Esatpaşa Arçelik Servisi

27 Temmuz 2018 ile acibademarcelik

Esatpaşa Arçelik servisi, Ataşehir ilçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamızda Arçelik beyaz eşya, kombi ve klimaların tamiri yapılmaktadır. 1 yıl garantili Arçelik teknik servis hizmeti için bizi hemen arayın. Firmamız sahip olduğu donanımlı servis araçları ile arızaları tek seferde git gel yapmadan yerinde gidermektedir.

  • Esatpaşa Arçelik bulaşık makinesi servisi
  • Esatpaşa Arçelik çamaşır makinesi servisi
  • Esatpaşa Arçelik kurutma makinesi servisi
  • Esatpaşa Arçelik buzdolabı servisi
  • Esatpaşa Arçelik kombi servisi
  • Esatpaşa Arçelik klima servisi

Esatpaşa mahallesinde ikamet etmekte olan Arçelik kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım, klima montaj hizmetleri sunan Esatpaşa Arçelik Servisi şubemiz tüm arızalara yerinde çözüm üretiyor. Servis olarak en büyük ayrıcalığımız arızaları aynı gün ve yerinde gideriyor olmamız. Semtin en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere kaliteli ve kalıcı onarım hizmetleri sunuyoruz. Servisimiz tüm arıza onarımlarına ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor. Garantili bir teknik servis hizmeti için bizi şimdi arayın.

Esatpaşa Arçelik Buzdolabı Servisi

Esatpaşa mahallesinde yıllardır Arçelik beyaz eşyalar için servis hizmetleri sunan şubemiz tüm buzdolabı arızalarına yerinde çözüm üretiyor. Eski yeni tüm Arçelik buzdolabı modellerinin teknik sorunları için Esatpaşa Arçelik servisi arayarak tamir hizmetleri alabilirsiniz.

Esatpaşa Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

esatpaşa arçelik servisi

Arçelik çamaşır makinesi arızalarını gün içinde çözmek isterseniz doğru yerdesiniz. Yıllardır Esatpaşa semtinde ikamet edenlere teknik servis hizmetleri sunan firmamızda her onarım 1 yıl garantilidir. Donanımlı teknik servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor dediğiniz tüm cihazlar için Esatpaşa servisimizi arayabilirsiniz.

Sektörün en eski firmalarından biriyiz. Bu sayede Arçelik çamaşır makineniz ne kadar eski olursa olsun yedek parçalarını tedarik edebiliyoruz. Sizlerin yapmış olduğu arıza bildirimlerine göre Esatpaşa Arçelik servisi olarak en uygun parçalar ile geliyoruz. Sahip olduğumuz imkanlar sayesinde Arçelik çamaşır makinenizi taşımadan tamir ediyoruz.

Esatşapaşa Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Ekonomik fiyatları ve sağlamlığı ile en çok tercih edilen bulaşık makinelerinden biri olan Arçelik’in tüm modelleri için servis desteği sunuyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, koku yapan Arçelik bulaşık makinenizi vakit kaybetmeden tamir ettirmek için Esatpaşa Arçelik servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Esatpaşa Arçelik servisi ne iş yapar? Servisimiz Arçelik, Altus ve Beko marka beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarını tamir ediyor. Ayrıca klima ve kombiler için yıllık bakım hizmetleri de sunuyor. Bunların yanı sıra klimalar için montaj ve de-montaj ekipleri de mevcuttur. Bu ekip sayesinde klima yer değişikliği ve sıfırdan kurulum için destek talep edebiliyorsunuz. Alanında uzman teknisyenler ile çalışıyoruz ve yapılan işlemlere garanti veriyoruz. Kaliteli bir Arçelik servis hizmeti almak isteyenler bizi arayarak teknik destek talep edebilir. Merkezimiz Acıbadem Arçelik Servisi firmasıdır ve aynı gün içinde destek sunuyoruz. Bizi dilediğiniz zaman arayarak Arçelik cihazlarınızın onarımını talep edebilirsiniz. Servisimiz yapılan tüm onarımlara 1 sene garanti veriyor. Ayrıca değiştirilen parçalar orijinal ve 1 yıl garantilidir. İşlem sonrasında garanti belgeniz verilir ve bu belge ile 1 sene boyunca yapılan yerden servis talep edebilirsiniz. Değişen parçanın ve tamir edilen yerin arıza tekrarı olursa aynı gün servisiniz gelir. Fakat farklı bir arıza olduğunda yeni kayıt açılır. Müşteri devamlılığı esas alınan firmamızda eski müşterilerimizin her zaman çıkarları gözetilir.