Fikirtepe Arçelik Servisi

Fikirtepe Arçelik servisi, uzman kadrosu ile Fikirtepe semtinde ikamet eden Arçelik beyaz eşya kullanıcılarına tamir hizmeti veriyor. Arızalı tüm Arçelik beyaz eşyalarınızın gün içinde tamiri için bizi hemen arayın. Firmamıza haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Servisimiz tarafından tamiri yapılan cihazlar 1 sene garantilidir.

Arçelik kullanıcıları için tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamızda tüm işlemler garantilidir. Onarımı yerinde yaptırmak ve profesyonel çözüm için tek yapmanız gereken Fikirtepe şubemizi aramak. Yaşadığınız sorunları sahip olduğumuz imkanlar ile yerinde ve garantili olarak çözüyoruz.

Fikirtepe Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

fikirtepe arçelik servisi

Arçelik kurutma makinelerinin tümü için yerinde onarım hizmetleri veriyoruz. Çalışmayan, ısıtmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm cihazlar için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede sizlere hızlıca ve yerinde çözümler üretebiliyoruz. Sektörün en eski Arçelik servisi olarak sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Yıllarını bu iş vermiş ustalarımız ve orijinal parçalarımız ile Fikirtepe Arçelik servisi olarak haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Çoğu servise kıyasla tüm onarımları yerinde yapacak şekilde servise geliyoruz. Sizlerin bildirdiği arızalara göre olası tüm parçaları yanımıza alıyoruz. Yaptığımız her onarım ve değiştirdiğimiz her parçaya 1 yıl garanti veriyoruz.

Fikirtepe Arçelik Buzdolabı Servisi

Soğutmayan, ses yapan, su akıtan Arçelik buzdolabınızı aynı gün içinde kullanılabilir hale getirmek için bizi hemen arayın. Fikirtepe Arçelik servisi şubemizde yapılan tüm onarımlar 1 yıl garantilidir. Garantili Arçelik buzdolabı tamiri için bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları ile dolap arızalarına taşımadan çözüm üretiyoruz. Ana motor değişimi dahil olmak üzere parça değişimlerinin tamamını yerinde yapıyoruz.

Arçelik buzdolabı ses yapıyor şikayeti için ilk olarak motor fanı ve iç fan kontrol edilmelidir. Eğer fanlarda arıza yoksa alt bölme damperi ve ana motor kontrol edilmelidir. Tüm bu parçaların kontrolü ve arızalı parçanın değişimi için Fikirtepe şubemizden destek alabilirsiniz. Bölgedeki en eski beyaz eşya tamircilerinden biri olarak sorunlara kalıcı çözüm üretecek orijinal parçaların tamamına sahibiz.

Fikirtepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya temiz yıkamıyorsa tüm bu sorunlardan en kısa sürede kurtulmak için Fikirtepe Arçelik servisi hemen arayın. Servisimiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Bu sayede eski yeni tüm Arçelik bulaşık makinesi modellerinin yedek parçalarına sahiptir. Arçelik bulaşık makinesi tamiri konusunda uzman kadromuz yedek parça imkanlarını kullanarak eski cihazların onarımlarını da yapabilmekte. Cihazınız ne kadar eski olursa olsun değiştirmeden önce servisimizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Bu sayede uygun fiyata bulaşık makinenizi tekrar kullanabilirsiniz.

Arçelik bulaşık makinesi tamiri için yerinde destek almak isterseniz Fikirtepe servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan bulaşık makineleri için yerinde onarım yapıyoruz. Bulaşık makineniz arızalandığı zaman elinizde bulaşık yıkamanıza gerek yok. Cihazınız ne zaman arızalanırsa bizi o zaman arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz.

Fikirtepe Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Yıllardır Arçelik beyaz eşya tamircisi olarak hizmet veren firmamız donanımlı servis araçları sayesinde tüm arızaları yerinde çözmektedir. Servisimizde cihazlar ağır arıza olmadığı sürece taşınmaz, yerinde tamir edilir. Arçelik çamaşır makinesi tamiri gerektiğinde eğer cihazın kazanında problem varsa atölyeye alıyoruz. Kazan arızaları yerinde giderilecek arızalar değildir. Atölyeye alınan Arçelik çamaşır makineniz Fikirtepe Arçelik servisi tarafından en geç 1 hafta içinde size teslim edilir.

Arçelik çamaşır makinelerinde sıkma sorunu varsa cihazın sağ alt köşeden önce pompa kapağını çıkartın ve pompayı kontrol edin. Cihazın pompası tıkalı ise cihaz sıkmaya girmez. Fikirtepe Arçelik servisi olarak tüm sıkma yapmayan Arçelik çamaşır makinelerini yerinde tamir ediyoruz. 1 yıl garantili Arçelik teknik servis için bizi hemen arayın.

1 Yıl Garantili Arçelik Teknik Servis

Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Arçelik cihazlar 1 sene parça garantilidir. Bizim gibi çalışan Caddebostan Arçelik servisi şubemizde tüm parçalara 1 sene garanti veriyor. Servisimiz tarafından değiştirilen parçalar 1 sene içinde arıza verirse ücretsiz değişim yapıyoruz.