Teknik servis…

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik beyaz eşya servisi firmamızda tüm cihazlar için onarım hizmeti veriliyor. Yaşadığınız teknik arızaların hepsi için gün içinde çözüm üretiyoruz. Servisimizde çalışan ustalarımızın her biri konusunda uzman kişilerdir. Bilindi üzere Arçelik markası, ülkemizin gurur duyduğu bir markadır. Bir çok ülkeye ihracat yapan Arçelik gerçekten son derece kaliteli ürünler çıkartıyor.

Ülkemizde beyaz eşya cihazlarına gelen son zamlardan sonra onarım insanlar tarafından daha çok tercih edilmeye başlandı. Peki onarım gerçekten tasarruflu mu? Beyaz eşyalara zam gelmesi yedek parçaların da zam gelmesine sebep oldu. Ama onarım her zaman yeni bir cihazdan daha ekonomik bir çözümdür. Ayrıca eski cihazlarınızın milli servet olduğunu düşünürseniz tamir ülkemiz için de mantıklı bir çözümdür.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabı bir evde olmazsa olmazdır. Asla arızalandığı zaman tamir masrafı ile kalmaz bir de yiyecek masrafı açar. Peki bu kadar büyük masrafların altına girmeden Arçelik buzdolabı tamir ettirilebilir mi? Evet. Arçelik beyaz eşya servisi firmamız tüm buzdolabı arızalarına gün içinde çözüm üretiyor. Sorun ne olursa olsun asla dolabı taşımayız.

Arçelik buzdolabı modellerinin hemen hemen hepsinde bir dijital ekran vardır. Bu ekranda hangi parça arızalı ise görebilirsiniz. Cihazın ana kartı sayesinde çalışmadığı belirlenen parçanın arıza kodu ekrana yansır. Çoğu modelde hata olduğunda cihaz o hata da kalır ve onarım yapana kadar rutin çalışmasına geçmez. Bu yüzden Arçelik buzdolabı arıza kodu veriyor ise ihmal etmeden tamir ettirmeyi unutmayın.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Bir evin olmazsa olmazı bulaşık makineleri için en hızlı ve en kalıcı çözümleri üretiyoruz. Arçelik beyaz eşya servisi olarak her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile arızalı bulaşık makinenizi taşımadan, evinizde tamir ediyoruz. Ekonomik fiyatlara kalıcı çözüm arıyorsanız servisimizi hemen arayın.

Arçelik bulaşık makinesi çalışmıyor ise gün içinde çalışır hale getirebiliriz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olan şubemiz sizlere yerinde onarım desteği veriyor. Kusursuz ve garantili Arçelik bulaşık makinesi tamiri için hemen arayın.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Diğer bir telafisi zor hatta neredeyse imkansız olan beyaz eşya cihazı da çamaşır makinesidir. Elbette kimse elinde çamaşır yıkamak istemez. Peki bu durumda ne yapılması gerekiyor? Size en yakın ve tecrübeli bir servis ile çalışmalısınız ki sorun hem kısa sürede ortadan kaldırılsın hem de sonrasında danışabileceğiniz bir desteğiniz olsun. Arçelik beyaz eşya tamirinde son derece deneyimli ustalarımız sayesinde Arçelik çamaşır makinesi arızalarını gün içinde ve yerinde yapıyoruz.

Arçelik çamaşır makinesi kazan arızaları haricinde hiç bir sorun için cihazı atölyeye almıyoruz. Bu sayede hem siz hem de biz zamandan yana tasarruf etmiş oluyoruz. Ayrıca taşınan cihazların nakliye esnasında zarar görme olasılığını da ortadan kaldırıyoruz. İşini severek yapan insanlar ile çalışmak isterseniz doğru yerdesiniz.

Arçelik beyaz eşya servisine nasıl ulaşırım?

Eski sistem gibi artık kimse etrafına bakarak tamirci veya servis aramıyor. Her işte olduğu gibi beyaz eşya servisinde de ilk bakılacak yer internet arama motorlarıdır. Bizi internet üzerinden bularak dilerseniz sabit hattımızdan arayabilir dilerseniz de Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Sitemizin iletişim bölümünde tüm adres ve telefon bilgilerimizi bulabilirsiniz.

Arçelik Beyaz Eşya Servis Bölgeleri

Bir çok bölgede servisimiz mevcut. Ana atölyemiz Maltepe ilçesinin Altıntepe mahallesinde yer alıyor. Tüm servislere bu bölgeden dağılıyoruz. Bu sebepten dolayı Maltepe bölgesi bizim için çok önemli. Her zaman komşularımızın huzuru ve mutluğu için emek harcıyoruz. Arçelik beyaz eşyalarınız ne kadar eski olursa olsun dilediğiniz zaman bizleri arayarak Arçelik buzdolabı tamiri konusunda destek alabilirsiniz.

Exit mobile version