2 Aralık 2019

Caddebostan Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Caddebostan Arçelik servisi, Kadıköy ilçesinin tüm semtlerine beyaz eşya, kombi ve klima onarım hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili Arçelik teknik servis için bizi hemen arayın. Sabit hatlarımız haftanın 7 günü destek veriyor. Bizi dilediğiniz zaman arayarak arızalı Arçelik cihazlarınız için tamir, bakım, montaj hizmetleri alabilirsiniz.

Arçelik servisi olarak Caddebostan mahalle geneline aynı gün içinde servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Arçelik cihazlarınız için yerinde çözüm üretiyoruz. 1 yıl garantili Arçelik teknik servis hizmeti veriyoruz. Kusurlu tüm Arçelik cihazlarınız için bizi arayabilirsiniz. Servisimiz, konusunda uzman kadrosu ile tüm teknik problemleri yerinde gideriyor. Eksiksiz bir onarım ve 1 yıl garanti için Caddebostan şubemizi hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi bir evin olmazsa olmazıdır. Özellikle içinde bulunduğumuz süreç temizlik ve titizlik sürecidir. Asla bulaşık makinesi kadar temiz yıkayamazsınız. O kadar sıcak suya ellerinizin dayanması mümkün değildir. Peki Arçelik bulaşık makinesi çalışmıyor ise ne yapacaksınız? Caddebostan Arçelik servisi arayarak teknik servis talebinde bulunmanız arızanın aynı gün içinde giderilmesi için yeterli olacaktır. Servis olarak tüm bulaşık makinesi arızalarını aynı gün içinde ve 1 yıl garantili olarak gideriyoruz.

Arçelik Kombi Servis ve Bakım

Caddebostan Arçelik servisi olarak Arçelik marka kombi kullanıcıları için onarım ve bakım hizmetleri veriyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm Arçelik kombi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Arçelik kombiler 1 yıl garantilidir. Garantili kombi tamiri istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haftanın 7 günü Arçelik kombi servisi hizmetleri veren firmamızda tüm işlemler yerinde yapılır. Arızası ne olursa olsun kombi sökülmez veya atölye ortamına ihtiyaç duyulmaz.

Servisimizde yapılan yıllık bakım, sıradan bir bakım değildir. Son derece titiz bir şekilde ve işinin ehli ustalar ile yapılır. Kombi bakımı sayesinde tasarruf etmeniz çok kolay ve hızlı olacaktır.