Acıbadem Profilo Servisi

Acıbadem Profilo servisi, Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde teknik servis hizmetleri veriyor. Arızalı Profilo cihazlarınızı vakit kaybetmeden tamir ettirmek için Acıbadem şubemizi hemen arayın. Profilo kullanıcılarına garantili onarım hizmeti veriyoruz. Servisimiz tüm onarımlara ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor. Arızalı Profilo cihazınızı garantili tamir ettirmek için doğru adrestesiniz.

Çalışmayan cihazları gün içinde çalışır hale getiriyoruz. Üstelik tek serviste ve git gel yapmadan. Nasıl mı? Sizler Profilo kullanıcısı olarak arıza bildiriminde bulunurken bize cihazın modelini ve net arızayı söylediğinizde biz Acıbadem Profilo servisi olarak arızaya en uygun onarım parçalarını yanımıza alıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile yanıldığımız çok azdır. Yedek parça imkanlarımız sayesinde tüm işlemleri taşımadan, profesyonel bir şekilde yerinde yapabiliyoruz.

Bir çok marka arasında en belirgin özelliklere sahip nadir markalardan biri olan Profilo’nun tüm modellerinin tamiri, bakımı ve kurulumu için arayabileceğiniz tek servisiz. Teknisyenlerimizin her biri Profilo cihazların tamirinde deneyimlidir ve onarım gerektiği durumlarda yerinde müdahale edebilir. Çoğu firmanın aksine onarımları yerinde yapma taraftarıyız ki bu özellik hem bütçenizi hem de cihazınızı koruyacaktır.

Acıbadem Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo marka beyaz eşyaların tümü için teknik servis hizmeti veriyoruz. Çoğu için bakım ve montaj hizmetlerimizde bulunuyor.

Tüm Profilo marka cihazların onarımı için Acıbadem Profilo servisi şimdi arayın. Bizlere haftanın 7 günü telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. Geç saatlere kadar nöbetçi ekipler ile yakın bölgelere servis desteği veriyoruz. Hafta sonu hizmet almak için hafta içi kayıt bırakmanız gerekiyor. Bizde ona göre planlama yapıp size hangi saatler arasında geleceğimizi söyleyebiliyoruz. Bu sayede siz de eve hapis olmuyorsunuz.

Acıbadem Profilo Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Profilo buzdolabınızı kendi evinizde taşıtmadan tamir ettirmek istiyorsanız bizi hemen arayın. Acıbadem Profilo servisi olarak onarımlara 1 yıl garanti veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin tamir, bakım ve montajı için hemen arayın. Acıbadem semtinin en eski tamir firmalarından biri olarak haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Acıbadem Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Profilo bulaşık makineleri her anlamda kullanıcısı tatmin edecek özelliklere sahiptir. Hem kalitesine göre fiyatı çok uygun hem de herkesin zorlanmadan kullanabileceği bir panele sahip. Bizler Acıbadem Profilo servisi olarak semtimizde ikamet eden Profilo bulaşık makinesi kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Yaşadığınız arızalara kalıcı çözümler arıyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sektördeki en tecrübeli ustalar ile çalışıyor ve sizlere kaliteli çözümleri uygun fiyatlara sunuyoruz.

Acıbadem Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

acıbadem profilo servisi

Yıkama yapmayan Profilo çamaşır makineniz için hiç telaş yapmanıza gerek yok. Uzman kadrosu ile sizlere yerinde çözümler üreten Acıbadem Profilo servisi şubemizde onarımlar kısa sürede yapılır. Profilo çamaşır makinesi modellerinde en sık görülen arıza cihazın ekranda E ile başlayan hata kodu vermesidir. Bu tarz bir durum ile karşılaştığınız zaman vakit kaybetmeden servisimizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. E yazısı Error’un kısaltmasıdır ve bir arızaya işarettir.

Profilo çamaşır makinesi sıkmıyor;
Cihazın fişini çekip sağ alt köşeden pompayı açın. Eğer içinden bir şeyler çıkarsa sonrasında tekrar deneyebilirsiniz. Pompa temiz ise arızalı olabilir veya ana motor sıkmaya engeldir. Bu durumda yapmanız gereken Acıbadem şubemizi arayarak arıza bildiriminde bulunmak. Servis olarak tüm Profilo çamaşır makinesi modellerinin yedek parçalarına sahibiz.

Acıbadem Profilo Klima Servisi

Klima üreticileri arasında çok bilinmese de Profilo marka klimalar bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Özellikle inverter serisi klima modelleri ile son zamanlarda oldukça büyük bir satış yaptı. Bizde özel Profilo servisi olarak klima ekiplerimiz ile sizlere klima teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

Profilo klima koku yapıyor diyorsanız klimanızın bakımını düzenli yaptırmıyorsunuz demektir. Klimaların peteklerinde oluşan bakteriler bir süre sonra kokmaya başlar. Sizde klimanızı açtığınızda fanın gücü ile bu bakteriler havaya karışır. Sadece kötü koku değil sizi hasta edecek olan bu bakterilerden kurtulmak istiyorsanız Acıbadem Profilo servisi arayarak periyodik bakım hizmeti talep edebilirsiniz.

Acıbadem Profilo Klima Montajı

Profilo klimanız için sıfırdan kurulum yapıyoruz. Yeni aldığınız klimaların montajını yapıp garanti sürecini başlatacak yetkiye sahip değiliz. Fakat garantisi bitmiş veya ikinci el aldığınız Profilo klimaları dilediğiniz yere kusursuz bir şekilde monte ediyoruz. Aynı zamanda söktürmek istediğiniz klimanızı güzelce söküp paketliyoruz. Dilediğiniz yerde monte ettirerek gaz masrafınız olmadan kurulum yaptırabilirsiniz.

Acıbadem Profilo Klima Bakım Hizmetleri

Tüm klimalar yılda en az bir defa bakım görmelidir. Aksi halde çok kısa süre içinde klima ile aynı ortamda bulunanlar hasta olacaktır. Bu işi klima eskiden beri klima kullananlar önemsiyor. Fakat yeni kullananlar veya hiç bakım yaptırmayanlar için bu büyük bir eksikliktir. Klima bakımı için Acıbadem Profilo servisi hemen arayın.