19 Şubat 2020

Esatpaşa Altus Servisi

ile acibademarcelik

Esatpaşa Altus servisi, donanımlı araçları ile sizlere gün içinde Altus beyaz eşya onarım hizmeti veriyor. Arızalı tüm cihazlarınızın kısa sürede tamiri için bizi hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Eski yeni tüm Altus cihazların onarımlarını yapabiliyoruz.

Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabı denince akla ilk gelen markalardan biri olan Altus’un tüm modellerini tamir edebiliyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Altus buzdolabı modelleri için servisimizi arayarak tamir, bakım ve montaj hizmetleri talep edebilirsiniz. Modeli ne olursa olsun onarımlarını yapabiliyoruz. Servisimizde kullanılan tüm parçalar orijinal ve 1 yıl garantilidir. Garantili Altus buzdolabı tamiri için aramanız gereken tek yer Esatpaşa Altus servisi firmamızdır.

Servisimize en çok gelen sorular arasında motor değişimi için dolabın atölyeye alınıp alınmadığıdır. Arkadaşlar buzdolabınızın arızası ne olursa olsun motor değişimi de dahil tüm işlemler yerinde yapılır. Dolaplar ASLA taşınmaz. Firmamız tarafından değiştirilen buzdolabı motoru 1 sene garantilidir.

Altus, son yıllarda birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Genel itibari ile bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, fırın ve daha birçok farklı elektronik cihazın arızalanması durumunda ekibimize direk ulaşım sağlayarak sorunları bildirebilirsiniz. 7 gün 24 saat aktif hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin taleplerini yerine getirmekteyiz. Esatpaşa civarında Altus marka cihazların genel bakımı ve onarımı için bizler olması gerekeni hemen yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Esatpaşa Altus servisi için doğru adımlarla bize ulaşabilirsiniz.

Acil Servis İçin Hemen Ulaşın

Altus marka tüm cihazlar en kaliteli ve en doğru şekilde bakılıp belirli sistemler doğrultusunda tekrar siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Altus servisi için bizler sürekli kendimizi geliştirerek burada olmaya çalışmaktayız. Her gün belirli sayıda müşterimiz bizi online sayfamızdan takip ederek taleplerini tek tıkla bildirebilmektedirler. Esatpaşa Altus servisi için bize telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Altus İle Garanti Kapsamı

Teknik servis için uzaklara gitmeden sadece elinizin altındaki internet aracılığı ile bize hemen ulaşın. İstanbul’da teknik servis olarak deneyim, güven ve kalite sunuyoruz. Çünkü farkımız tek kelime ile kalitemizden ileri gelmektedir. %100 orjinal yedek parça takılması, kontrolü ve diğer detaylar için bize her zaman güvenin. Esatpaşa Altus Servisi olarak burada olmaya devam etmekteyiz. Bu kapsamda bize güvenin.