20 Haziran 2020

Ataşehir Profilo Servisi

ile acibademarcelik

Profilo kullanıcıları için tamir hizmetleri veren firmamız tüm modeller için onarım desteği veriyor. Profilo beyaz eşya ve klimalar için Ataşehir şubemizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Garantili Profilo teknik servis için bizleri hemen arayın. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Profilo cihazların en kısa sürede tamiri için Ataşehir Profilo servisi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Ataşehir Profilo servisi, konusunda uzman kadrosu ile tüm Profilo cihazlar için tamir, bakım, montaj hizmetleri sunuyor. Profesyonel onarım çözümleri için Ataşehir şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm Profilo beyaz eşya ve klimalara destek veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran, soğutmayan, yıkmayan tüm Profilo cihazları gün içinde tamir ediyor ve onarımlarına 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Profilo Beyaz Eşya Servisi

Hayatımızda büyük bir yer kaplayan ve olmazsa olmazlar arasında olan beyaz eşyaların arızalanması günlük hayatı olumsuz etkiler. Çamaşır makinesinin çalışmaması, bulaşık makinesinin yıkama yapmaması rutini bozar. Bu yüzden kullandığınız markanın servis desteği yeterli olmalıdır. Özel servis olarak Profilo kullanıcılarına tamir hizmeti sunan firmamızda aşağıdaki cihazların onarımları yapılmaktadır.

  • Profilo çamaşır makinesi servisi
  • Profilo bulaşık makinesi servisi
  • Profilo kurutma makinesi servisi
  • Profilo buzdolabı servisi
  • Profilo derin dondurucu servisi
  • Profilo ocak dönüşümü
  • Profilo fırın servisi

Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabınız soğutmuyor mu? Aynı gün içinde onarımını yapıyor ve buzdolabınızı kullanabilmenizi sağlıyoruz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere yerinde Profilo buzdolabı tamir desteği sunuyoruz. Ataşehir Profilo servisi sizlerden gelen servis taleplerine en hızlı şekilde çözüm sunuyor. Profilo buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza alt bölmenin soğutmamasıdır. No-frost dolaplarda buzdolabı kısmı fan yardımı ile soğutulur. Fan, rezistans, sensör veya sigorta arızalı ise cihaz sadece derin dondurucu bölümünde soğutma yapar diğer bölüme hava gönderemez. Bu tarz sorunlar için Ataşehir şubemizi hemen arayın.

Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Temiz yıkamayan, suyu ısıtmayan, su boşaltmayan tüm Profilo bulaşık makineleri için 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz. Konusunda uzman kadromuz ile tüm modeller için hızlı çözümler üretiyoruz. Ataşehir ilçesinde ikamet eden Profilo kullanıcıları için yerinde çözümler sunuyoruz. Ataşehir Profilo servisi olarak tüm arızaları taşımadan, yerinde tamir ediyoruz.

Profilo Klima Servisi

Profilo marka tüm klima modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Klima kurulumu, yer değişimi veya sökümü için bizden dilediğiniz zaman için randevu alabilirsiniz. Profesyonel klimacı ustalarımız ile sizlere yerinde ve garantili klima onarım desteği sunuyoruz.

  • Profilo klima servisi
  • Profilo klima bakımı
  • Profilo klima montaj

Profilo marka klima kullanıcılarının dikkat etmesi gereken en önemli işlem cihazın bakımıdır. Düzenli olarak klima bakımı klimayı ve sağlığınızı korur. Bakım yapılmayan cihazlarda bakteri üretimi olur. Ataşehir Profilo servisi olarak tüm Profilo klima modellerinin bakımını gün içinde titiz ve detaylı olarak yapıyoruz.