9 Şubat 2020

Aydınevler Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Aydınevler Arçelik Servisi

Aydınevler Arçelik servisi olarak tüm Maltepe ilçe genelinde Arçelik beyaz eşya servis hizmeti veriyoruz. Arızalı Arçelik cihazlarınızın aynı gün içinde tamiri için bizi hemen arayın. Firmamız tarafından tamiri yapılan Arçelik beyaz eşyalara 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garantili Arçelik beyaz eşya tamiri için bizi hemen arayın.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Ülkemizde üretilen ve yerli olan Arçelik buzdolabı modelleri için aynı gün içinde buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, kapağı düşen tüm Arçelik buzdolabı modelleri için Aydınevler Arçelik servisi hemen arayın. Aydınevler şubemizde çalışan teknisyenlerimizin her biri işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Bu sayede Arçelik buzdolabınızın arızası ne olursa olsun tamirini gün içinde yapıyor ve yaptığımız işe garanti veriyoruz.

Arçelik cihazlarınızın en kısa sürede onarımı ve bakımı için Aydınevler Arçelik servisi hemen arayın. Şubemiz haftanın 7 günü teknik servis hizmeti veren tek şubedir. Yıllardır bu alanda faaliyet gösteren firmamız işinin ehli teknisyenler ile çalışmaktadır. Kusursuz ve garantili Arçelik beyaz eşya servisi istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Servisimiz bölgede yıllardır beyaz eşya servis hizmeti veriyor. Aydınevler mahalle sakinleri arızalı Arçelik marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, kombi ve klimalar için bizi arayarak aynı gün içinde çözüme kavuşabilirler.

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sallanan, sigorta attıran tüm Arçelik beyaz eşyalarınızın en hızlı şekilde onarımı için bize hemen ulaşın. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip olan şubemiz sizlere kusursuz bir onarım desteği veriyor. Problemli cihazların kısa sürede tekrar çalışmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sektörün en eski ustaları ile çalışan firmamız tüm modellerin bütün arızalarını kısa sürede onaracak bilgi ve tecrübeye sahiptir. Servisimiz tarafından onarımı yapılan tüm Arçelik beyaz eşyalar 1 yıl garantilidir. Garantili bir Arçelik servis hizmeti istiyorsanız bizi hemen arayın. Servisimiz tarafından arızalı olduğu tespit edilen parçaların önce tamir yoluna gidilir. Tamiri mümkün olmayan parçalar orijinal parçalar ile değiştirilir ve parçaların 1 yıl garantisi olur.

Arçelik kombiler için teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. 1 sene garantili Arçelik kombi tamiri için Aydınevler Arçelik servisi hemen arayın. Konusunda uzman kombici tamircilerimiz ile sizlere kombi arızaları için en hızlı çözümleri üretiyoruz. Uzman teknisyenlerimiz sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm kombi modellerini tamir ediyor. Eksiksiz ve garantili Arçelik kombi servisi için hemen arayın.

1 yıl garantili Arçelik teknik servis

Aydınevler Arçelik servisi olarak tüm onarımların arkasındayız. Servisimiz tarafından yapılan onarımlarda kullanılan parçalar 1 sene garantilidir. Garanti dahilinde iken arızalanan parçalardan ücret talep edilmez. Garantisi olan müşterilerimizin servis önceliği vardır. Özellikle buzdolabı arızalarında servis önceliği tanıyoruz.

Orijinal Yedek Parça ile Güvenli Onarım

Servis olarak çıkma veya yan sanayi parça kullanmıyoruz. Parçaların her biri orijinal ve kutuludur. Bu sayede değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti verebiliyoruz.