13 Ocak 2021

Altunizade İndesit Servisi

ile acibademarcelik

Altunizade İndesit servisi, İndesit beyaz eşya kullanıcılarına aynı gün içinde servis hizmeti veriyor. Arızalı tüm beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı ve montajı için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Servisimiz donanımlı servis araçları ve uzman kadrosu ile her zaman yanınızda. 1 yıl garantili onarım için doğru yerdesiniz. Altunizade İndesit teknik servis şubemiz tüm Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinde faaliyetlerini sürdürüyor.

İndesit marka cihazlarınızla ilgili tüm teknik sorunlar için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modelleri yerinde tamir ediyoruz. Donanımlı araçlarımız ile sizlere en hızlı çözümü bizler üretiyoruz.

Altunizade İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

Konusunda uzman teknisyen kadromuz ile siz değerli Altunizade bölge sakinlerine İndesit çamaşır makinesi tamiri hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin onarımı için firmamızı arayarak servis desteği alabilirsiniz. Sizlerden gelen arıza bildirimlerine en hızlı cevabı Altunizade İndesit servisi olarak biz veriyoruz.

Altunizade İndesit Buzdolabı Servisi

Yıllardır ülkemizde beyaz eşya satışı yapan İndesit en çok buzdolabı ile bilinen bir markadır. Yaz ülkesinde üretildiği için ülkemiz iklimine en uygun buzdolabı markasıdır. Yıllardır İndesit buzdolabı kullanıcıları için tamir hizmetleri sunan Altunizade İndesit servisi tüm buzdolabı arızalarına yerinde çözüm üretiyor. Arızası ne olursa olsun İndesit buzdolabı tamiri için hemen arayın. Servisimize ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz. Firmamız çağrı merkezi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veriyor.

İndesit buzdolabı arızalarını kesinlikle evinizde yapıyor, cihazlarınızı asla taşımıyoruz. Şikayetiniz ne olursa olsun uygun fiyata tamir hizmeti almak istiyorsanız bizi aramanız yeterli. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Altunizade İndesit servisi şubemiz tarafından tamir edilen tüm İndesit buzdolabı modelleri 1 sene garantilidir.

Altunizade İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

Sade tasarımı ve kaliteli malzemeleri ile en az arıza veren bulaşık makinesi markası olan indesit’in tüm modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. indesit bulaşık makineniz kaç yıllık olursa olsun arızalandığı zaman değiştirmeden önce bizi arayarak tamirini yaptırabilir ve daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Altunizade İndesit servisi olarak çalışmayan, temiz yıkamayan, su akıtan, sigorta attıran indesit bulaşık makinelerini gün içinde tamir ediyoruz.

İndesit Arıza Kodları

İndesit çamaşır makinesi f05 arıza kodu, cihazınız su boşaltmıyor ise ekranda f05 hata kodu verecektir.

  • Acıbadem İndesit servisi
  • Koşuyolu İndesit servisi
  • Göztepe İndesit servisi