11 Ağustos 2021

Erenköy Altus Servisi

ile acibademarcelik

Erenköy Altus servisi, Altus kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Altus beyaz eşya ve klima onarımı için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm Altus cihazların yedek parçalarına sahibiz ve cihazlarınızı taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Altus cihazınızı gün içinde kullanabilmek için bizi aramanız yeterli.

Altus Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Altus dolabınızı hızlı bir şekilde tamir ettirmek için Erenköy Altus servisi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sizden gelen arıza bildirimlerine en yakın servis araçlarımızı yönlendirerek gün içinde müdahale ediyoruz. Saatli çalışamıyoruz cihazları yerinde tamir ettiğimiz için fakat sizden bir önceki müşteride sizi bilgilendiriyoruz. Her ne kadar bu sizler için zor olsa da maalesef ne kadar kalacağımızı bilemiyoruz. Bu yüzden servis için biraz vakit ayırmanız gerekecek. Erenköy şubemiz geç saatlere kadar servis hizmeti veriyor. Şubemiz telefonlarına dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makineniz yıkama yapmıyor mu? Arızası ne olursa olsun Altus bulaşık makinenizi gün içinde tamir ediyoruz. Yaşadığınız teknik sorunları bizimle paylaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel teknisyenler ile sizlere en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Altus bulaşık makinem aynı gün içinde tamir edilsin, taşınmasın istiyorsanız Zümrütevler Altus servisi hemen arayın.