3 Şubat 2020

Acıbadem Vestel Servisi

ile acibademarcelik

Acıbadem Vestel Servisi

Acıbadem Vestel servisi, Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde ikamet eden Vestel beyaz eşya kullanıcılarına tamir, bakım, montaj ve aksesuar hizmetleri sunuyor. Arızalı tüm Vestel cihazlar için bizi arayarak teknik servis talep edebilirsiniz. Acıbadem şubemiz tarafından tamiri yapılan tüm Vestel cihazlarınız 1 sene parça garantilidir.

Vestel kullanıcıları için Acıbadem ve civarında aynı gün içinde beyaz eşya servis hizmetleri veriyoruz. Arızalı Vestel marka tüm cihazlarınızın tamiri, bakımı, montajı ve revizyonu için Acıbadem Vestel servisi şubemizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Kusursuz bir onarım istiyorsanız haftanın 7 günü bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz ile sizlere kesintisiz destek veriyoruz.

Vestel Buzdolabı Servisi

Renkli gövdesi ve inox tasarımlarıyla bir çok beyaz eşya kullanıcısının ilk tercih ettiği markalar arasından yer alan Vestel buzdolabı modelleri için teknik servis hizmeti veriyoruz. İçindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Vestel buzdolabı modelleri 1 sene parça garantilidir. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Vestel buzdolabı cihazlarınız için bizi hemen arayın.

Donanımlı servis araçlarımız ve işinin ehli ustalarımız ile Acıbadem Vestel servisi olarak sizlere kusursuz Vestel buzdolabı tamir hizmetleri veriyoruz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak Vestel buzdolabı modellerinde en sık karşılaştığımız arıza kodu SR ve SA kodlarıdır. Bu iki hata kodundan herhangi birisini görmeniz durumunda direkt olarak bizi aramanız arıza çözümünü hızlandıracaktır.

Acıbadem Vestel şubemiz beyaz eşya, kombi ve klima alanlarında faaliyet göstermektedir. Vestel marka tüm klima ve kombi modelleri için aynı gün içinde servis hizmeti almak istiyorsanız acil teknik servis biriminden destek alabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Asla Vestel klima ve kombileriniz taşınmaz. Her biri için orijinal yedek parça kullanılır ve onarımlar yerinde yapılır.

Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan, su akıtan, ses yapan veya su kaybeden tüm Vestel kombi modelleri için 1 yıl garantili tamir hizmetleri veriyoruz. Arızalı Vestel kombinizin en hızlı şekilde tamiri, bakımı ve montajı için Acıbadem Vestel servisi hemen arayın.

Vestel klimanızıın tamiri için servisimizden gün içinde teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Split model tüm Vestel klima modelleri için teknik servis, montaj, de-montaj, bakım ve tamir hizmetleri veriyoruz. Vestel klimanız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise bu sorunlardan aynı gün içinde kurtulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Acıbadem Vestel servis şubemizi aramak ve servis talebinde bulunmak.