6 Şubat 2020

Acıbadem Vestfrost Servisi

ile acibademarcelik

Vestfrost marka beyaz eşya kullanıcıları için Acıbadem semt genelinde teknik servis hizmetleri veriyoruz. Arızalanan Vestfrost marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klimalar için Acıbadem Vestfrost servis şubemizi hemen arayın. Bölgenin en eski teknik servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz ve garantili Vestfrost teknik servis hizmetleri veriyoruz. Sorunlu cihazlarınızın model numarasını bizimle paylaşırsanız gelecek olan teknik servis birimi arıza ve modele göre donanımlı olarak gelir. Bu sayede sizde beklemeden sorundan kurtulmuş olursunuz.

Vestfrost Bulaşık Makinesi Servisi

Vestfrost bulaşık makinelerinin tamamı için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm Vestfrost cihazların onarımı için Acıbadem Vestfrost servisi dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile sizlerden gelen tüm servis taleplerine yerinde çözümler üretiyoruz. Yaşadığınız sorunları kısa sürede gidermek ve bakımlarını yaptırmak için hemen arayın.

Vestfrost Buzdolabı Servisi

Soğutma yapan tüm Vestfrost buzdolabı modelleri için aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Motor değişimi, gaz şarjı, anakart değişimi ve sensör, rezistans değişimi dahil tüm Vestfrost buzdolabı onarımlarını yerinde yapıyoruz. Uzman teknisyenler ile sizlere kusursuz servis hizmeti veriyoruz. Firmamız Vesftrost yetkili servisi değildir. Özel servis olarak hizmet vermekteyiz. 20 yılı aşkın bir süredir Acıbadem ve civarında beyaz eşya onarım, montaj hizmetleri veriyoruz. Vestfrost marka cihazlar için yıllardır onarım hizmetleri veren firmamızda tüm modeller için yedek parça ve aksesuarlar bulunmakta. Kusursuz bir buzdolabı tamiri istiyorsanız bizi şimdi arayın.

Vestfrost Çamaşır Makinesi Servisi

İstanbul’un hemen hemen mağazasında Vestfrost ürünlerini satın alabilirsiniz. Sağlamlığı ve geniş kazanları ile en çok satılan markalardan birisi Vestfrost çamaşır makineleridir. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, ısıtmayan, sıkmaya geçmeyen tüm Vestfrost çamaşır makinelerini Acıbadem Vestfrost servisi olarak gün içinde tamir ediyoruz.