Altıntepe Vestel Servisi

Altıntepe Vestel servisi, bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Bünyemizde çalışan işinin ehli beyaz eşya, kombi ve klimacı ustalarımız ile sizlere tüm cihazlar için onarım desteği veriyoruz. Çalışmayan Vestel cihazlarınızın eksikliğini hissetmeyecek kadar kısa bir sürede onarımı için doğru yerdesiniz. Altıntepe şubemiz tüm Maltepe genelinde hizmet vermektedir. Yaşadığınız sorunların hepsine kalıcı çözümler üretiyoruz. Bu kapsamda değişen parçalara ve onarılan bölümlere 1 sene garanti veriyoruz.

Vestel beyaz eşya servisi arıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Altıntepe mahallesinde 14 yıldır Vestel kullanıcıları için beyaz eşya servis hizmetleri sunan Altıntepe Vestel servisi şubemiz her zaman sizlerin yanında. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Vestel beyaz eşyalarınızı aynı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Altıntepe ofisimizi aramak.

Altıntepe Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi arızalarına yerinde çözüm arıyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak. Sektörün en eski servis şubelerinden biri olan Altıntepe Vestel servisi haftanın 7 günü onarım desteği veriyor. Yaşadığınız arızalara kalıcı ve ekonomik çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile haftanın her günü sizlerin yanındayız. Ekonomik çözümlerimiz ile kesintisiz servis desteği verebiliyoruz. Vestel’in en eski model çamaşır makinelerinin bile yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı değiştirmenize gerek kalmadan uygun fiyata onarım desteği verebiliyoruz.

Vestel çamaşır makinesi sıkma yapmıyor ise cihazın sağ alt köşeden pompasını açın. Bunu yaparken cihazın fişinin çekili olması şarttır. Aksi durumda elektrik akımına kapılabilirsiniz. Altıntepe Vestel servisi olarak sıkma yapmayan Vestel çamaşır makinenizi evinizde tamir ediyor, cihazı taşımıyoruz.

Altıntepe Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Bir çok model için yerinde çözüm üreten Altıntepe Vestel servisi sizlere garantili onarım desteği veriyor. Onarım sonrası garanti almak ve aynı arızayı tekrar tekrar yaşamak istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Tevfik Sağlam caddesi üzerindeki şubemiz ile sizlere gün içinde servis desteği veriyoruz. Komşularımızın talebi olması halinde haftanın 7 günü servis hizmeti sunabiliyoruz.

Vestel Bulaşık Makinesi Arızaları

Vestel bulaşık makinesi ışıklar yanıp sönüyor, en sık görülen arızadır. Vestel bulaşık makinelerinde basınç grubu vardır ve cihaz yıkamaya geçerken basınç grubundan bilgi alıp sonrasında motoru ve rezistansı sürer. Eğer basınç grubunda arıza var ise Başla / Beklet ışığı yanıp sönmeye başlar. Bu durumda yapmanız gereken servisimizi arayarak kayıt bırakmaktır.

Altıntepe Vestel Buzdolabı Servisi

altıntepe vestel servisi

Bir evde olmazsa olmaz beyaz eşya elbette buzdolabıdır. Gerek uzun süre ürünleri saklamak gerekse günlük yiyecekleri bozulmadan korumak için hepimizi buzdolabına muhtacız. Bu yüzde arızalandığı zaman çok kısa bir sürede tamir edilmelidir. Özellikle buzluk kısmında saklanan yiyecekler bir kere çözüldü mü bakteri üretmeye başlayacaktır. Bunların bilincinde olan Altıntepe Vestel servisi sizlere yerinde Vestel buzdolabı tamir hizmetleri sunuyor. Başınıza gelen teknik sorunları gün içinde gidermek ve bakımlarını yaptırmak için hemen arayın. Eski yeni tüm Vestel buzdolabı modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Bu sade cihazlarınızı taşımadan, git gel yapmadan tek seferde tamir edebiliyoruz.

Altıntepe Vestel Klima Servisi

Bir çok yeni nesil klima modeli ile kullanıcıların gönlünü feth eden Vestel, tüm klima ürünlerine 2 yıl garanti veriyor. Garanti süresi geçmiş veya kullanıcı hatasından dolayı garanti dışına çıkmış klimalara tamir ve bakım hizmetleri veriyoruz. Garantili Vestel klima tamiri yaptırmak için Altıntepe şubemizi hemen arayın.