Aydınevler Altus Servisi

Aydınevler Altus servisi, bölgedeki en eski beyaz eşya firmalarından biridir ve sizlere yerinde çözümler üretmektedir. Titiz ve uzman teknisyen kadromuz, donanımlı servis araçlarımız, orijinal yedek parça imkanlarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Yaşadığınız sorunlar hiç olmamış gibi Altus cihazlarınızı tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın. Şubemize haftanın 7 günü her an ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de en çok tercih edilen ve satın alınan Altus marka cihazlar kullanıcıları tarafından uzun süre tercih edilmekte ve markanın ileri teknolojisinden yararlanılmaktadır. Altus markasının cihazlarını artan kullanıcı sayısı ve artan talep ile birlikte doğru orantılı olarak müşterilerin ihtiyaç duyduğu servis ihtiyacı da artmaktadır. Her kişi için satın aldığı cihazda herhangi bir bozulma meydana geldiğinde hemen tamir edilmesi oldukça önemli bir detay olarak belirtilmektedir.

Maalesef ki bazı servis işi yapan firmalar müşterilerini fazla bekletmekte ve cihazlarının onarımı için ihtiyaçlarını gidermemektedir. Bekletilen ve bozuk cihaz ile ortada kalan müşteri servis sıkıntısı yaşadığında bir daha o markayı tercih etmemektedir. Bu yüzden bizlerde firmamız olarak sizlere Altus marka cihazlarınız için en iyi hizmeti verebilmek adına Aydınevler Altus Servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Müşterilerimize ait Altus marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, kombi ve klima gibi ellerinde bulunan her türlü elektronik cihazlarının onarımı ve bakımı için servis hizmeti vermekteyiz.

Aydınevler Altus Bulaşık Makinesi Servisi

aydınevler altus bulaşık makinesi servisi

Altus bulaşık makinenizin tüm teknik sorunlarını en hızlı şekilde ve yerinde gidermek için tek yapmanız gereken bizi aramak. Yıllardır bölgede teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunan firmamız tüm arızaları en hızlı şekilde yerinde çözüyor. Profesyonel ve titiz bir onarım için doğru yerdesiniz. Çalışmayan Altus bulaşık makinesi modellerinin tamamını en hızlı şekilde evinizde tamir ediyoruz.

Aydınevler Altus servisi olarak sahip olduğumuz teknik imkanlar ile her zaman sizlerin yanındayız. Eski yeni tüm cihazlar için servisimizi arayabilirsiniz. Maltepe ilçesindeki en eski firmalardan biriyiz. Bu sayede Altus markasına ait en eski model bulaşık makineleri için de onarım desteği sunuyoruz.

Aydınevler Altus Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Altus buzdolabınızı içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek isterseniz doğru yerdesiniz. Donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Altus buzdolabına dair kronik arızaların tamamı için 1 yıl garantili çözümler üretiyoruz. Aydınevler Altus servisi arayarak kaliteli ve ekonomik tamir hizmeti alabilirsiniz.

Altus buzdolabı ses yapıyor ise cihazın kapaklarından herhangi birini açın ve sesi takip edin. Buzdolabınızın kapağını açtığınızda ses duruyor veya azalıyor ise fan buza çarpıyor olabilir. Bu gibi durumlarda cihazın fişini çekerek 2 gün bekletirseniz buzdan kurtulduktan sonra ses duracaktır. Fakat cihazın eritme arızası varsa 15 gün sonra fan tekrar ses yapmaya devam eder. Altus buzdolabı ses sorunu için Aydınevler Altus servisi şubemizi hemen arayın.

Aydınevler Altus Klima Servisi

Uzun yıllardır Maltepe ilçesinde Altus servisi olarak faaliyetlerini sürdüren firmamızda klima bölümümüzde bulunmaktadır. Altus klima kullanıcıları için klima tamir, klima bakımı ve klima montajı hizmetlerini sunan Aydınevler Altus servisi firmamıza dilediğiniz zaman ulaşarak klima onarım kaydı bırakabilirsiniz. Eski yeni tüm Altus klimalar için destek sunan firmamızda yapılan onarımlar, değiştirilen parçalar 1 yıl garantilidir.

Altus klima soğutmuyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor hatta koku yapıyor şikayetlerinin tamamını yerinde çözüyoruz. Tüm bu sorunlara pratik ve kalıcı çözümler bulmak, işlemleri yerinde yaptırmak için bizi hemen arayın. Servisimiz bölgedeki en eski firmalardan biri olduğu için en eski model Altus klimalar için bile onarım hizmeti vermektedir.

Aydınevler Altus Servisine Güvenmeli Miyim?

 Aydınevler Altus Servisi firmamız ve personel olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir prensip ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bozulan cihazların onarımının en iyi şekilde ve olabildiğince hızlı yapılabilmesi için bu konuda yeteri kadar tecrübeli ve yılların bilgi birikimine sahip olan çalışma arkadaşlarımız ile birlikte sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Servis konusunda hizmete başladığımız ilk yıldan bugüne kadar hep iddialıyız. İşimizi iyi yaptığımızı ve bunun en büyük göstergesi de memnuniyetini gösteren değerli müşterilerimizdir.

Neden Aydınevler Altus Servisi ?

Müşterilerimizin Altus marka elektronik cihazlarında meydana gelen her türlü arıza ve bozulmalar için gönül rahatlığı ile bizleri Aydınevler Altus Servisi arayabilir, firmamız ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Diğer bazı servis hizmeti veren firmaların aksine bizler firma olarak müşterilerimiz ile her zaman iletişim içinde olmayı ve her konuda şikayet veya dileklerini değerlendirmeyi tercih etmekteyiz.  Cihazlarınızın onarımı için kullandığımız bütün yedek parçalar ve kullanılan tüm ürünlerin hepsi orijinal markanın kendisine ait olmaktadır. Bu da biz Aydınevler Altus Servisi tercih eden siz değerli müşterilerimize bozulan cihazlarının tamiri yapıldıktan sonra sanki cihazınızın yenisini almış gibi uzun süreli kullanmanıza yardımcı olmakta ve cihazınızın hata verme riskini minimuma indirmektedir. Aydınevler Altus Servisi ile vermekte olduğumuz hizmette bizleri arayan her müşterimize hemen dakikalar içerisinde dönüş sağlayıp, sizleri bekletmeden bozulan cihazlarınızın onarımını dakikalar içerisinde halletmekteyiz. Bekletmeden müşterilerimiz için servis kaydı alıp hemen mağduriyet giderilmektedir.

Hangi Cihazların Onarımı Yapılmaktadır?

 Aydınevler Altus Servisi ile cihazlarınızda her türlü değişim ve bakım, onarım işini yapmaktayız. Örnek verecek olur isek bozulan buzdolaplarınız için rezistans değişimi, bozulan fanların onarımı, kompresörlerin değişimi vb. bozukluğun hangi sebepten kaynaklı olduğuna bağlı olarak gerekli olan bütün müdahaleleri yapıp cihazın tamirini yapmaktayız. Aydınevler Altus servisi olarak elimizde yedek parçaların tümü bulunmakta olduğundan müşterilerimizi bekletmeden cihazları hemen tamir edebilmekteyiz. Aydınevler Altus Servisimizde klima tamiri, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi Altus marka her türlü elektronik cihazınızın bozuk olan kısmının onarımı için en uygun yöntem uygulanarak ve gerekirse parça değişimi yapılarak tamiratları yapılmaktadır.