Armağanevler Arçelik Servisi

27 Aralık 2019 ile acibademarcelik

Armağanevler Arçelik servisi, Ümraniye ilçesindeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biridir. Yıllardır bölgede ikamet eden kullanıcılara tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunan firmamız değişen parçalara 1 sene garanti veriyor. 1 yıl garantili Arçelik teknik servis için bizi hemen arayın. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, koku yapan, sallanan tüm Arçelik cihazların tamiri aynı gün içinde mümkün. Cihazınızı alıp giden, parça siparişi için sizi 1 ay bekleten servislerden uzak durun. Her arızanın pratik ve ekonomik çözümü vardır.

Her evde farklı model ve markada beyaz eşyalar bulunur. Ancak Arçelik markası ülkemizde oldukça sevilen ve tercih edilen bir markadır. Ancak beyaz eşyaları alırken de dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar vardır. Bunların başında güvenilir ve tanınmış bir markanın olması gerekir. Günümüzde ister ev hanımı olsun ister çalışan kadın herkesin evinde mutlaka beyaz eşyalar vardır. Ancak her ürünün bir kullanım süresi vardır. Bu süre sonrasında cihazlarınız bozulabilir. Bu durumda güvenilir bir firma olan Armağanevler Arçelik servisi firmamızı mutlaka arayınız.

Armağanevler Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Çalışmayan bulaşık makinenizi gün içinde tamir ettirmek, bakımlarını yaptırmak ve kurulumu için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Teknisyenlerimizin her biri işinin ehli kişilerdir. Profesyonel teknisyenler ile çalıştığımız için sorunları tek seferde, taşımadan, evinizde çözüyoruz.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik çamaşır makinenizin teknik sorunlarını gün içinde gidermek ve yerinde tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Servisimiz arızaları yerinde gideriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Arçelik çamaşır makinelerini yerinde tamir edecek donanımlı servis araçlarına ve yedek parçalara sahibiz. 1 yıl garantili Arçelik çamaşır makinesi tamiri için Armağanevler Arçelik servisi şimdi arayın.

Beyaz eşya tamiri Hizmetleri

Armağanevler Arçelik servisi firmamız Arçelik markasına ait her türlü beyaz eşyanızın arıza durumunda sizlerin yanındadır. Firmamıza 7/24 canlı destek hattından ulaşabilir ve arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Akabinde ivedilikle sizlere ekip yönlendirilerek arızalanan cihazınızı evinizde onarılabiliyorsa tamiri yapılır. Aksi takdirde firmamıza getirilerek tamir işlemeleri tamamlanır. Firmamız tamirini yaptığı her parça için bir yıl firma garantisi verir ve yapılan tüm işlemlere firmamız tarafından kayıt altına alınır. Sizde güvenilir ve kaliteli hizmet almak isterseniz firmamızın iletişim numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Beyaz Eşya Yedek Parça Hizmetleri

Beyaz eşyaların arıza açması halinde firmamız öncelikle onarım hizmeti verir. Ancak bazı durumlarda parçaların onarımı mümkün olmayabilir. Bu durumda yüzde yüz orjinal yedek parçalar ile parça değişimi hizmeti verilir. Firmamızda Arçelik markasına ait oldukça geniş bir yedek parça stoku vardır. Parça değişimi yapılmadan önce müşterinin onayı alınır. Akabinde değişim işlemleri başlatılır.

Firmamızda Hangi Eşyaların Onarımı Yapılır?

Armağanevler Arçelik servisi firmamız Arçelik markasına ait her türlü beyaz eşyanın bakım ve onarım işlemlerini özenle yapar.

Firmamızda tamiri yapılan cihazların başında;

  1. Buzdolabı
  2. Çamaşır makinesi
  3. Bulaşık makinesi
  4. Ocak
  5. Fırın yer alır

Firmamızdan garantili hizmet almak için bizi arayınız. Firmamız müşteri memnuniyetine önem veren köklü bir kurumdur.

Beyaz Eşyaların Tamir Ücretleri

Her beyaz eşyanın arıza açan parçasına göre tamir ücretleri değişir. Bu konuda piyasanın en uygun fiyatlarını veren firmamız ile irtibata geçmelisiniz.