Erenköy Altus Servisi

Erenköy Altus servisi, Altus kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Altus beyaz eşya ve klima onarımı için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm Altus cihazların yedek parçalarına sahibiz ve cihazlarınızı taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Altus cihazınızı gün içinde kullanabilmek için bizi aramanız yeterli.

Altus cihazların tamamı için onarım desteği alabileceğiniz bölgedeki en eski firmalardan biriyiz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız sayesinde yaptığımız tüm onarımların kalıcı olmasını sağlıyoruz. Servisimizde en önemli kural her zaman her arızanın yerinde yapılması yönündedir.

Erenköy Altus Çamaşır Makinesi Servisi

erenköy altus çamaşır makinesi servisi

Altus çamaşır makinesi tamiri için Erenköy servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenler ve donanımlı servis araçları ile sizlere teknik servis desteği veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, suyunu boşaltmayan veya sıkmaya girmeyen Altus çamaşır makineniz için Erenköy Altus servisi hemen arayın. Tüm onarımlar ve parça değişimleri 1 yıl garantilidir.

Çamaşır makinelerinde en büyük arıza kazan arızasıdır. Altus çamaşır makinenizin kazanı bozulsun istemiyorsanız makine ses yaptığında servisi arayarak amortisör kontrolü yaptırmalısınız. Amortisörleri bozulan çamaşır makinesi sallanmaya dolayısıyla kazana yük bindirmeye başlar. Bu durumda cihazın rulman ve keçesi zarar görür. Ayrıca çamaşır makinenizde battaniye, yorgan gibi çok su çeken çamaşırlar yıkadığınızda sıkma devrini kapatmalısınız.

Altus çamaşır makinesi sürekli su alıyor ise cihazın su almasını sağlayan ve dengeleyen parçası yani ventil arızalıdır. Eğer sizin de böyle bir arızanız varsa ilk olarak cihaza giren vanayı kapatmanız gerekiyor. Sonrasında ise Erenköy şubemizi arayarak servis çağırabilir ve bu arızadan aynı gün içinde kurtulabilirsiniz.

Erenköy Altus Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Altus dolabınızı hızlı bir şekilde tamir ettirmek için Erenköy Altus servisi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sizden gelen arıza bildirimlerine en yakın servis araçlarımızı yönlendirerek gün içinde müdahale ediyoruz. Saatli çalışamıyoruz cihazları yerinde tamir ettiğimiz için fakat sizden bir önceki müşteride sizi bilgilendiriyoruz. Her ne kadar bu sizler için zor olsa da maalesef ne kadar kalacağımızı bilemiyoruz. Bu yüzden servis için biraz vakit ayırmanız gerekecek. Erenköy şubemiz geç saatlere kadar servis hizmeti veriyor. Şubemiz telefonlarına dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Erenköy Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makineniz yıkama yapmıyor mu? Arızası ne olursa olsun Altus bulaşık makinenizi gün içinde tamir ediyoruz. Yaşadığınız teknik sorunları bizimle paylaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel teknisyenler ile sizlere en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Altus bulaşık makinem aynı gün içinde tamir edilsin, taşınmasın istiyorsanız Zümrütevler Altus servisi hemen arayın.