1 Şubat 2019

Altıntepe Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Arçelik arızalı cihazlarınızı gün içinde tamir ettirmek için Altıntepe şubemizi arayarak servis kaydı bırakmanız yeterli olacaktır. Uzman teknisyenlerimiz kontrolündeki donanımlı servis araçlarımızdan en yakın olanı gün içinde size yönlendiriyoruz. Arçelik çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, kombi ve klimalar için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Altıntepe Arçelik servisi sahip olduğu yedek parça imkanları ile en eski model cihazların bile onarımlarını yapabilmektedir.

Altıntepe Arçelik servisi olarak hizmet veren firmamız sorunlara aynı gün içinde ve yerinde çözüm üretiyor. Eski yeni tüm cihazlarınızın profesyonel bir şekilde yerinde onarımı için Altıntepe şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bünyemizdeki teknisyenlerin hepsi işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Özel servis olarak hizmet veren firmamız tüm modellerin yedek parçalarına sahip olup donanımlı araçları ile arızalara yerinde müdahale etmektedir. Yaşadığınız teknik sorunlara pratik ve ekonomik çözümler üretmek istiyorsanız Altıntepe şubemizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabı soğutmuyor, su akıtıyor veya dondurmuyor ise Altıntepe Arçelik servisi olarak aynı gün içinde geliyor ve dolabınıza yerinde müdahale ediyoruz. Eğer Arçelik buzdolabınızın yalnızca Alt tarafı soğutmuyor ise sensör, rezistans, sigorta ve ara bölme kanallarını kontrol ederek hangi parçada arıza var ise yerinde değişimini yapıyoruz. Arızalı buzdolapları kapağını çok açmadığınız sürece ortalama 8 saat boyunca içindeki yiyecekleri koruyacaktır. Altıntepe Arçelik servisi olarak Arçelik marka buzdolabı arızalarına aynı gün içinde müdahale ediyoruz. Yiyecekleriniz bozulmadan buzdolabınızın en hızlı şekilde onarımı için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik çamaşır makinalarında servis olarak en çok karşılaştığımız arıza cihazın ses yapmasıdır. Eğer arçelik çamaşır makineniz kazandan dolayı ses yapıyor ise cihazın atölyeye alınması gerekebilir. Eğer yay veya amortisörlerinden dolayı ses yapıyor ise tüm bu parçaların değişimi yerinde yapılır. Servisimiz tarafından onarımı yapılan arçelik çamaşır makineniz bir yıl yedek parça ve işçilik garantilidir. Garantili cihazların garanti süresi içinde arızalanması durumunda servis önceliği vardır. Kusursuz ve ekonomik bir Arçelik servis hizmeti almak için Altıntepe arçelik servisi şubemizi arayarak teknik yardım alabilir veya cihazlarınızla ilgili merak ettiklerinizi dilediğiniz zaman sorabilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makinesi kullanıcılarında kronik şikayetler pek olmaz. Fakat ısıtma arızası en çok çıkan arızalardan biridir. Bu durumda ilk olarak rezistans, ntc sensör ve anakart kontrolü yapıyoruz. Hangisi arızalı ise değişimini yerinde yapıyoruz. Altıntepe Arçelik servisi olarak tüm Arçelik bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz.

Arçelik Klima Servisi

Arçelik marka split klima kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri sunuyoruz. Eğer arçelik klimanızı bir yerden bir yere taşımak istiyorsanız Altıntepe Arçelik servisi şubemizi arayarak montaj ve de montaj hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ebatları ne olursa olsun tüm Arçelik split klimalar için yer değişimi hizmeti vermektedir. Eğer klimanızı taşımak istediğiniz yere aracınız yok ise servis aracımızda taşıyoruz.