Acıbadem Vestel Servisi

Acıbadem Vestel servisi, Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde ikamet eden Vestel beyaz eşya kullanıcılarına tamir, bakım, montaj ve aksesuar hizmetleri sunuyor. Arızalı tüm Vestel cihazlar için bizi arayarak teknik servis talep edebilirsiniz. Acıbadem şubemiz tarafından tamiri yapılan tüm Vestel cihazlarınız 1 sene parça garantilidir.

Vestel kullanıcıları için Acıbadem ve civarında aynı gün içinde beyaz eşya servis hizmetleri veriyoruz. Arızalı Vestel marka tüm cihazlarınızın tamiri, bakımı, montajı ve revizyonu için Acıbadem Vestel servisi şubemizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Kusursuz bir onarım istiyorsanız haftanın 7 günü bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz ile sizlere kesintisiz destek veriyoruz.

Acıbadem Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

acıbadem vestel servisi

Asla telafi edilemez cihazların başında gelen çamaşır makineleri için en hızlı tamir hizmetini biz veriyoruz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olan Acıbadem Vestel servisi, konusunda uzman teknisyenler ile Vestel cihazlara yerinde çözüm üretiyoruz. Vestel çamaşır makinenizin şikayeti ne olursa olsun bizleri arayarak onarım talep edebilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ve donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Vestel çamaşır makinesi modellerinin hemen hemen hepsinde dijital gösterge vardır. Olur da cihazınız herhangi bir şekilde arızaya düşerse ekranda E ile başlayan bir kod verir. Bizler de bu kod üzerinden hangi parçanın arızalı olduğuna dair donanımlı bir şekilde geliyoruz. Vestel çamaşır makineniz arıza kodu verirse Acıbadem Vestel servisi hemen arayın.

Acıbadem Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Bir çok beyaz eşya üreticisi arasında bize en uygun fiyata en modelli makineleri sunan Vestel firmasının tüm bulaşık makineleri için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili ve yerinde onarım istiyorsanız tek yapmanız gereken servisimizi aramak. Acıbadem Vestel servisi şubemiz Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde hizmet vermektedir. Temiz yıkamayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Vestel bulaşık makinenizi hiç arızalanmamış gibi tamir ettirmek isterseniz bizi hemen arayın. Servis olarak sizlere haftanın 7 günü destek veriyoruz. Hafta sonu ve özel günlerden çalışan nöbetçi ekiplerimiz sayesinde kesintisiz onarım desteği veriyoruz.

Vestel bulaşık makinesi temiz yıkamıyor ise ilk önce makinenin pervanelerini kontrol edin. Eğer pervanelerin delikleri dolu ise cihaz sıcak suyu bulaşıklara vuramayacağı için bulaşıklarınız temiz çıkmayacaktır. Fakat bulaşık makinesi pervaneleri temiz ise bu sefer cihazın ısıtıp ısıtmadığını kontrol etmeniz gerekir.

Acıbadem Vestel Buzdolabı Servisi

Renkli gövdesi ve inox tasarımlarıyla bir çok beyaz eşya kullanıcısının ilk tercih ettiği markalar arasından yer alan Vestel buzdolabı modelleri için teknik servis hizmeti veriyoruz. İçindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Vestel buzdolabı modelleri 1 sene parça garantilidir. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Vestel buzdolabı cihazlarınız için bizi hemen arayın.

Donanımlı servis araçlarımız ve işinin ehli ustalarımız ile Acıbadem Vestel servisi olarak sizlere kusursuz Vestel buzdolabı tamir hizmetleri veriyoruz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak Vestel buzdolabı modellerinde en sık karşılaştığımız arıza kodu SR ve SA kodlarıdır. Bu iki hata kodundan herhangi birisini görmeniz durumunda direkt olarak bizi aramanız arıza çözümünü hızlandıracaktır.

Acıbadem Vestel Kombi Servisi

Acıbadem Vestel şubemiz beyaz eşya, kombi ve klima alanlarında faaliyet göstermektedir. Vestel marka tüm klima ve kombi modelleri için aynı gün içinde servis hizmeti almak istiyorsanız acil teknik servis biriminden destek alabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Asla Vestel klima ve kombileriniz taşınmaz. Her biri için orijinal yedek parça kullanılır ve onarımlar yerinde yapılır.

Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan, su akıtan, ses yapan veya su kaybeden tüm Vestel kombi modelleri için 1 yıl garantili tamir hizmetleri veriyoruz. Arızalı Vestel kombinizin en hızlı şekilde tamiri, bakımı ve montajı için Acıbadem Vestel servisi hemen arayın.

Acıbadem Vestel Klima Servisi

Vestel klimanızın tamiri için servisimizden gün içinde teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Split model tüm Vestel klima modelleri için teknik servis, montaj, de-montaj, bakım ve tamir hizmetleri veriyoruz. Vestel klimanız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise bu sorunlardan aynı gün içinde kurtulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Acıbadem Vestel servis şubemizi aramak ve servis talebinde bulunmak.

Acıbadem Vestel şubemizde tüm Vestel klima modelleri için periyodik bakım desteği verilmektedir. Tüm klimalar düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Periyodik bakımları yapılan klimalar daha verimli çalışır ve arıza verme olasılıkları daha düşüktür. Profesyonel bakım hizmeti almak istiyorsanız Acıbadem Vestel servisi hemen arayın.