5 Kasım 2018

Altunizade Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Arçelik beyaz eşya servisi konusunda tecrübeli kadromuz ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. Servisimiz arızalı cihazlarınızı yerinde tamir ediyor. Sorunu ne olursa olsun bizi arayarak cihazlarınızın yerinde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir.

Altunizade Arçelik Servisi, uzman kadrosu ve donanımlı teknik servis araçları ile arızalı cihazlara profesyonel ve kalıcı çözüm üretiyor. Kaliteli bir Arçelik servis hizmeti için Altunizade servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Konusunda uzman kadrosu ile tüm beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarını tamir eden şubemiz elektrik süpürgeleri için teknik servis hizmeti sunuyor. Arızalı elektrik süpürgeniz için Altunizade şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Elektrik süpürgeniz için gelen servis süpürgenizi alıp atölyeye götürecektir. En geç 1 gün içinde tamiri yapılan elektrik süpürgeniz size teslim edilir. Hiç bir şekilde sizin uğraşmanıza gerek yok. Teknisyenler alma bırakma ve onarım işlemlerini yapacaktır. Onarımı yapılan Arçelik elektrik süpürgeniz tamiri yapılan yerden 1 sene garantilidir.

Altunizade Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makinelerinde sıkça gördüğümüz arızaların başında su akıtması gelir. Eğer sizin de Arçelik bulaşık makineniz su akıtıyor ise cihazın alt pervanesini sökün. Pervanede çatlak veya yırtık varsa sorunun kaynağı budur. Pervane sağlam ise Altunizade Arçelik servisi arayarak tüm detayları ile arıza tespiti, arıza onarımı yaptırabilirsiniz. Kaliteli Arçelik servis hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Altunizade Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde en hızlı çözümleri bizde bulursunuz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile bozulan Arçelik dolabınızı yerinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip olduğumuz için sorunları git gel yapmadan yerinde çözüyoruz. Profesyonel ekip ile her zaman yanınızdayız. Altunizade Arçelik servisi olarak tamirini yaptığımız dolaplara 1 sene garanti veriyoruz.

Arçelik buzdolabınız soğutmuyor mu? Soğutma zayıflığı olan veya hiç soğutmayan Arçelik cihazınızın onarımı için bizi arayarak acil buzdolabı servis talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel teknisyenleri ile arızalı cihazlara yerinde müdahale eden Altunizade Arçelik Servisi, tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Bu sayede hiç beklemeden arızalı dolabınızı en kısa sürede tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Alt tarafı soğutmayan Arçelik buzdolabınızın onarımı için bizi arayarak servis kaydı bırakmalısınız. Servis gelip size ölçüm yaptıktan sonra arızalı parçaların bilgisini verecektir. Arızalı parçaların maaliyet bilgilerine göre onayınız dahilinde işlem yapılır veya yapılmaz. Tamiri yapılan Arçelik buzdolabınıza 1 sene parça ve işçilik garantisi verilir.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, ocak gibi ev hanımlarının vazgeçilmez cihazları olan Arçelik beyaz eşya cihazlarını yerinde tamir ediyoruz. Ses yapan, su akıtan, temiz yıkamayan veya tam sıkmayan tüm yıkama cihazlarını yerinde tamir ediyoruz. Tüm bu cihazların yedek parçaları aynı gün içinde tedarik edilir. Kaliteli bir Arçelik beyaz eşya servis hizmeti için Altunizade şubemizi hemen şimdi arayın.

  • Altunizade Arçelik servisi
  • Koşuyolu Arçelik servisi
  • Acıbadem Arçelik servisi
  • Göztepe Arçelik servisi
  • Üsküdar Arçelik servisi