11 Şubat 2020

Çekmeköy Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Çekmeköy Arçelik servisi, yıllarını bu işe vermiş tecrübeli kadrosu ve donanımlı servis araçları ile tüm modeller için bakım, onarım, montaj hizmetleri sunuyor. 1 yıl garantili Arçelik beyaz eşya servisi için Çekmeköy şubemizi hemen arayın. Servisimiz tüm onarımları yerinde yapacak ekipman ve yedek parçalara sahiptir. Arçelik cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun arızalandığında değiştirmeden önce bizi arayarak servis talep edebilirsiniz.

Teknik bilgi, beceri, özverili çalışma ve profesyonel çözüm seçenekleri konusunda ön plana çıkan servisimiz, çalışma saatlerinizi size bırakmaktadır. Yani sizin için uygun olan saatlerde Çekmeköy Arçelik servisi hizmeti gerçekleştiriyoruz. Buzdolabı, ocak, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi cihazların tamirini yapan personelimiz, mesai saatlerinizi sizin boş zamanlarınıza uygun olacak şekilde belirlemektedir.

Personel konusunda her zaman deneyimden ve tecrübeden yana olmalısınız. Bu işi bilmeyen veya tamirci olmayan kişilere beyaz eşyaların teslim edilmesi, ciddi zararlara neden olabilir. Bu nedenle bu konuda güven veren servis ekiplerimizi aramanız yeterlidir.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz çalışmıyor mu? Elinizde yıkamaya geçmeden Çekmeköy Arçelik servisi arayın. Servisimiz tüm Arçelik bulaşık makinesi modelleri için tamir hizmeti veriyor. Arızalı tüm cihazlarınızın gün içinde çalışabilir hale gelmesi için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, suyunu boşaltmayan Arçelik bulaşık makinelerini yerinde tamir ediyoruz.

1 Yıl Garantili Arçelik Servis

Servisimiz tarafından tamiri yapılan Arçelik cihazlarınızın her biri 1 sene parça garantilidir. Garantili Arçelik beyaz eşya servisi için Çekmeköy şubemize bir telefon açmanız yeterli.

Randevunuzu Unutmayın

Elemanlarımız, herkes için en uygun saatte randevu vermeye çalışmaktadır. Çekmeköy Arçelik servisi randevu işlemlerinde boş vaktinizi dikkate almalısınız. Başkasına söz verdiğiniz saatte randevu vermemeniz gerekir. Böyle durumlarda servisimizi aramak suretiyle yeniden randevu almalısınız. Randevu saatini istediğiniz zaman istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. İş çıkışı, hafta sonu veya gündüz saatlerinde, sizin için en uygun zaman dilimine randevu alabilirsiniz.

Arıza Tamiri Kısa Sürede Gerçekleşmektedir

Arızalanan bir beyaz eşyanın kullanımı ciddi sorunları beraberinde getirmektedir. Arızalanan beyaz eşya kullanılmamalıdır. Elektrik kaçağı olan cihazlar, su kaçıran çamaşır ve bulaşık makineleri, kullanım dışıdır. Acil tamir gerektiği zaman şirketimiz en yakın Çekmeköy Arçelik servisi aracını adresinize yönlendirmektedir. Bu konuda çözüm odaklı hareket eden personelimiz, yedek parça ve servis işlemlerini ayrı ayrı değerlendirmektedir.

Bütün İşlemler Müşteri Onaylı Gerçekleşmektedir

Kaliteli bir hizmet vermek için çaba sarf eder servisimiz, müşterinin memnun olması adına çözüm odaklı hareket etmektedir. Yerinde beyaz eşya tamirini gerçekleştiren elemanlarımız, müşteri onayını beklemektedir. Özellikle yedek parça montajında müşterinin onayı önemlidir. Profesyonel elemanlarımız;

  1. Zamanında adrese gelmektedir.
  2. Cihazı çalıştırıp test işlemi yapmaktadır.
  3. Şikayetlerinizi değerlendirerek hareket etmektedir.
  4. Beyaz eşya tamirinden sonra cihazı çalıştırarak test işlemi gerçekleştirmektedir.

Bizim için müşteri memnuniyeti önemlidir. Müşteri memnuniyetini dikkate alan personellerle çalışıyoruz.

Online Çözüm

Sitemizi ziyaret ederek, hizmet kalitemizi test edebilirsiniz. Servis işlemlerinde her zaman profesyonelliği tercih eden şirketimiz, online müşteri hizmetleri çözüm seçenekleri sunmaktadır. İster telefondan, ister sitemizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aydınlar Mahallesi Arçelik Servisi

Çekmeköy Aydınlar mahallesinde ikamet eden Arçelik kullanıcılarına en hızlı şekilde Arçelik servis hizmetleri veriyoruz. Arızalı tüm Arçelik cihazların tamiri için Aydınlar şubemizi hemen arayın. Çekmeköy Arçelik servisi tüm semtlere gün içinde geliyor ve onarımları yerinde yapıyor.

Alemdağ Arçelik Servisi

Alemdağ semtinin geneline gün içinde geliyoruz. Arızalı Arçelik beyaz eşya, kombi ve klimaların tamamı için servis, bakım, montaj hizmetleri sunuyoruz. Çalışmayan Arçelik marka çamaşır makinenizi aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız hemen arayın.