28 Eylül 2020

Alemdağ Altus Servisi

ile acibademarcelik

Alemdağ Altus servisi, Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerinde ikamet eden Altus beyaz eşya kullanıcılarına servis hizmeti sunuyor. Arızalı tüm Altus beyaz eşyaların gün içinde tamirini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Servisimiz bölgede yıllardır tamir, bakım ve montaj hizmetleri vermektedir. Firmamız tarafından onarımı yapılan tüm işlemler parça garantilidir.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Arızalı Altus çamaşır makinesi tamiri için Alemdağ Altus servisi arayarak gün içinde tüm arızalardan kurtulabilirsiniz. Profesyonel kadromuz ve donanımlı beyaz eşya servis araçlarımız ile siz Altus kullanıcılarına gün içinde çözümler üretiyoruz. Uygun fiyata kaliteli hizmet için bizi hemen arayın. Yıllardır bölgede beyaz eşya tamircisi olarak hizmet veren firmamız sizlere yerinde çözüm üretiyor. Servis olarak Altus çamaşır makinelerinde en sık karşılaştığımız arıza cihazın su boşaltmamasıdır. Bu durumda ilk olarak pompa temizliği ve kazan temizliği yapıyoruz. Pompa arızalı ise orijinali ile değişimini yapıyor ve 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın koku yapmasıdır. Altus bulaşık makineniz ile işiniz bittiğinde yapmanız gereken cihazın kapağını açık bırakmaktır. Eğer cihazın kapağı sürekli kapalı kalırsa içerde koku yapar. Aynı şekilde makine temizleyici kullanarak da kokulardan kurtulmanız mümkün. Altus bulaşık makinesi arızaları için tek yapmanız gereken Alemdağ Altus servisi arayarak arıza bildiriminde bulunmak. Firma olarak tüm Altus bulaşık makinesi onarımlarını yerinde yapıyor, 1 yıl parça garantisi veriyoruz. Garantili bulaşık makinesi tamiri için hemen arayın.