Ataşehir Altus Servisi

18 Haziran 2021 ile acibademarcelik

Ataşehir Altus servisi, Altus beyaz eşya ve klimalar için onarım hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Altus teknik servis için Ataşehir şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Tüm modellerin onarımları için bizi hemen arayın. Profesyonel teknisyenlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız. Çalışmayan, sigorta attıran, su akıtan, ses yapan Altus cihazların gün içinde onarımı için doğru yerdesiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve bu sayede tüm onarımları taşımadan yerinde yapabiliyoruz.

 • Ataşehir Altus Çamaşır Makinesi Servisi
 • Ataşehir Altus Bulaşık Makinesi Servisi
 • Ataşehir Altus Kurutma Makinesi Servisi
 • Ataşehir Altus Buzdolabı Servisi
 • Ataşehir Altus Derin Dondurucu Servisi
 • Ataşehir Altus Kombi Servisi
 • Ataşehir Altus Klima Servisi
 • Ataşehir Altus Ocak Dönüşümü
 • Ataşehir Altus Fırın Servisi

Ataşehir Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Ataşehir ilçesinde 2003 yılından beri beyaz eşya servisi olarak hizmet veren firmamızda tüm Altus bulaşık makinesi modelleri için tamir desteği verilmektedir. Kaliteli ve garantili bir onarım için doğru yerdesiniz. 20 yıldır sizlere tamir hizmeti sunuyoruz. Servis olarak sahip olduğumuz imkanlar ile arızaları kalıcı olarak gideriyoruz. Tamir ettiğimiz tüm bulaşık makinelerine 1 yıl garanti veriyoruz. Ataşehir Altus servisi şubemizi arızalı bulaşık makineniz için hemen arayın. Size en yakın servis aracımızı gün içinde yönlendiriyoruz.

Ataşehir Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz tüm teknik sorunlarını gün içinde gidermek ve bakımların yaptırmak için Ataşehir Altus servisi hemen arayın. Altus çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza cihazın ses yapmasıdır. Özellikle sıkmada aşırı bir ses duyuyorsanız kazan veya amortisör arızaları çıkabilir. Bu iki arızanın da tespiti yerinde yapılır. Amortisör ve kazan yay arızaları yerinde yapılır fakat kazan da kırık var ise maalesef atölye ortamına ihtiyaç vardır.

Altus çamaşır makineleri en sade modelleri ile tüm kullanıcılarına kolay kullanım özelliği sağlıyor. Karışık ekran işlemlerinden hoşlanmayanlar için AL serisi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bizler de Ataşehir Altus servisi olarak Altus çamaşır makinesi kullanıcılarına en kısa sürede onarım, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Cihazınızın modeli ne olursa olsun tamiri için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Ataşehir Altus Buzdolabı Servisi

ataşehir altus servisi

Ekonomik fiyatları ve sade tasarımları ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarından biri olan Altus’un tüm arızalarını yerinde çözüyoruz. Kaliteli ve hızlı bir Altus buzdolabı tamiri için Ataşehir Altus servisi hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve bu sayede cihazlarınızı taşımadan tamir ediyoruz. Altus buzdolabınız arızalandığı zaman içindeki yiyecekler bozulmadan hızlıca tamir ettirmek için doğru yerdesiniz. Firma olarak Altus buzdolabı onarımlarına 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili onarım için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

İçerenköy Altus Servisi

Altus beyaz eşya ve klima servis ekiplerimizi haftanın 7 günü sizlere teknik servis hizmeti sunuyor. İçerenköy mahallesinde ikamet ediyor ve Altus kullanıyorsanız tüm arızalar için Ataşehir Altus servis şubemizi arayabilirsiniz.

 • Kayışdağı Altus Servisi
 • Yenisahra Altus Servisi
 • Mevlana Mahallesi Altus Servisi
 • Esatpaşa Altus Servisi
 • Örnek Mahallesi Altus Servisi