13 Ocak 2021

Altunizade indesit servisi

ile acibademarcelik

Altunizade indesit servisi, indesit beyaz eşya kullanıcılarına aynı gün içinde servis hizmeti veriyor. Arızalı tüm beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı ve montajı için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Servisimiz donanımlı servis araçları ve uzman kadrosu ile her zaman yanınızda. 1 yıl garantili onarım için doğru yerdesiniz. Altunizade indesit teknik servis şubemiz tüm Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinde faaliyetlerini sürdürüyor.

indesit buzdolabı servisi

Yıllardır ülkemizde beyaz eşya satışı yapan indesit en çok buzdolabı ile bilinen bir markadır. Yaz ülkesinde üretildiği için ülkemiz iklimine en uygun buzdolabı markasıdır. Yıllardır indesit buzdolabı kullanıcıları için tamir hizmetleri sunan Altunizade indesit servisi tüm buzdolabı arızalarına yerinde çözüm üretiyor. Arızası ne olursa olsun indesit buzdolabı tamiri için hemen arayın. Servisimize ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz. Firmamız çağrı merkezi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veriyor.

indesit bulaşık makinesi servisi

Sade tasarımı ve kaliteli malzemeleri ile en az arıza veren bulaşık makinesi markası olan indesit’in tüm modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. indesit bulaşık makineniz kaç yıllık olursa olsun arızalandığı zaman değiştirmeden önce bizi arayarak tamirini yaptırabilir ve daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Altunizade indesit servisi olarak çalışmayan, temiz yıkamayan, su akıtan, sigorta attıran indesit bulaşık makinelerini gün içinde tamir ediyoruz.