Altıntepe Profilo Servisi

Altıntepe Profilo servisi, tüm Profilo beyaz eşya modelleri için aynı gün içinde servis hizmeti sunuyor. Eski yeni tüm cihazlarınızın en kısa sürede tamiri, bakımı ve montajı için Altıntepe şubemizi hemen arayın. Servisimiz tarafından yapılan onarımlar 1 sene garantilidir. Hızlı ve garantili bir Profilo servis hizmeti almak için doğru yerdesiniz. Altıntepe şubemiz haftanın 7 günü destek veriyor.

Profilo cihazınızın tamirini gün içinde yapabiliyoruz. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile bölge sakinlerine en hızlı çözümleri sunuyoruz. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olan Altıntepe ofisimizde orijinal yedek parçalar ile tamir yapılmaktadır. Yaşadığınız teknik sorunların en kısa sürede çözülmesini istiyorsanız sabit hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Altıntepe Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi tamirinde son derece tecrübeli ustalarımız ile siz değerli Altıntepe semt sakinlerine yerinde çözümler sunuyoruz. Donanımlı beyaz eşya servis araçlarımız ve uzman teknisyen kadromuz ile her zaman yanınızdayız. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Profilo çamaşır makineleri için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Altıntepe Profilo servisi şubemiz tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Bu sayede onarımlar yerinde ve garantili olarak yapılır.

Profilo çamaşır makinesi neden sıkmada sallanıyor?
Sıkmada sallanan çamaşır makinesinde ilk olarak ayak ayarı yapılır. Eğer ayakları yere tam basıyor ve boşluk yoksa o zaman amortisörleri kontrol edilir. Bu testi siz son kullanıcılar da kolaylıkla yapabilirsiniz. Ses arızasını tespit etmek için sırasıyla;

  • Makineyi kapatın
  • İç kazanı aşağı yukarı sallayın
  • Kazanı rahat sallayabiliyor veya sallantı sırasında ses yapıyor ise amortisör arızalıdır.

Altıntepe Profilo Buzdolabı Servisi

altıntepe profilo servisi

Profilo buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekler bozulmadan tamiri mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey Altıntepe Profilo servisi arayarak servis kaydı oluşturmak. Servisimiz tüm Profilo buzdolabı modelleri için gün içinde onarım yapıyor. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, koku yapan tüm dolapları git gel yapmadan tek seferde tamir ediyor.

Buzdolabı yerinde tamir edilmesi gereken bir cihazdır. Ebatları büyük olduğu için taşıması cihaza zarar verebilir. Altıntepe Profilo servisi olarak arızası ne olursa olsun tüm Profilo buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Soğutmuyor veya ses yapıyor dediğiniz tüm dolapları evinizde, taşımadan tamir ediyoruz.

Altıntepe Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Profilo bulaşık makineleri elektrik tasarrufu konusunda en gözde modellerdir. Eğer sizin kullanmakta olduğunuz Profilo bulaşık makinesi çalışmıyor, su akıtıyor, temiz yıkamıyor veya hata kodu veriyorsa yapmanız gereken bizi aramak. Altıntepe Profilo servisi olarak tüm bulaşık makineleri için gün içinde çözüm üretiyoruz. Lakin bulaşık makinenizde su kaçağı varsa bunun için atölyeye almamız gerekebilir. Su kaçırma arızalarında kazan delinmesi varsa maalesef yerinde tamir olmaz.

Altıntepe mahallesinin tamamında servis hizmeti veren firmamız arızalara gün içinde geliyor. Sorunu ne olursa olsun Profilo bulaşık makinenizi en hızlı şekilde tamir ettirmek istiyorsanız bizi şimdi arayın. Şube olarak tüm arızalara donanımlı olarak geliyoruz. İşini severek yapan teknisyenlerimiz ile her zaman yanınızdayız.