18 Haziran 2021

Ataşehir Altus Servisi

ile acibademarcelik

Ataşehir Altus servisi, Altus beyaz eşya ve klimalar için onarım hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Altus teknik servis için Ataşehir şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Tüm modellerin onarımları için bizi hemen arayın. Profesyonel teknisyenlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız. Çalışmayan, sigorta attıran, su akıtan, ses yapan Altus cihazların gün içinde onarımı için doğru yerdesiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve bu sayede tüm onarımları taşımadan yerinde yapabiliyoruz.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz tüm teknik sorunlarını gün içinde gidermek ve bakımların yaptırmak için Ataşehir Altus servisi hemen arayın. Altus çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza cihazın ses yapmasıdır. Özellikle sıkmada aşırı bir ses duyuyorsanız kazan veya amortisör arızaları çıkabilir. Bu iki arızanın da tespiti yerinde yapılır. Amortisör ve kazan yay arızaları yerinde yapılır fakat kazan da kırık var ise maalesef atölye ortamına ihtiyaç vardır.

Altus Buzdolabı Servisi

Ekonomik fiyatları ve sade tasarımları ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarından biri olan Altus’un tüm arızalarını yerinde çözüyoruz. Kaliteli ve hızlı bir Altus buzdolabı tamiri için Ataşehir Altus servisi hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve bu sayede cihazlarınızı taşımadan tamir ediyoruz. Altus buzdolabınız arızalandığı zaman içindeki yiyecekler bozulmadan hızlıca tamir ettirmek için doğru yerdesiniz. Firma olarak Altus buzdolabı onarımlarına 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili onarım için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

İçerenköy Altus Servisi

Altus beyaz eşya ve klima servis ekiplerimizi haftanın 7 günü sizlere teknik servis hizmeti sunuyor. İçerenköy mahallesinde ikamet ediyor ve Altus kullanıyorsanız tüm arızalar için Ataşehir Altus servis şubemizi arayabilirsiniz.