14 Kasım 2020

Atalar Altus Servisi

ile acibademarcelik

Atalar Altus servisi, arızalı beyaz eşyalarınız için yerinde ve garantili onarım desteği sunuyor. Konusunda uzman kadro ve donanımlı servis araçları ile arızası ne olursa olsun Altus cihazlarınızı en hızlı şekilde tamir ediyoruz. Firmamız tarafından yapılan tüm onarımlar 1 sene garantilidir. Hem garantili hem de yerinde onarım için doğru yerdesiniz. Arızası ne olursa olsun Altus cihazlarınızı hızlıca tamir ettirmenin yolu Atalar şubesinden geçer. Altus beyaz eşya ve klima arızaları için bizleri hemen arayın.

Altus Buzdolabı Servisi

Ekonomik fiyatları ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarından biri olan Altus’un tüm modelleri için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan buzdolabınız soğutsun, içindeki yiyecekler bozulmasın istiyorsanız Atalar Altus servisi hemen arayın. Kartal ilçesindeki en köklü beyaz eşya tamircilerinden biri olarak tüm imkanlarımız ile kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Firma olarak yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz ve bu sayede bir çok eski modelin yedek parçalarını depomuzda tutabildik. Arızalı Altus marka buzdolabınız ne kadar eski olursa olsun veya arızası ne olursa olsun değiştirmeden önce bizi hemen arayın. Yeni bir buzdolabı masrafından kurtulmanın tek yolu işinin ehli bir servistir.

Tam soğutmayan, su akıtan, sigorta attıran Altus dolabınızı taşıtmadan yerinde tamir ettirmek için Atalar Altus servisi hemen arayın. Buzdolabı arızalarına en hızlı müdahale eden firmalardan biriyiz. Servis olarak tamirini yaptığımız tüm Altus buzdolabı modelleri için 1 yıl garanti veriyoruz.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Günümüz şartlarında sevdiklerimize vakit ayırmak ve zamandan tasarruf etmek için kullandığımız tüm cihazların sorunsuz bir şekilde çalışması gerekmektedir. Düşünsenize işten geliyorsunuz ve bulaşık makineniz yıkama yapmamış. Elinizde bulaşıkları yıkıyorsunuz ve gün artık sizin için bitiyor. İşte bu durumlarda yapmanız gereken tek şey Atalar Altus servisi arayarak arıza bildiriminde bulunmak. Haftanın 7 günü servis desteği sunan firmamız sizlere yerinde ve kalıcı çözümler üretiyor.