14 Eylül 2021

Altunizade Beko Servisi

ile acibademarcelik

Altunizade Beko servisi olarak Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinde ikamet eden Beko kullanıcılarına servis desteği sunuyoruz. Yaşadığınız teknik sorunları gün içinde gidermek ve cihazlarınızı tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın. İşinin ehli teknisyenler ve donanımlı servis araçları ile sizlere kusursuz ve hızlı çözümler üretiyoruz. Üstelik değişimini yaptığımız tüm cihazlara 1 yıl da parça garantisi veriyoruz.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise tüm bu sorunlardan gün içinde, içindeki yiyecekleriniz bozulmadan kurtulabilirsiniz. Buzdolabı tamirinde son derece deneyimli ustalar ile çalışan Altunizade Beko servisi profesyonel çözümleri, cihazlarınızı taşımadan yerinde üretiyor. Firma olarak onarımını yaptığımız tüm cihazlara 1 yıl da garanti veriyoruz. Garanti süresi içinde tekrar arızalan Beko buzdolabınızın firmamızda her zaman servis önceliği vardır. Servisimiz tarafından takılan parça tekrar arızalanır ise ücret ödemeden yenisi ile değişim hakkınız bulunuyor.

Firma olarak Beko buzdolabı modellerinde en sık su akıtma arızası ile karşılaşıyoruz. İşinin ehli teknisyenlerimiz bu arızalara git gel yapmadan tek seferde ve yerinde çözümler üretiyor. Onarım fiyatlarımız son derece makuldur. Profesyonel bir Beko buzdolabı tamiri için bizleri aramanız yeterli.