Ataşehir İndesit Servisi

İndesit cihazlarınız için profesyonel bir servis ile çalışmak isterseniz bizi hemen arayın. Ataşehir İndesit servisi şubemiz tüm modelleri yerinde tamir edecek ekipman ve donanımlara sahiptir. Garantili İndesit beyaz eşya servisi için doğru yerdesiniz. Ataşehir ilçesi sınırlarında kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde geliyoruz. Çalışmayan tüm cihazları gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak.

Ataşehir İndesit servisi, İndesit kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunuyor. 1 yıl garantili onarım hizmeti almak için bizi hemen arayın. Servisimiz tüm onarımları yerinde yapacak donanımlı servis araçlarına sahip. Firmamızda arızalı parçalar orijinalleri ile değiştirilir. Profesyonel çözüm için bizi hemen arayın.

Ataşehir İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

İtalyan teknolojisi ve tasarımıyla üretilen İndesit bulaşık makineleri için teknik servis hizmeti veriyoruz. İndesit bulaşık makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sigorta attırıyorsa Ataşehir İndesit servisi arayarak tamir hizmeti alabilirsiniz. 1 yıl garantili İndesit beyaz eşya servis hizmeti veriyoruz. Ayrıca arızası ne olursa olsun makinelerinizi taşımıyor yerinde yapıyoruz. Fakat su akıtma arızalarında kazan delinmesi varsa atölye ortamı gerekebilir.

İndesit bulaşık makinesi modellerinin en sık görülen hatası cihazın yıkamaya geçeceği sırada hataya girmesidir. Bu durumun en büyük sebebi ana motor veya prostat olabilir. Ana motor arızalarında cihaz yıkamaya geçemez ise cihaz suyunu aldıktan sonra hataya girecektir. Aynı şekilde su seviyesini belirleyen prostat parçasında da sorun veya tıkanıklık varsa yine yıkamaya geçeceği esnada arızaya girer. Her iki parçanın tespiti ve değişimi için Ataşehir İndesit servisi arayarak destek alabilirsiniz.

Ataşehir İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran İndesit çamaşır makinenizi gün içinde tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Servisimiz donanımlı servis araçları ve uzman kadrosu ile haftanın 7 günü yanınızda. Profesyonel ekiplerimiz cihazları yerinde tamir ediyor ve onarımlara 1 sene garanti veriyor. Ataşehir İndesit servisi olarak tüm modelleri gün içinde tamir ediyoruz.

Servis olarak İndesit çamaşır makinelerinde en sık gördüğümüz arıza cihazın hiç durmadan su almasıdır. Bu arızanın en belirgin sebebi ventil arızasıdır. Eğer elektrikli musluk arızalı ise cihaz su almasını durduramaz ve sürekli su alır. Bu durumda yapmanız gereken cihaz temiz su giriş musluğunu kapatıp servis çağırmaktır.

İndesit çamaşır makinesi h20 arıza kodu, çamaşır makinenizin su alamadığını gösterir. Bu durumda yapılması gereken elektrikli musluğun değiştirilmesidir. Fakat bu değişimi servis yapmalıdır. H20 hatasında sizlerin yapabileceği tek şey su giriş hortumunu kontrol etmektir.

Ataşehir İndesit Buzdolabı Servisi

Ataşehir İndesit buzdolabı servisi

İtalyan markası olan İndesit’in buzdolabı modelleri son derece dayanıklıdır ve kolay kolay paslanmaz. Fakat soğutmada zamanla sorunlar çıkaracaktır. Ataşehir İndesit servisi olarak soğutmayan, su akıtan, sigorta attıran İndesit dolapları gün içinde tamir ediyoruz. Servis olarak İndesit buzdolabı motor değişimi işlemlerini de yapıyoruz.

Buzdolabınız su akıtıyor ise dolabın kapaklarını kontrol edin. Eğer kapı contalarında yırtılma varsa cihaz içeriye sıcak hava alır ve terleme ile su akıntısı olur. Servis olarak kapı arızalarına hazır kitler ile yerinde çözümler üretiyoruz. Buzdolabı kapı arızalarında genelde kapı sökülüp atölyeye alınır. Fakat kullandığımız yeni aparatlar ile hiç taşımadan buzdolabı kapı tamirini evinizde yapıyoruz. Ataşehir İndesit servisi arayarak aynı gün içinde kapı tamir desteği alabilirsiniz.

İndesit buzdolabı sigorta attırıyor şikayeti çok nadiren görünen bir arızadır. Fakat genelde dolap arızasından değil elektrik prizinden kaynaklanır. Eğer buzdolabınızın olduğu elektrik hattında çok fazla cihaz varsa tüm cihazların aynı anda çalışması kablonun ısınmasına neden olur. Eğer sizin de İndesit buzdolabınız sigorta attırıyor ise farklı bir priz ile besleme yaparak tekrar deneyin.