5 Mart 2021

Altunizade Ariston Servisi

ile acibademarcelik

Altunizade Ariston servisi, Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinde ikamet eden Ariston kullanıcılarına servis hizmeti sunuyor. 1 yıl garantili Ariston beyaz eşya servisi için bizi hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede arızaları yerinde gideriyor ve cihazlarınızı taşımadan hızlı bir şekilde tekrar kullanabilmenizi sağlıyoruz. Eski yeni tüm Ariston cihazların onarımlarını yapan firmamızda tüm parça değişimleri orijinal parçalar ile yapılır.

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz çalışmıyor mu? Profesyonel bir Ariston teknik servis için Altunizade Ariston servisi arayarak destek alabilirsiniz. Firma olarak onarımını yaptığımız tüm Ariston bulaşık makinelerine 1 yıl garanti veriyoruz. Ariston bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın yıkamaya geçtikten kısa bir süre sonra durması ve tüm ışıkların yanmasıdır. Bu cihazın yıkamaya geçmediği anlamına gelir. Bu durumlarda ilk olarak ana motor, sonrasında ise kart kontrol edilir. Hangi parça arızalı ise cihaz taşınmadan yerinde değişim yapılır. Sizin de Ariston bulaşık makineniz çalışmıyor, su almıyor veya su kaçırıyor ise bizi hemen arayın.

Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabı modellerinde en sık gördüğümüz arıza cihazın motorunun devreye bir türlü girememesidir. Eğer sizin de Ariston buzdolabınız tam motor devreye girecekken ses yapıp duruyorsa cihazı hemen fişten çekin. Anakart arızalarında karşılaştığımız bu durum ihmal sonrası ana motor arızasına kadar gitmektedir. Anakart değişim ve tamir fiyatları buzdolabı motor fiyatlarının neredeyse üçte biri kadar daha uygundur. Altunizade Ariston servisi olarak tüm Ariston buzdolabı modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. Yerinde ve garantili Ariston buzdolabı tamiri için bizi hemen arayın.

Ariston Buzdolabı Hata Kodları

Ariston buzdolabı A1 arıza kodu, cihazın soğutması zayıf anlamına gelir. İlk olarak motor gaz basıyor mu diye kontrol edilmelidir.

Ariston buzdolabı A2 arıza kodu, anakart arızasıdır. Sökülen anakart üzerinde ölçüm yapılır ve yenisi ile değiştirilir. Ortalama 20 dakika kadar test edilir ve A2 yazısı ekrandan silinir.

Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Elektrik bağlantılarını kontrol ettikten sonra sorun göremezseniz Altunizade Ariston servisi vakit kaybetmeden arayın. Firmamız haftanın 7 günü Ariston beyaz eşya servis hizmetleri vermektedir. Tüm modellerin parçalarına sahip servisimizde onarımlar 1 yıl garantili olarak yapılır. Hızlı ve kalıcı çözümler için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Servisimiz çağrı merkezi kesintisiz hizmet vermektedir. Eğer çağrı merkezimiz yoğun ise arızalı Ariston çamaşır makinesi için 0532 205 10 41 Whatsapp hattımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.