16 Eylül 2019

Bulgurlu Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Bulgurlu Arçelik servisi, Üsküdar ilçesinin en kalabalık semtlerinde biri olan Bulgurlu ve civarında Arçelik teknik servis hizmeti sunuyor. Arızalı Arçelik marka beyaz eşya, kombi ve klimalar için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimizde tüm onarımlar aynı gün içinde ve 1 yıl garantili olarak yapılır. Garantili Arçelik servisi için bizi hemen arayın.

 • Bulgurlu Arçelik Beyaz Eşya Servisi
 • Bulgurlu Arçelik Klima Servisi
 • Bulgurlu Arçelik Kombi Servisi

Bulgurlu Arçelik Klima Servisi

Klimalar eskisi gibi sadece yaz aylarında değil yaz kış sürekli olarak kullanılabilir hale geldi. Bunun en büyük sebebi ise inverter teknolojisi sayesinde az elektrik harcamasıdır. Arçelik marka klimaların hemen hemen son 5 yıl içinde çıkan tüm modelleri bu teknolojiye sahiptir. Bizlerde işini severek yapan klima teknik kadromuz ile cihazlarınızın tüm arızalarını, bakımlarını ve montajlarını garantili bir şekilde yapıyoruz. Titiz ve kaliteli bir Arçelik klima tamiri için Bulgurlu Arçelik servis firmamızı hemen arayın.

 • Bulgurlu arçelik çamaşır makinesi servisi
 • Bulgurlu arçelik bulaşık makinesi servisi
 • Bulgurlu arçelik kurutma makinesi servisi
 • Bulgurlu arçelik kombi servisi
 • Bulgurlu arçelik klima servisi
 • Bulgurlu arçelik elektrik süpürgesi servisi

Bulgurlu Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor hatta yürüyorsa bizi hemen arayın. Tüm bu arızaları yerinde onaracak teknik kadroya ve ekipmanlara sahibiz. Servisimizde tüm onarımlar titizlikle ve 1 yıl garantili olarak yapılır. Garantili Arçelik çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Servisimiz haftanın 7 günü teknik servis desteği sunuyor.

Üsküdar ilçesinin site ile donatılan semti olan Bulgurlu’da Arçelik servis hizmetleri veriyoruz. Aynı gün içinde Arçelik marka beyaz eşya, kombi ve klimanızın tamiri için Bulgurlu Arçelik servisi hemen arayın. Bizlere haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 1 yıl garantili Arçelik servisi için doğru adrestesiniz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan tüm Arçelik cihazlara 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Profesyonel onarım için telefonlarımızdan bizlere hemen kayıt bırakabilirsiniz.

Arçelik buzdolabı arızalarına en hızlı çözümü biz sunuyoruz. Bizi dilediğiniz zaman arayarak Arçelik buzdolabınızın tamirini veya bakımını yaptırabilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, koku yapan, kapısı kapanmayan tüm Arçelik buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. 1 sene garanti veriyoruz. Profesyonel Arçelik buzdolabı servisi için Bulgurlu Arçelik servis firmamızı arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Buzdolabı bozulması diğer beyaz eşyalar gibi değildir. Hızlı müdahale ister. Aksi taktirde içindeki yiyecekler ortalama 24 saat içinde bozulacaktır.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutma makinesi gibi yıkama grubundaki tüm cihazların arızalarını yerinde tamir ediyoruz. Sadece kazan ve su kaçağı arızalarında atölyeye alınması gerekebilir. Bunun nedeni ise cihazın atölye ortamında sökülmesi gerektiğidir. Fakat bu işlemlerde uzun sürmez. Cihazınızın arızasına göre size önden bilgi verilir ve onayınız dahilinde işlem yapılır. Ücret işlem bitiminde alınır fakat cihaza işlem uygulanmadan önce çıkan masraf size bildirilir ve onay alınır.

İnverter teknolojisi ile en çok satışı yapan klima markalarından biri olan Arçelik’in tüm split klima modellerini tamir ediyoruz. Ayrıca periyodik klima bakımı için de Bulgurlu Arçelik servisi arayarak servis talep edebilirsiniz. Konusunda uzman klimacı ustalarımız tüm Arçelik klimaları yerinde tamir ediyor. Ayrıca dilerseniz ikinci el Arçelik klima montajı ve yer değişimi için bizden destek alabilirsiniz. Montaj işlemi uzun süren bir işlem olduğu için 1 gün öncesinden randevu almanızda fayda var.

Bulgurlu Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Konusunda uzman kadromuz ile siz değerli Arçelik kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Yerinde ve garantili Arçelik teknik servis için Bulgurlu Arçelik servisi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere yerinde çözümler üretebiliyoruz. Arızalı tüm modellerin tamiri için haftanın 7 günü bizlerden servis desteği alabilirsiniz.

Son olarak elbette işinin ehli ustalarımız ile kombi tamir hizmeti veriyoruz. Profesyonel ekibimiz ile sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan, su akıtan veya ses yapan Arçelik kombi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyan kombinizin periyodik bakım işlemlerini de yapıyoruz. Kısaca Arçelik cihazlarınızla ilgili tüm teknik sorunları Bulgurlu Arçelik servisi arayarak tek seferde çözebilirsiniz.

 • Bulgurlu arçelik servisi
 • Esatpaşa arçelik servisi
 • Göztepe arçelik servisi
 • Acıbadem arçelik servisi
 • Fetih mahallesi arçelik servisi
 • Altunizade arçelik servisi