan hata kodu vermesidir. Bu tarz bir durum ile karşılaştığınız zaman vakit kaybetmeden servisimizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. E yazısı Error’un kısaltmasıdır ve bir arızaya işarettir.

Profilo Klima Servisi

Klima üreticileri arasında çok bilinmese de Profilo marka klimalar bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Özellikle inverter serisi klima modelleri ile son zamanlarda oldukça büyük bir satış yaptı. Bizde özel Profilo servisi olarak klima ekiplerimiz ile sizlere klima teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

Profilo Klima Montajı

Profilo klimanız için sıfırdan kurulum yapıyoruz. Yeni aldığınız klimaların montajını yapıp garanti sürecini başlatacak yetkiye sahip değiliz. Fakat garantisi bitmiş veya ikinci el aldığınız Profilo klimaları dilediğiniz yere kusursuz bir şekilde monte ediyoruz. Aynı zamanda söktürmek istediğiniz klimanızı güzelce söküp paketliyoruz. Dilediğiniz yerde monte ettirerek gaz masrafınız olmadan kurulum yaptırabilirsiniz.

Profilo Klima Bakım Hizmetleri

Tüm klimalar yılda en az bir defa bakım görmelidir. Aksi halde çok kısa süre içinde klima ile aynı ortamda bulunanlar hasta olacaktır. Bu işi klima eskiden beri klima kullananlar önemsiyor. Fakat yeni kullananlar veya hiç bakım yaptırmayanlar için bu büyük bir eksikliktir. Klima bakımı için Acıbadem Profilo servisi hemen arayın.