Acıbadem Vestfrost Servisi

Vestfrost marka beyaz eşya kullanıcıları için Acıbadem semt genelinde teknik servis hizmetleri veriyoruz. Arızalanan Vestfrost marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klimalar için Acıbadem Vestfrost servis şubemizi hemen arayın. Bölgenin en eski teknik servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz ve garantili Vestfrost servisi hizmetleri veriyoruz. Sorunlu cihazlarınızın model numarasını bizimle paylaşırsanız gelecek olan teknik servis birimi arıza ve modele göre donanımlı olarak gelir. Bu sayede sizde beklemeden sorundan kurtulmuş olursunuz.

Acıbadem Vestfrost Bulaşık Makinesi Servisi

Vestfrost bulaşık makinelerinin tamamı için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm Vestfrost cihazların onarımı için Acıbadem Vestfrost servisi dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile sizlerden gelen tüm servis taleplerine yerinde çözümler üretiyoruz. Yaşadığınız sorunları kısa sürede gidermek ve bakımlarını yaptırmak için hemen arayın.

Acıbadem Vestfrost Buzdolabı Servisi

Soğutma yapan tüm Vestfrost buzdolabı modelleri için aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Motor değişimi, gaz şarjı, ana kart değişimi ve sensör, rezistans değişimi dahil tüm Vestfrost buzdolabı onarımlarını yerinde yapıyoruz. Uzman teknisyenler ile sizlere kusursuz servis hizmeti veriyoruz. Firmamız Vestfrost yetkili servisi değildir. Özel servis olarak hizmet vermekteyiz. 20 yılı aşkın bir süredir Acıbadem ve civarında beyaz eşya onarım, montaj hizmetleri veriyoruz. Vestfrost marka cihazlar için yıllardır onarım hizmetleri veren firmamızda tüm modeller için yedek parça ve aksesuarlar bulunmakta. Kusursuz bir buzdolabı tamiri istiyorsanız bizi şimdi arayın.

Vestfrost buzdolabı ses yapıyor ise ses yaptığı anda cihazın kapaklarını açın, kapaklar açıldığı anda ses duruyor ise cihazın fanlarında sorun var demektir. Eğer ses devam eder ise cihazın ana motorunu kontrol edin. Özellikle ilk çalışmada gürültü yapıyor ise ana motor vibrasyon yapıyor demektir ve bunun çözümü de motoru yumuşak bir sünger ile sabitlemektir.

Acıbadem Vestfrost Çamaşır Makinesi Servisi

acıbadem vestfrost servisi

İstanbul’un hemen hemen mağazasında Vestfrost ürünlerini satın alabilirsiniz. Sağlamlığı ve geniş kazanları ile en çok satılan markalardan birisi Vestfrost çamaşır makineleridir. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, ısıtmayan, sıkmaya geçmeyen tüm Vestfrost çamaşır makinelerini Acıbadem Vestfrost servisi olarak gün içinde tamir ediyoruz.

1 Yıl Garantili Vestfrost Servisi

Vestfrost beyaz eşya kullanıcıları için yaptığımız her onarıma 1 yıl garanti veriyoruz. Onarımlarda sadece orijinal parça kullanıyor ve değişimleri yerinde yapıyoruz. İşlem bitiminde faturanızı ve garanti belgenizi evinizde imzalıyoruz. Kusursuz ve garantili bir onarım için Acıbadem Vestfrost servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.