29 Eylül 2020

Fikirtepe Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Fikirtepe Arçelik servisi, uzman kadrosu ile Fikirtepe semtinde ikamet eden Arçelik beyaz eşya kullanıcılarına tamir hizmeti veriyor. Arızalı tüm Arçelik beyaz eşyalarınızın gün içinde tamiri için bizi hemen arayın. Firmamıza haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Servisimiz tarafından tamiri yapılan cihazlar 1 sene garantilidir.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya temiz yıkamıyorsa tüm bu sorunlardan en kısa sürede kurtulmak için Fikirtepe Arçelik servisi hemen arayın. Servisimiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Bu sayede eski yeni tüm Arçelik bulaşık makinesi modellerinin yedek parçalarına sahiptir. Arçelik bulaşık makinesi tamiri konusunda uzman kadromuz yedek parça imkanlarını kullanarak eski cihazların onarımlarını da yapabilmekte. Cihazınız ne kadar eski olursa olsun değiştirmeden önce servisimizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Bu sayede uygun fiyata bulaşık makinenizi tekrar kullanabilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Yıllardır Arçelik beyaz eşya tamircisi olarak hizmet veren firmamız donanımlı servis araçları sayesinde tüm arızaları yerinde çözmektedir. Servisimizde cihazlar ağır arıza olmadığı sürece taşınmaz, yerinde tamir edilir. Arçelik çamaşır makinesi tamiri gerektiğinde eğer cihazın kazanında problem varsa atölyeye alıyoruz. Kazan arızaları yerinde giderilecek arızalar değildir. Atölyeye alınan Arçelik çamaşır makineniz Fikirtepe Arçelik servisi tarafından en geç 1 hafta içinde size teslim edilir.

1 Yıl Garantili Arçelik Teknik Servis

Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Arçelik cihazlar 1 sene parça garantilidir. Bizim gibi çalışan Caddebostan Arçelik servisi şubemizde tüm parçalara 1 sene garanti veriyor. Servisimiz tarafından değiştirilen parçalar 1 sene içinde arıza verirse ücretsiz