Altunizade Altus Servisi

11 Ekim 2020 ile acibademarcelik

Altus beyaz eşya servisi olarak tüm cihazların (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak) onarımlarını yerinde yapıyoruz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere en hızlı servis çözümlerini biz üretiyoruz.

Altunizade Altus servisi, Üsküdar ilçe genelinde Altus beyaz eşya servis hizmeti vermektedir. Tüm Altus modelleri için Altunizade servisimizi arayarak servis talep edebilirsiniz. 1 yıl garantili Altus teknik servis hizmeti veriyoruz. Firmamız bünyesindeki teknisyenlerin her biri işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir.

Altunizade Altus Klima Servisi

Altunizade mahallesinde yıllardır Altus klimalar için bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunan firmamız Altunizade Altus servisi haftanın 7 günü sizlerin yanında. Yaşadığınız klima sorunlarını bizimle paylaşarak gün içinde onarım talep edebilirsiniz. Her biri işinin ehli ustalarımız ile sizlere kesintisiz onarım desteği veriyoruz. Sıcak yaz günlerinde klimasız kalmak istemiyorsanız kaliteli bir servis ile çalışmak zorundasınız.

Altus Buzdolabı Servisi

Altus marka tüm buzdolabı modelleri için aynı gün içinde servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Altus buzdolabı servisi için Altunizade şubemizi hemen arayın. Servisimiz buzdolabı arızası ne olursa olsun onarımları yerinde yapıyor. Buzdolabı arızaları için dolaplar taşınmaz. Buzdolabı motor değişimi yerinde yapan nadir firmalardan biriyiz. Kaynak, vakum, gaz şarjı gibi tüm ağır işlemler yerinde yapılır, değişen buzdolabı parçaları 1 sene garantilidir. Yerinde Altus buzdolabı tamir desteği almak isteyen kullanıcıların hepsi Altunizade Altus servisi arayarak kayıt bırakmaları yeterli olacaktır.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi temiz yıkamıyor, ses yapıyor, kapaktan su akıtıyor, suyunu boşaltmıyor, hata kodu veriyor, ışıklar yanıp sönüyor veya hiç su almıyorsa yapmanız gereken tek şey Altunizade Altus servisi arayarak kayıt bırakmak. Bulaşık makinesi onarımında son derece tecrübeli kadromuz ile siz bölgede ikamet eden kullanıcılara en hızlı servis desteğini biz veriyoruz. Elinizde bulaşık yıkamak zorunda kalmak istemiyorsanız Altunizade şubemizi hemen arayın.

Altunizade Altus Çamaşır Makinesi Servisi

altunizade altus çamaşır makinesi servisi

Yerinde çamaşır makinesi tamir ettirmek istiyorsanız doğru servistesiniz. Altunizade Altus servisi olarak sizlere en hızlı tamir hizmetini biz sunuyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere yerinde ve garantili onarım hizmetleri sunuyoruz. Tüm onarımları yerinde yapacak kapasite ve tecrübede teknisyenler ile her zaman yanınızdayız. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Altus çamaşır makinesi modelleri hızlı çözüm istiyorsanız bir telefon kadar uzağız.

Altunizade mahallesinde ikamet eden tüm Altus çamaşır makinesi kullanıcıları kapak arızası için bizi arayabilir. Altus çamaşır makinenizin kapağı açılmıyor veya kapak kulpu kırık ise doğru yerdesiniz.