26 Aralık 2019

Atalar Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Atalar Arçelik Servisi

Atalar Arçelik servisi, konusunda uzman teknisyenleri ile arızalı tüm Arçelik cihazları yerinde tamir ediyor. Çalışmayan, su akıtan, sigorta attıran, koku yapan tüm Arçelik cihazlarınız için bizi hemen arayın. 1 yıl garantili Arçelik teknik servis hizmeti veriyoruz.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Evinizde, iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik çamaşır makinelerinin tüm modelleri için servis desteği sunuyoruz. Çalışmayan cihazınızı aynı gün içinde kullanabilmek istiyorsanız Atalar Arçelik servis şubemizi hemen arayın. Şube olarak yaptığımız tüm onarımlara garanti veriyoruz. Garantili Arçelik çamaşır makinesi tamiri için Atalar şubemizi hemen arayın.

Atalar şubemiz sadece bu bölgede değil Kartal ve Maltepe ilçelerinin tamamında faaliyet göstermektedir. Donanımlı servis araçlarımız ile aynı servis ücretini alarak iki ilçe için de Arçelik servis hizmeti sunuyoruz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

İç hacminin genişliği, program sayısının fazlalığı ve kısa yıkama modları ile ev hanımlarının ilgi odağı ve ilk tercihi olan Arçelik bulaşık makineleri için teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Arçelik bulaşık makinesi tamiri yaptırmak istiyorsanız hemen Atalar Arçelik servis şubemizi arayın. Firmamız Arçelik bulaşık makinenizin arızası ne olursa olsun onarımlarını yerinde yapıyor.

Günlük hayatın içerisinde birçok beyaz eşya sayesinde konforlu bir yaşam bizlere sunuluyor. Özellikle beyaz eşyalar hem evler hem işyerlerinde sağlamış olduğu kullanım avantajlarından dolayı, ülkemizde ve tüm dünyada en çok kullanılan ürünlerdir. Beyaz eşyalar farklı özelliklerde ve boyutlarda tasarlanmış mekanik cihazlardır. Belli başlı zaman dilimleri içerisinde kullanmış olduğumuz beyaz eşyalar arıza vermektedir. Bu arızaların kısa süre içerisinde tamir edilmesi oldukça önemlidir. Profesyonel bir şekilde faaliyet sürdüren Atalar Arçelik servisi olarak her türlü beyaz eşyanın tamir işlemlerini sunmaktayız.

Uzman Kadromuzla Destek Sunuyoruz

Atalar Arçelik servisi olarak firmamız bünyesinde çalışan uzman kadromuz ile en üst seviyede destek sunmaktayız. Faaliyet sürdürdüğümüz Arçelik servisimiz, çamaşır makinesi bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi ve diğer Arçelik marka beyaz eşyalarınızın, tamir bakım ve onarım işlemlerini üstlenmektedir. Uzman servisini beyaz eşyalar konusunda her türlü bilgi ve deneyime sahip olan kaliteli ekip arkadaşlarımız ile faaliyet durduruyor. Alanında uzman çalışanlarımız her türlü tamir işlemlerinde başarılı bir şekilde çözüm önerileri sunarak, beyaz eşyaların tamir işlemlerini gerçekleştiriyor.

Kaliteli Ekipman ve Teknolojik İmkanlar

Atalar Arçelik servisi kaliteli ekipmanlar ile hizmet sunmaktayız. Teknolojik birçok imkan doğrultusunda beyaz eşyaların tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Geçmiş yıllardan bugüne kadar, beyaz eşya tamir işlemlerinde birçok başarı elde ettik. Müşteri memnuniyeti ile çalışan profesyonel bir firmayız. Kaliteli ve kurumsal firmamız çamaşır makinesi ve diğer tüm beyaz eşyaların yedek parça değişimi ile hizmet sunmaktadır. Teknolojik ekipman ve kaliteli malzemeler ile tamir işlemlerinde başarı elde ediyoruz. Çamaşır makinelerinde körük lastiği değişimi, bulaşık makinesinde yedek parça değişimi ile yanınızda planya devam ediyoruz.

Profesyonel Firmamızdan Destek Alın

Profesyonel olarak faaliyet sürdüren Arçelik servisimiz, siz değerli müşterilerimizin her türlü tamir işlemlerini üstleniyor. Müşteri memnuniyeti ile çalışan kaliteli ve kurumsal bir firmayız. Her türlü beyaz eşya tamir işlemlerinde en üst seviyede başarı elde ediyoruz. Tarafımızca tüm Arçelik marka beyaz eşyalar en iyi şekilde tamir ediliyor. Tüm tamir işlemleri için firmamızla iletişim kurarak, yardım ve destek alabilirsiniz.

Yerinde Arçelik teknik servis hizmeti…

Atalar Arçelik servisi olarak arızalı tüm Arçelik cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz. Sorunu ne olursa olsun bizi aradığınız zaman çalışmayan beyaz eşyalarınızı aynı gün içinde kullanmaya devam edebilirsiniz.