25 Haziran 2021

Ataşehir Finlux Servisi

ile acibademarcelik

Ataşehir Finlux servisi, Finlux kullanıcılarına servis ve bakım hizmetleri veriyoruz. Arızalı tüm Finlux çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı modelleri için servisimizi arayabilirsiniz. Ataşehir ilçesindeki en eski beyaz eşya tamircilerinden biri olarak sizlere yerinde onarım desteği veriyoruz. Çalışmayan tüm cihazların gün içinde tamiri için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Finlux Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz çalışmıyor mu? Ataşehir Finlux servisi olarak sizlerden gelen servis taleplerine aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Modeli veya sorunu ne olursa olsun hızlı ve kalıcı çözüm için bizleri hemen arayın. Ataşehir ilçesinde ikamet eden müşterilerimize gün içinde çözüm üretiyoruz. Profesyonel bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Finlux Çamaşır Makinesi Servisi

Garantili ve kaliteli Finlux çamaşır makinesi onarımı için bizi hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve arızası ne olursa olsun onarımları yerinde yapıyoruz. Profesyonel bir çözüm için kesinlikle doğru yerdesiniz. Yaptığımız onarımlara ve değiştirdiğimiz parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Ataşehir Finlux servisi arayarak gün içinde onarım yaptırabilirsiniz.