Teknik servis…

Beykoz Ariston Servisi

Beykoz Ariston servisi şubemiz ilçenin tamamına aynı gün içinde onarım hizmeti veriyor. 1 yıl garantili ve yerinde Ariston servis hizmeti almak için tek yapmanız gereken servisimizi aramak. Eski yeni tüm Ariston cihazların orijinal yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede sizlere en kısa sürede ve kalıcı çözümler üretebiliyoruz. Profesyonel ve kalıcı çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ve donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Beykoz Ariston Kombi Servisi

beykoz ariston kombi servisi

Ariston kombi modellerinde en en sık görülen arıza cihazın sıcak su vermemesidir. Bu genelde üç yollu dediğimiz yaz ve kış modu arasında geçişi sağlayan parçadan kaynaklanır. Peki sizin kombiniz de bu arızayı verirse ne yapacaksınız? Beykoz Ariston servisi şubemizde tüm kombi arızaları aynı gün içinde tamir edilir ve garanti belgesi evinizde düzenlenir. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan veya hiç çalışmayan Ariston kombinizi gün içinde tamir ettirmek için bizi hemen arayın.

Beykoz Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Aynı gün içinde çamaşır makinenizi çalışır hale getirebiliriz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde Ariston çamaşır makineleri için en hızlı çözümleri sunuyoruz. Kaliteli ve garantili bir onarım için Beykoz Ariston servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız sizlerden gelen tamir ve bakım taleplerine en hızlı çözümleri sunuyor. Titiz ve garantili Ariston çamaşır makinesi onarımı için doğru yerdesiniz. Ariston çamaşır makineniz ne kadar eski olursa onarımı elbette mümkündür.

Beykoz Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Beykoz ilçe şubemiz sektördeki ilk Ariston servislerinden biridir. Beyaz eşya tamirinde son derece deneyimli ustalarımız ile siz değerli bölge sakinlerine gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. Ariston bulaşık makineniz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları bizimle paylaşabilir ve gün içinde çözüme kavuşabilirsiniz. Çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sigorta attırıyor dediğiniz tüm cihazlarınızı sökmeden, taşımadan evinizde tamir ediyoruz. Onarımlarda sadece orijinal parçalar kullanıyor ve sizlere en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız tarafından tamiri yapılan tüm cihazlar 1 yıl garantilidir. Beykoz Ariston servisi firmamızı haftanın 7 günü arızalı bulaşık makineniz için arayabilirsiniz.

Ariston Servis Ücreti Ne Kadar?

Beykoz şubemizde servis ücreti 2022 Haziran ayı itibari ile 150,00TL’dir. Arıza tespitine gelen ekipler onarımı yerinde yapacak ekipmanlar ile gelmektedir. Bu sayede cihazlarınız taşınmadan, ekstra nakliye masrafı çıkmadan yerinde tamir edilir.

Ariston Hotpoint Servisine Kim Bakıyor?

Ariston firması 2018 yılı itibariyle ülkemizde faaliyetlerini durdurdu. Bizler eski Ariston servisi olarak elimizdeki imkanlar ile servis hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ariston cihazlarınızı en hızlı şekilde ve uygun fiyata tamir ettirmek için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Exit mobile version