15 Eylül 2020

Altıntepe Beko Servisi

ile acibademarcelik

Beko cihazlarınızın teknik sorunları için yapmanız gereken tek şey size en yakın tamir firmasını aramaktır. Yıllardır Altıntepe mahallesinde teknik servis hizmetleri sunan firmamız Beko kullanıcıları için beyaz eşya, kombi ve klima onarım destekleri sunuyor. İhtiyacınız olduğu her an bizleri arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Altıntepe Beko servisi arızalara yerinde müdahale edecek ekipman ve tecrübeli ustalar ile haftanın 7 günü yanınızda.

Altıntepe Beko servisi, aynı gün içinde Beko cihazlarınız için servis desteği sunuyor. Eski yeni tüm cihazlar için bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenler, donanımlı servis araçları, haftanın 7 günü hizmet veren çağrı merkezi ve orijinal yedek parça imkanları ile firmamız sizlere hızlı ve ekonomik çözümler sunuyor. Bizi haftanın 7 günü arayarak arızalı Beko markalı beyaz eşyalarınız için servis talep edebilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Ülkemizde üretilen ve kalitesi ile ilk tercih edilen markaların başında gelen Beko’nun tüm çamaşır makinesi modelleri için tamir desteği sunuyoruz. Eski yeni tüm Beko cihazlar için bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Servisimiz bölgedeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biridir. Beko çamaşır makinesi tamiri için servisimizi ihtiyaç duyduğunuz zaman arayabilirsiniz. Profesyonel beyaz eşya tamir teknisyenleri ile sizlere kusursuz onarım desteği veren firmamız her zaman yanınızda.

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, koku yapan, temiz yıkamayan tüm Beko çamaşır makineleri için doğru adrestesiniz. Arızası ne olursa olsun onarımını yerinde yapıyoruz. Altıntepe Beko servisi Maltepe ve Kadıköy ilçelerinde Beko çamaşır makinesi servis desteği vermekte.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz çalışmıyor mu? Aynı gün içinde arızalı Beko bulaşık makinenizi kullanabilmek istiyorsanız hemen Altıntepe Beko servisi arayın. Bulaşık makinesi tamirinde uzman teknisyenlerimiz ile arızaları yerinde çözüyor ve bulaşık makinenizi en kısa sürede kullanabilmenizi sağlıyoruz. Beko bulaşık makinelerinde en sık karşılaştığımız arıza su akıtma arızasıdır. Su kaçağı olan cihazlar sürekli pompa yapar ve yıkamaya geçmez. Böyle bir arıza ile karşılaşırsanız tekrar tekrar deneyip makineye zarar vermeyin. Hemen Altıntepe Beko servis firmamızı arayarak servis talebinde bulunun.

Beko Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Beko buzdolabınızı aynı gün içinde tekrar kullanabilmek için tek yapmanız gereken servis kaydı açtırmak. Buzdolabı tamirinde uzman teknisyenlerimiz soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm dolapları yerinde tamir ediyor. Arızası ne olursa olsun dolaplar taşınmaz, onarımlar ve parça değişimleri yerinde yapılır. Oksijen kaynağı gerektiren buzdolabı motor değişimi de dahil olmak üzere tüm işlemleri yerinde yapıyoruz. 1 yıl garantili Beko buzdolabı tamiri için Altıntepe Beko servisi hemen arayın.