Acıbadem Samsung Servisi

Acıbadem Samsung servisi, Samsung beyaz eşyalarınız için gün içinde servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili Samsung servisi için bizi hemen arayın. Samsung cihazlarınızı gün içinde tamir ediyor ve parça değişimlerine garanti veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Samsung beyaz eşyalarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Arızalı Samsung cihazlarınız için haftanın 7 günü bizleri arayabilirsiniz. Bölgedeki servisimiz Kadıköy ve Üsküdar ilçelerine destek vermektedir.

Bölgenin en eski Samsung servisi olan firmamızda tüm arızalı Samsung beyaz eşyalarınızı tamir ettirebilirsiniz. Profesyonel ve kalıcı çözümler üretiyor, yaptığımız onarımlara 1 yıl garanti veriyoruz. Eski yeni tüm Samsung cihazlar için şubemizden destek talep edebilirsiniz.

Acıbadem Samsung Beyaz Eşya Servisi

Acıbadem semtinde ikamet etmekte olan tüm Samsung kullanıcıları için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Arızalı Samsung beyaz eşya cihazlarınızı en hızlı şekilde tamir ettirmek ve gün içinde tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde cihazlarınızı taşımadan tamir ediyoruz.

Acıbadem Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

Samsung çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza cihazın ses yapmasıdır. Plastik kazanlı ve büyük hacimli tüm makinelerde zamanla iç kazan kırılması görülür. Samsung marka çamaşır makinelerinin çoğu büyük hacimli olduğu için bu sorun daha sık yaşanır. Eğer çamaşır makineniz sıkmada aşırı ses yapıyorsa makine kapalı konumda iken iç kazanı elinizle hızlıca çevirin eğer ses çıkmıyorsa amortisörlerde sorun olabilir. Eğer çevirince ses yapıyorsa kazanda kırık olabilir. Net arıza tespiti için teknik servis firmalarından yardım almanız gerekmektedir.

Hata kodu veren Samsung çamaşır makinesi tamiri için tek yapmanız gereken Acıbadem Samsung servisi arayarak teknik servis kaydı açtırmak. Siz bölge sakinlerinden gelen onarım taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Samsung çamaşır makinenizi aynı gün içinde kullanabilmek için doğru yerdesiniz.

Acıbadem Samsung Buzdolabı Servisi

acıbadem samsung servisi

Samsung buzdolabınız sigorta mı attırıyor? Bu anormal bir arıza değil. Samsung buzdolabı modellerinde genelde cam rezistans kullanılır ve patladığında direkt olarak rezistans sıvı temasından kaçak verir. Dolaba ve size zarar vermesin diye sigorta atar. Bu arıza için sizlerin yapacağı bir çözüm yok maalesef. Kesinlikle uzman kişiler tarafından destek almanız gerekmektedir.

Soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor dediğiniz Samsung buzdolabınızı taşımadan tamir ediyoruz. Acıbadem Samsung servisi olarak sahip olduğumuz imkanlar ile her zaman sizlerin yanındayız. Kaliteli ve garantili bir onarım istiyorsanız servisimizi aramanız yeterli.

Buzdolabı kapı yönü değişimi için de destek veriyoruz. Özellikle dar yerlerde sizi rahat etmeyecek kullanım için kapı yönünüzü dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Kapı yönü değişiminde önemli olan çok eski dolaplar da yapılmamasıdır. Aksi taktirde kapı contasının alışması zaman alacağı için dolap sıcak havayı içine alarak hararet yapabilir.

Acıbadem Samsung Bulaşık Makinesi Servisi

Samsung bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza 4C hata kodudur. Bu kod cihazın su alamadığını gösterir. Sizin de Samsung bulaşık makinenizde 4C hata kodu varsa Acıbadem Samsung servisi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Servis olarak tüm modelleri yerinde tamir edecek ekipman ve donanıma sahibiz. Profesyonel teknisyenler ile kalıcı çözüm için bizi hemen arayın. Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir. Geç saatlere kadar bizleri arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Acıbadem Samsung Klima Servisi

Samsung marka tüm split klima modelleri için Acıbadem Samsung servisi olarak tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Samsung klimanız soğutmuyor, ses yapıyor, sigorta attırıyor, koku yapıyor, su akıtıyor veya hiç çalışmıyor ise Acıbadem servisimizi gün içinde arayarak klima onarım desteği alabilirsiniz.

Acıbadem Samsung Klima Bakımı

Klima bakımı her yıl yapılması gereken bir işlemdir. Klima bakımı sayesinde hem elektrik faturasından tasarruf edebilir hem de klimanızın ömrünü uzatabilirsiniz. Acıbadem Samsung servisi arayarak aynı gün içinde klima bakım desteği alabilirsiniz.

Acıbadem Samsung Servisi Adres : Cüneyt Koşal Sokak No : 33

Acıbadem Samsung Servisi Telefon : 0216 388 83 88