Altunizade Beko Servisi

14 Eylül 2021 ile acibademarcelik

Altunizade Beko servisi olarak Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinde ikamet eden Beko kullanıcılarına servis desteği sunuyoruz. Yaşadığınız teknik sorunları gün içinde gidermek ve cihazlarınızı tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın. İşinin ehli teknisyenler ve donanımlı servis araçları ile sizlere kusursuz ve hızlı çözümler üretiyoruz. Üstelik değişimini yaptığımız tüm cihazlara 1 yıl da parça garantisi veriyoruz.

  • Altunizade Beko Servisi
  • Altunizade Beko Çamaşır Makinesi Servisi
  • Altunizade Beko Bulaşık Makinesi Servisi
  • Altunizade Beko Kurutma Makinesi Servisi
  • Altunizade Beko Buzdolabı Servisi
  • Altunizade Beko Kombi Servisi
  • Altunizade Beko Klima Servisi

Altunizade Beko Kombi Servisi

Altunizade mahallesinde ikamet eden Beko kullanıcıları için kombi servis hizmetleri veriyoruz. Yerinde onarım istiyorsanız tek yapmanız gereken bizleri aramak. Altunizade Beko servisi haftanın 7 günü Beko kombi tamir desteği sunuyor.

Altunizade Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko çamaşır makinesi tamiri ve bakımı için Altunizade Beko servisi şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm cihazların onarımını yapan firmamızda cihazlar kazan arızası hariç atölyeye alınmaz. Arıza ne olursa olsun yerinde tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak için bizi hemen arayın. Sizlerden gelen servis taleplerine göre en yakın servis aracımızı gün içinde yönlendiriyoruz. Bu sayede aynı gün içinde sorunları çözebiliyoruz.

Beko çamaşır makinesi su boşaltmıyor

Çamaşır makinenizin sağ alt köşesinde yer alan pompa motoru tıkalı veya arızalı ise cihaz içinde su ile bekler ve yıkama yapamaz. İçindeki çamaşırları almanız mümkün değildir. Bunun için suyun boşalması şarttır. Pompa kapağını açarak tıkanıklık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer tıkanıklık yok yine de su boşaltmıyorsa pompa motoru değişimi gerekebilir.

Altunizade Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise tüm bu sorunlardan gün içinde, içindeki yiyecekleriniz bozulmadan kurtulabilirsiniz. Buzdolabı tamirinde son derece deneyimli ustalar ile çalışan Altunizade Beko servisi profesyonel çözümleri, cihazlarınızı taşımadan yerinde üretiyor. Firma olarak onarımını yaptığımız tüm cihazlara 1 yıl da garanti veriyoruz. Garanti süresi içinde tekrar arızalan Beko buzdolabınızın firmamızda her zaman servis önceliği vardır. Servisimiz tarafından takılan parça tekrar arızalanır ise ücret ödemeden yenisi ile değişim hakkınız bulunuyor.

Firma olarak Beko buzdolabı modellerinde en sık su akıtma arızası ile karşılaşıyoruz. İşinin ehli teknisyenlerimiz bu arızalara git gel yapmadan tek seferde ve yerinde çözümler üretiyor. Onarım fiyatlarımız son derece makuldur. Profesyonel bir Beko buzdolabı tamiri için bizleri aramanız yeterli.