1 Temmuz 2019

Aydınevler Altus Servisi

ile acibademarcelik

Aydınevler Altus Servisi

Türkiye’de en çok tercih edilen ve satın alınan Altus marka cihazlar kullanıcıları tarafından uzun süre tercih edilmekte ve markanın ileri teknolojisinden yararlanılmaktadır. Altus markasının cihazlarını artan kullanıcı sayısı ve artan talep ile birlikte doğru orantılı olarak müşterilerin ihtiyaç duyduğu servis ihtiyacı da artmaktadır. Her kişi için satın aldığı cihazda herhangi bir bozulma meydana geldiğinde hemen tamir edilmesi oldukça önemli bir detay olarak belirtilmektedir. Maalesef ki bazı servis işi yapan firmalar müşterilerini fazla bekletmekte ve cihazlarının onarımı için ihtiyaçlarını gidermemektedir. Bekletilen ve bozuk cihaz ile ortada kalan müşteri servis sıkıntısı yaşadığında bir daha o markayı tercih etmemektedir. Bu yüzden bizlerde firmamız olarak sizlere Altus marka cihazlarınız için en iyi hizmeti verebilmek adına Aydınevler Altus Servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Müşterilerimize ait Altus marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, kombi ve klima gibi ellerinde bulunan her türlü elektronik cihazlarının onarımı ve bakımı için servis hizmeti vermekteyiz.

Aydınevler Altus Servisine Güvenmeli Miyim?

 Aydınevler Altus Servisi firmamız ve personel olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir prensip ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bozulan cihazların onarımının en iyi şekilde ve olabildiğince hızlı yapılabilmesi için bu konuda yeteri kadar tecrübeli ve yılların bilgi birikimine sahip olan çalışma arkadaşlarımız ile birlikte sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Servis konusunda hizmete başladığımız ilk yıldan bugüne kadar hep iddialıyız. İşimizi iyi yaptığımızı ve bunun en büyük göstergesi de memnuniyetini gösteren değerli müşterilerimizdir.

Neden Aydınevler Altus Servisi ?

Müşterilerimizin Altus marka elektronik cihazlarında meydana gelen her türlü arıza ve bozulmalar için gönül rahatlığı ile bizleri Aydınevler Altus Servisi arayabilir, firmamız ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Diğer bazı servis hizmeti veren firmaların aksine bizler firma olarak müşterilerimiz ile her zaman iletişim içinde olmayı ve her konuda şikayet veya dileklerini değerlendirmeyi tercih etmekteyiz.  Cihazlarınızın onarımı için kullandığımız bütün yedek parçalar ve kullanılan tüm ürünlerin hepsi orijinal markanın kendisine ait olmaktadır. Bu da biz Aydınevler Altus Servisi tercih eden siz değerli müşterilerimize bozulan cihazlarının tamiri yapıldıktan sonra sanki cihazınızın yenisini almış gibi uzun süreli kullanmanıza yardımcı olmakta ve cihazınızın hata verme riskini minimuma indirmektedir. Aydınevler Altus Servisi ile vermekte olduğumuz hizmette bizleri arayan her müşterimize hemen dakikalar içerisinde dönüş sağlayıp, sizleri bekletmeden bozulan cihazlarınızın onarımını dakikalar içerisinde halletmekteyiz. Bekletmeden müşterilerimiz için servis kaydı alıp hemen mağduriyet giderilmektedir.

Hangi Cihazların Onarımı Yapılmaktadır?

 Aydınevler Altus Servisi ile cihazlarınızda her türlü değişim ve bakım, onarım işini yapmaktayız. Örnek verecek olur isek bozulan buzdolaplarınız için rezistans değişimi, bozulan fanların onarımı, kompresörlerin değişimi vb. bozukluğun hangi sebepten kaynaklı olduğuna bağlı olarak gerekli olan bütün müdahaleleri yapıp cihazın tamirini yapmaktayız. Aydınevler Altus Servisi olarak elimizde yedek parçaların tümü bulunmakta olduğundan müşterilerimizi bekletmeden cihazları hemen tamir edebilmekteyiz. Aydınevler Altus Servisimizde klima tamiri, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi Altus marka her türlü elektronik cihazınızın bozuk olan kısmının onarımı için en uygun yöntem uygulanarak ve gerekirse parça değişimi yapılarak tamiratları yapılmaktadır.