20 Ağustos 2020

Altıntepe Altus Servisi

ile acibademarcelik

Altıntepe Altus servisi, uzman kadrosuyla Altıntepe mahallesinde ikamet eden Altus beyaz eşya kullanıcılarına tamir hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili Altus teknik servis için bizi hemen arayın. Servisimiz bünyesindeki donanımlı servis araçları sayesinde arızalara yerinde çözüm üretiyoruz. Altus cihazlarınızın tüm arızaları için bizi hemen arayın.

Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekler bozulmadan bizi arayın. Aynı gün içinde Altus buzdolabınızı tamir edelim. Altıntepe Altus servisi olarak siz değerli bölge sakinlerine en hızlı servis hizmetini veriyoruz. Sorunlara pratik ve ekonomik çözümler üretmek istiyorsanız hemen arayın. Servisimiz donanımlı araçları ve Altus buzdolabı tamiri konusunda uzman personeli ile her zaman yanınızda.

  • Altus buzdolabı soğutmuyor
  • Altus buzdolabı ses yapıyor
  • Altus buzdolabı sigorta attırıyor
  • Altus buzdolabı koku yapıyor
  • Altus buzdolabı aşırı ısınıyor

Buzdolabınız sürekli çalışıyor ise bu bir arızadır. Sürekli çalışan dolaplarda motor, anakart ve gaz arızaları çıkacaktır. Bunun önüne geçmek için bizi hemen arayın. Gün içinde gelip kontrollerimizi yapalım.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Yıllardır Altus bulaşık makineleri için servis hizmeti veren bir firma olarak en sık karşılaştığımız arızaların başında su kaçağı geliyor. Altus bulaşık makineniz su akıtıyor ise aynı gün içinde tamirini yapıyoruz. 1 yıl garantili Altus bulaşık makinesi tamiri için Altıntepe Altus servis hemen arayın.

Altus bulaşık makinenizin sepeti düşüyor ise bu şekilde kullanmaya devam etmeyin. Sarkan sepet makinenizin fıskiyelerine zarar verecektir. Böyle bir durumla kalırsanız bizi hemen arayın.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makinenizin tüm teknik sorunlarını bizimle paylaşarak servis hizmeti alabilirsiniz. Konusunda uzman kadromuz tüm yıkama cihazları için onarım hizmetleri vermektedir.

  • Altus çamaşır makinesi ses yapıyor
  • Altus çamaşır makinesi sıkma yapmıyor
  • Altus çamaşır makinesi yürüyor
  • Altus çamaşır makinesi sigorta attırıyor
  • Altus çamaşır makinesi su kaçırıyor

Tüm Altus çamaşır makinesi teknik sorunları için aynı gün içinde çözüm istiyorsanız Altıntepe Altus servisi arayarak sorunların tümünden kurtulabilirsiniz.

Yerinde Altus teknik servis

Altus marka cihazlarınızın arızası ne olursa olsun onarımlarını yerinde yapıyoruz. Buzdolabı cihazlarını asla taşımıyoruz. Motor değişimi dahil tüm işlemler yerinde yapılır. Bulaşık makinelerinde su kaçağı sebebi kazan delik ise birden fazla delikte atölyeye almamız gerekebiliyor. Aynı şekilde Altus çamaşır makineleri için de kazan rulman, keçe değişimi için atölye ortamı gerekebiliyor. Bu nadir arızaların dışında tüm onarımları yerinde yapıyoruz.

Yerinde Altus beyaz eşya servisi için Altıntepe Altus servisi hemen arayın. Haftanın 7 günü Altus tamir hizmetleri veriyoruz.

1 Yıl garantili servis hizmeti

Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile siz Altus kullanıcılarının yanındayız. Servisimiz tarafından tamiri yapılan Altus cihazlarınızda değişen parçalar 1 sene garantilidir. Garantili Altus teknik servis hizmeti için Altıntepe Altus servis firmamızı haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz tarafından değiştirilen parçalar kesinlikle orijinaldir.