15 Ocak 2021

Ataşehir indesit servisi

ile acibademarcelik

İndesit cihazlarınız için profesyonel bir servis ile çalışmak isterseniz bizi hemen arayın. Ataşehir indesit servisi şubemiz tüm modelleri yerinde tamir edecek ekipman ve donanımlara sahiptir. Garantili İndesit beyaz eşya servisi için doğru yerdesiniz. Ataşehir ilçesi sınırlarında kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde geliyoruz. Çalışmayan tüm cihazları gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak.

Ataşehir indesit servisi, indesit kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunuyor. 1 yıl garantili onarım hizmeti almak için bizi hemen arayın. Servisimiz tüm onarımları yerinde yapacak donanımlı servis araçlarına sahip. Firmamızda arızalı parçalar orijinalleri ile değiştirilir. Profesyonel çözüm için bizi hemen arayın.

indesit bulaşık makinesi servisi

İtalyan teknolojisi ve tasarımıyla üretilen İndesit bulaşık makineleri için teknik servis hizmeti veriyoruz. İndesit bulaşık makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sigorta attırıyorsa Ataşehir indesit servisi arayarak tamir hizmeti alabilirsiniz. 1 yıl garantili İndesit beyaz eşya servis hizmeti veriyoruz. Ayrıca arızası ne olursa olsun makinelerinizi taşımıyor yerinde yapıyoruz. Fakat su akıtma arızalarında kazan delinmesi varsa atölye ortamı gerekebilir.

indesit çamaşır makinesi servisi

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran indesit çamaşır makinenizi gün içinde tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Servisimiz donanımlı servis araçları ve uzman kadrosu ile haftanın 7 günü yanınızda. Profesyonel ekiplerimiz cihazları yerinde tamir ediyor ve onarımlara 1 sene garanti veriyor. Ataşehir indesit servisi olarak tüm modelleri gün içinde tamir ediyoruz.

Servis olarak indesit çamaşır makinelerinde en sık gördüğümüz arıza cihazın hiç durmadan su almasıdır. Bu arızanın en belirgin sebebi ventil arızasıdır. Eğer elektrikli musluk arızalı ise cihaz su almasını durduramaz ve sürekli su alır. Bu durumda yapmanız gereken cihaz temiz su giriş musluğunu kapatıp servis çağırmaktır.

indesit buzdolabı servisi

İtalyan markası olan indesit’in buzdolabı modelleri son derece dayanıklıdır ve kolay kolay paslanmaz. Fakat soğutmada zamanla sorunlar çıkaracaktır. Ataşehir indesit servisi olarak soğutmayan, su akıtan, sigorta attıran indesit dolapları gün içinde tamir ediyoruz. Servis olarak indesit buzdolabı motor değişimi işlemlerini de yapıyoruz.

Buzdolabınız su akıtıyor ise dolabın kapaklarını kontrol edin. Eğer kapı contalarında yırtılma varsa cihaz içeriye sıcak hava alır ve terleme ile su akıntısı olur. Servis olarak kapı arızalarına hazır kitler ile yerinde çözümler üretiyoruz.