15 Aralık 2020

Altıntepe Bosch Servisi

ile acibademarcelik

Altıntepe Bosch servisi, Bosch kullanıcılarına haftanın 7 günü teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde tüm sorunları yerinde giderebiliyoruz. Modeli veya yılı ne olursa olsun kaliteli onarım için bizi hemen arayın. Sektörün en eski Bosch beyaz eşya servisi olarak sizlere 1 yıl garantili özel servis hizmeti sunuyoruz.

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz su boşaltmıyor, temiz yıkamıyor veya koku yapıyorsa yapmanız gereken tek şey Altıntepe Bosch servisi aramak. Şube olarak tüm Maltepe ve Kadıköy ilçe sınırları içinde kalan semtlere Bosch bulaşık makinesi tamir desteği veriyoruz. Tüm modellerin onarımlarını yerinde yapıyor ve değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz. 1 yıl garantili Bosch bulaşık makinesi servisi için bizi hemen arayın. Servis olarak orijinal parça kullanıyor ve onarımları yerinde yapıyoruz.

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch çamaşır makineleri ülkemizde en çok satış yapan cihazlardır. Sağlamlığı ve geniş kazanları ile ev hanımlarının gönlünü fetheden Bosch çamaşır makinelerini aynı gün içinde tamir ediyoruz. Arızası ne olursa olsun gün içinde onarım istiyorsanız bizi hemen arayın. Altıntepe Bosch servisi bölgedeki en eski tamircilerden biridir. Ne kadar eski olursa olsun Bosch makinelerinizin teknik sorunlarını en hızlı şekilde ve ekonomik fiyatlara gidermek için bizi hemen arayın.