5 Mart 2021

Altunizade Ariston Servisi

ile acibademarcelik

Altunizade Ariston servisi, Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinde ikamet eden Ariston kullanıcılarına servis hizmeti sunuyor. 1 yıl garantili Ariston beyaz eşya servisi için bizi hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede arızaları yerinde gideriyor ve cihazlarınızı taşımadan hızlı bir şekilde tekrar kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabı modellerinde en sık gördüğümüz arıza cihazın motorunun devreye bir türlü girememesidir. Eğer sizin de Ariston buzdolabınız tam motor devreye girecekken ses yapıp duruyorsa cihazı hemen fişten çekin. Anakart arızalarında karşılaştığımız bu durum ihmal sonrası ana motor arızasına kadar gitmektedir. Anakart değişim ve tamir fiyatları buzdolabı motor fiyatlarının neredeyse üçte biri kadar daha uygundur. Altunizade Ariston servisi olarak tüm Ariston buzdolabı modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. Yerinde ve garantili Ariston buzdolabı tamiri için bizi hemen arayın.

Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Elektrik bağlantılarını kontrol ettikten sonra sorun göremezseniz Altunizade Ariston servisi vakit kaybetmeden arayın. Firmamız haftanın 7 günü Ariston beyaz eşya servis hizmetleri vermektedir. Tüm modellerin parçalarına sahip servisimizde onarımlar 1 yıl garantili olarak yapılır. Hızlı ve kalıcı çözümler için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Servisimiz çağrı merkezi kesintisiz hizmet vermektedir. Eğer çağrı merkezimiz yoğun ise arızalı Ariston çamaşır makinesi için 0532 205 10 41 Whatsapp hattımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.