16 Ağustos 2020

Acıbadem Siemens Servisi

ile acibademarcelik

Siemens cihazlarınızın aynı gün içinde tamiri için Acıbadem şubemizi hemen arayın. Servisimiz sizlere yerinde onarım hizmeti sunuyor. Arızalı cihazlarınız taşınmadan yerinde tamir edilsin istiyorsanız Acıbadem Siemens servisi haftanın 7 günü yanınızda. Çağrı merkezimiz ise 7/24 destek vermektedir.

Acıbadem Siemens servisi, Siemens marka beyaz eşya, klima kullanıcılarına servis, bakım, montaj hizmetleri sunuyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Siemens klima modelleri için bizi hemen arayın. Servisimiz sizlere yerinde onarım desteği sunuyor. 1 yıl garantili Siemens servis için Acıbadem şubemizi hemen arayın. Acıbadem Siemens servis şubemiz sadece Acıbadem değil Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinin genelinde Siemens onarım desteği sunuyor.

Acıbadem Siemens Servis

Siemens marka tüm beyaz eşya ve klimalar için hizmet veriyoruz. Firmamız garantisi bitmiş cihazlarınıza garantili onarım desteği sunuyor. Profesyonel teknisyenler ile hızlı ve garantili çözümler için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm Siemens cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Şubemiz donanımlı araçları ile cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun sorunları yerinde gideriyor.

Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens bulaşık makinenizin ekranında E15, E09 arızalarını görüyorsanız direkt olarak bizi arayın. Servisimiz Siemens marka tüm bulaşık makinesi modelleri için yerinde çözüm üretiyor. Siemens bulaşık makinenizde su kaçağı var ve kaçak sebebi kazanı ise atölyeye almamız gerekebiliyor. Bunun için servise gelen teknisyenler net kararı yerinde veriyor ve sizin onayınız dahilinde atölye ortamına alıyor. Kaliteli ve garantili Siemens bulaşık makinesi tamiri için Acıbadem Siemens servis şubemizi şimdi arayın. Servisimiz haftanın 7 günü servis desteği sunuyor.

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinenizin modeli ne olursa olsun arıza durumunda bizi hemen arayın. Tüm modeller için aynı gün çözüm üretiyoruz. Çalışmayan, su akıtan, sigorta attıran, ses yapan tüm Siemens çamaşır makinesi modellerini yerinde tamir ediyor ve sizin kullanabileceğiniz hale getiriyoruz. Servis fiyatlarımız son derece makul ve rakip firmalara kıyasla daha uygundur. Titiz bir servis hizmeti için Acıbadem şubemizi hemen arayın. Telefon numaralarımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Siemens Buzdolabı Servisi

Yıllardır Siemens marka buzdolabı modelleri için servis hizmeti veren firmamızda tüm arızalar yerinde giderilir. Siemens buzdolabınız soğutmadığı zaman içindeki yiyecekler bozulmadan çözüme kavuşturmak istiyorsanız Acıbadem Siemens servis şubemizi hemen arayın. Tüm buzdolabı onarımları 1 sene garantilidir. Siemens buzdolabı modellerinde servis olarak en çok karşılaştığımız arızalar şu şekilde:

  • Siemens buzdolabı alt taraf soğutmuyor
  • Siemens buzdolabı aşırı ısınıyor
  • Siemens buzdolabı kapakları kapanmıyor
  • Siemens buzdolabı ses yapıyor

Siemens marka beyaz eşyalarınızın her biri için servis desteği alabileceğiniz nadir firmalardan biri olarak sizlere kusursuz ve ekonomik tamir desteği sunuyoruz.

Siemens Kurutma Makinesi Servisi

Siemens marka kurutmanız 2 dakika çalışıp duruyor veya “Tank Dolu” uyarısı veriyor ama tank dolu değilse cihazın arızalı değil büyük ihtimalle bakımsız kalmıştır. Kurutma makineleri de tıpkı kombi ve klimalar gibi ortalama 2 yılda bir bakıma ihtiyaç duyar. Daha uzun süre kullanabilmek için tankı ve filtreleri her yıkamada temizlemeniz faydalı olacaktır. Bunun dışında çalışmayan, ses yapan, çamaşırları yırtan, ıslak çıkartan tüm cihazlar için Acıbadem Siemens servisi arayabilirsiniz.