8 Eylül 2021

Altıntepe Vestel Servisi

ile acibademarcelik

Altıntepe Vestel servisi, bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Bünyemizde çalışan işinin ehli beyaz eşya, kombi ve klimacı ustalarımız ile sizlere tüm cihazlar için onarım desteği veriyoruz. Çalışmayan Vestel cihazlarınızın eksikliğini hissetmeyecek kadar kısa bir sürede onarımı için doğru yerdesiniz. Altıntepe şubemiz tüm Maltepe genelinde hizmet vermektedir. Yaşadığınız sorunların hepsine kalıcı çözümler üretiyoruz. Bu kapsamda değişen parçalara ve onarılan bölümlere 1 sene garanti veriyoruz.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Bir çok model için yerinde çözüm üreten Altıntepe Vestel servisi sizlere garantili onarım desteği veriyor. Onarım sonrası garanti almak ve aynı arızayı tekrar tekrar yaşamak istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Tevfik Sağlam caddesi üzerindeki şubemiz ile sizlere gün içinde servis desteği veriyoruz. Komşularımızın talebi olması halinde haftanın 7 günü servis hizmeti sunabiliyoruz.

Vestel Bulaşık Makinesi Arızaları

Vestel bulaşık makinesi ışıklar yanıp sönüyor, en sık görülen arızadır. Vestel bulaşık makinelerinde basınç grubu vardır ve cihaz yıkamaya geçerken basınç grubundan bilgi alıp sonrasında motoru ve rezistansı sürer. Eğer basınç grubunda arıza var ise Başla / Beklet ışığı yanıp sönmeye başlar. Bu durumda yapmanız gereken servisimizi arayarak kayıt bırakmaktır.

Vestel Buzdolabı Servisi

Bir evde olmazsa olmaz beyaz eşya elbette buzdolabıdır. Gerek uzun süre ürünleri saklamak gerekse günlük yiyecekleri bozulmadan korumak için hepimizi buzdolabına muhtacız. Bu yüzde arızalandığı zaman çok kısa bir sürede tamir edilmelidir. Özellikle buzluk kısmında saklanan yiyecekler bir kere çözüldü mü bakteri üretmeye başlayacaktır. Bunların bilincinde olan Altıntepe Vestel servisi sizlere yerinde Vestel buzdolabı tamir hizmetleri sunuyor. Başınıza gelen teknik sorunları gün içinde gidermek ve bakımlarını yaptırmak için hemen arayın. Eski yeni tüm Vestel buzdolabı modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Bu sade cihazlarınızı taşımadan, git gel yapmadan tek seferde tamir edebiliyoruz.