Acıbadem Regal Servisi

Acıbadem Regal servisi, bölgedeki en eski beyaz eşya tamircisi olarak sizlere kusursuz Regal beyaz eşya tamir hizmeti veriyor. Arızalı tüm Regal cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımını yapabiliyoruz. İşinin ehli ustalarımız ve donanımlı servis araçlarımız ile her zaman yanınızdayız.

Acıbadem Regal Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya tamirinde uzman kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız. Regal marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi tüm beyaz eşyaların onarımı için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede de cihazlarınızı taşımadan tamir ediyoruz.

Acıbadem Regal Çamaşır Makinesi Servisi

acıbadem regal servisi

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Regal çamaşır makinesi modelleri için aynı gün içinde hizmet veriyoruz. 1 yıl garantili Regal çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Servisimiz Acıbadem bölgesinde ikamet eden herkese aynı gün içinde hizmet veriyor. Yerinde ve garantili Regal servis hizmeti için bizi hemen arayın. Servisimiz tüm onarımları yerinde yapmaktadır.

Yıllardır Acıbadem Regal servisi şubesi olarak Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde ikamet eden Regal kullanıcılarına servis hizmeti veriyoruz. Çamaşır makineniz kaç yıllık olursa olsun herhangi bir arıza durumunda bizleri arayarak ekonomik fiyatlara tamir desteği alabilirsiniz. Regal çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza E02 arıza kodudur. Bu hata kodu cihazın kapı kilidinde arıza olduğunu işaret eder. Hata kodu veya arıza ne olursa olsun garantili tamir için bizi hemen arayın.

Acıbadem Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Temiz yıkamayan, su akıtan, sigorta attıran, çalışmayan Regal bulaşık makinenizi yerinde tamir ediyoruz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ile tüm arızaları yerinde gideriyoruz. Eski yeni tüm Regal bulaşık makineleri için bizi arayarak ekonomik fiyata çözüme kavuşabilirsiniz.

Şikayetiniz ne olursa olsun tek yapmanız gereken bizi aramak. Acıbadem ofisimizde çalışan teknisyenlerin her biri sahip oldukları donanımlı servis araçları ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyor.

Regal bulaşık makinesi ışıkları yanıp sönüyor ise cihazın ana motoru kalkış yapamıyor veya ısıtmaya girmiyordur. Regal bulaşık makinesi modellerinde sıkıştırma basınç ile yapılmaktadır. Bu basıncı dengeleyen tüm parçalara sahibiz. Acıbadem Regal servisi arayarak bu arızayı yerinde tamir ettirebilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş teknisyenler ile sizlere kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Arıza onarımı 1 yıl garantilidir.

Acıbadem Regal Buzdolabı Servisi

İlk geniş buzdolabı modellerini üreterek geniş alana ihtiyacı olanların işlerini kolaylaştıran Regal markası, bu özelliği ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarından birisi olmuştur. Acıbadem Regal servisi olarak Regal buzdolabı kullanıcılarına aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Buzdolabı, diğer beyaz eşya cihazları için beklemeye gelmez. No-frost buzdolabı modelleri çalışmaz ise içindeki yiyecekleri en fazla 1 gün saklayabilir. Bunun farkında olan bir servis olarak Regal buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ediyoruz.

Regal buzdolabınızın ekranında SA veya SR hataları görüyorsanız hiç vakit kaybetmeden Acıbadem Regal servisi arayın. Soğutma arızalarında cihaz bir süre sonra komple duracak ve soğutmayı kesecektir.

Acıbadem Regal Elektrik Süpürgesi Servisi

Elektrik süpürgeniz çekmiyor, ses yapıyor veya su akıtıyorsa Acıbadem Regal servisi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel ve garantili bir onarım hizmeti almak için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Yaşadığınız sorunları yerinde çözmek ve bakımlarını yaptırmak için tek yapmanız gereken bizi aramak. Acıbadem şubemiz çalışanları küçük ev aletleri tamirinde son derece deneyimlidir. Regal süpürgenizin tüm sorunlarını bizimle paylaşarak kısa sürede tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Acıbadem Regal servise nasıl ulaşabilirim?

Şubemiz haftanın 7 günü hizmet veriyor. Sabit hattımızdan veya Whatsapp hattımızdan dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Regal cihazlarınızla ilgili teknik sorun varsa tek yapmanız gereken bizleri aramak.