11 Ocak 2021

Altayçeşme Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Arçelik cihazlarınız arızalandığı zaman cihazları tekrar tekrar deneyerek zarar vermeyin. Bunun yerine bizi hemen arayın ve size en kısa sürede hatta aynı gün içinde servis yönlendirelim. 1 yıl garantili Arçelik beyaz eşya onarımı için doğru yerdesiniz.

Altayçeşme Arçelik servisi, bölgedeki en eski beyaz eşya tamircilerinden biri olarak sizlere yerinde çözümler sunuyor. Profesyonel ve garantili Arçelik teknik servis hizmeti alma istiyorsanız bizi hemen arayın. Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir ve tüm onarımlara 1 sene garanti veriyor. Garantili onarımlarda tekrar arızalanan parça ücretsiz olarak değiştirilir.

Altayçeşme Arçelik Buzdolabı Servisi

Bir evin olmazsa olmazı olan buzdolabı cihazlarının tüm arızalarını yerinde gideriyoruz. Sorunu veya değişmesi gereken parçası ne olursa olsun onarımları yerinde yapıyor, dolabınızı asla taşımıyoruz. 1 yıl garantili Arçelik buzdolabı tamiri için Altayçeşme Arçelik servisi arayarak servis talep edebilirsiniz. Bölgenin en eski beyaz eşya servisi olduğumuz için en tecrübeli ustalar ile çalışıyoruz. Buzdolabı motor değişimi dahil işlemlerin hepsini tek seferde git gel yapmadan yapabiliyoruz. Servisimizde değiştirilen motorlarda 1 sene garantilidir.

Arçelik buzdolabı su akıtıyor sorununa tek seferde çözüm üretiyoruz. Tıkanma ve bloklanma sorunlarının dolaba yansıması su akıtması olacaktır. Bu arıza için uzun bir çaba gerekir. Hem tıkanıklığı gidermek hem de dolabın hava kanallarını açarak sistemin tekrar sorunsuz çalışmasını sağlamak için bu çaba gereklidir. Size en yakın özel beyaz eşya servisi olarak sorunu giderene kadar her zaman sizin yanınızdayız.

Altayçeşme Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Özellikle İstanbul gibi metropol bir şehirde yaşayan bizlerin en çok ihtiyaç duyduğu ve sürekli olarak kullandığı cihazlardan olan Arçelik çamaşır makineleri için Altayçeşme Arçelik servisi olarak onarım desteği veriyoruz. Garantili çamaşır makinesi tamiri istiyorsanız şubemizi aramanız yeterli olacaktır. Cihazın arızasını bildirmek ve kayıt bırakırken modelini söylemek sizlere zaman açısından büyük fayda sağlar. Bu yüzden çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Arçelik çamaşır makineleriniz için servis kaydı bırakırken cihazın modelini söylemeniz çok önemli bir bilgidir.

Altayçeşme Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Servis olarak tüm Arçelik bulaşık makinesi modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Arçelik bulaşık makineleri için Altayçeşme Arçelik servisi arayarak onarım desteği alabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ve donanımlı servis araçlarımız ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. Üstelik firmamız tarafından onarımı yapılan Arçelik bulaşık makineleri 1 yıl garantili olarak onarım yapılır.