27 Aralık 2020

Altıntepe Profilo Servisi

ile acibademarcelik

Altıntepe Profilo servisi, tüm Profilo beyaz eşya modelleri için aynı gün içinde servis hizmeti sunuyor. Eski yeni tüm cihazlarınızın en kısa sürede tamiri, bakımı ve montajı için Altıntepe şubemizi hemen arayın. Servisimiz tarafından yapılan onarımlar 1 sene garantilidir.

Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekler bozulmadan tamiri mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey Altıntepe Profilo servisi arayarak servis kaydı oluşturmak. Servisimiz tüm Profilo buzdolabı modelleri için gün içinde onarım yapıyor. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, koku yapan tüm dolapları git gel yapmadan tek seferde tamir ediyor.

Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Profilo bulaşık makineleri elektrik tasarrufu konusunda en gözde modellerdir. Eğer sizin kullanmakta olduğunuz Profilo bulaşık makinesi çalışmıyor, su akıtıyor, temiz yıkamıyor veya hata kodu veriyorsa yapmanız gereken bizi aramak. Altıntepe Profilo servisi olarak tüm bulaşık makineleri için gün içinde çözüm üretiyoruz. Lakin bulaşık makinenizde su kaçağı varsa bunun için atölyeye almamız gerekebilir. Su kaçırma arızalarında kazan delinmesi varsa maalesef yerinde tamir olmaz.