Finlux Servisi

Finlux servisi hizmetleri veren firmamızda tüm modellerin tamirini yaptırabilirsiniz. Sektörün en uygun cihazlarını üreten Finlux markasının tüm modellerine sahibiz. Kaliteli ve garantili bir tamir hizmeti almak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Servisimiz bünyesindeki çağrı merkezi sizlere kesintisiz hizmet veriyor. Hafta sonları ve tatil günlerinde çalışan nöbetçi ekiplerimiz sayesinde sizlere gün içinde onarım hizmeti vermeye devam ediyoruz. Finlux beyaz eşya arızaları için bizi hemen arayın.

Finlux Buzdolabı Servisi

finlux buzdolabı kartı
finlux buzdolabı servisi

Buzdolabı tamiri beyaz eşya cihazları arasında en zor olandır. Boyutları gereği taşıması zordur ve her işlem yerinde yapılmalıdır. Buzdolabını yerinde tamir etmek için hem tecrübe hem parça hem de zaman gerekli. Biz Finlux buzdolabı tamiri yapan bir servis olarak tüm yaşadığınız arızaları evinizde çözecek imkanlara sahibiz. Kaliteli ve 1 yıl garantili buzdolabı tamiri için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Finlux buzdolabı motor değişimi ne kadar?
Arızalar arasında en pahalı çözümü olan ana motor yani kompresör değişimidir. Hem parça pahalı hem de montaj için kullanılacak yardımcı ekipmanların sayısı fazladır. Buzdolabını ne kadar ucuza almış olursanız olun ana motor değişimi size pahalı gelecektir. 2022 yılı itibariyle Finlux buzdolabı motor değişimi ortalama 1,800,00TL’dir. Daha uyguna takılma şansı parça fiyatları düşmeden neredeyse imkansız. Eğer buzdolabınızın motoru arızalı ise servisimizi arayarak telefonda fiyat alabilirsiniz.

Finlux Çamaşır Makinesi Servisi

Kullanıcı dostu diye adlandırabileceğimiz modelleri ile ülkemizde satışı yapılan Finlux çamaşır makineleri son derece sağlam ve sessizdir. Olur da Finlux çamaşır makineniz ile sorun yaşarsanız hiç dert etmenize gerek yok. Finlux servisi firmamız sizlerin yaşadığı çamaşır makinesi arızalarına en hızlı şekilde servis yönlendirmesi yapıyor.

Beyaz eşya teknisyenlerimizin her biri konusunda uzman ve son derece deneyimli kişilerdir. İşini severek yapan bir kadroya sahibiz ve bu sayede sizlere kusursuz hizmet sunabiliyoruz. Servis prensibi olarak cihaz taşımıyoruz. Sorunu ne olursa olsun Finlux çamaşır makinenizi yerinde yani evinizde tamir ediyoruz. Bu durumu bozacak nadir arızaların başında kazan değişimi geliyor.

Finlux çamaşır makinesi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışsın, size tamir masrafı açmasın istiyorsanız servisimizi arayarak düzenli bakım yaptırmalısınız.

Finlux çamaşır makinesi bakımı nedir?
Sürekli olarak kullandığınız için cihazınızın herhangi bir şekilde ses yapması veya yıkama süresinin değişmesi sizin tarafınızdan fark edilmez. Ayrıca zamanla dolan kazan çıkışı ve pompa ile cihazın sıkma süresi uzar ve pompa yorulur. Böyle bir durumda cihazınız size ciddi masraflar açabilir. Fakat periyodik bakımlarını yaptırırsanız cihazınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Finlux Bulaşık Makinesi Servisi

Finlux marka bulaşık makinenizi gün içinde tamir ettirmek ister misiniz? Kusursuz ve garantili onarım desteği hedefleyen şubemizde tüm modellerin yedek parçaları mevcuttur. Profesyonel ellerde kalıcı çözüm için tek yapmanız gereken firmamızı aramak. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamızda Finlux bulaşık makineleri evde yani taşınmadan tamir edilir.

Finlux Garanti Süresi Sorgulama

Tüm beyaz eşya ürünlerine 2 yıl garanti veren Finlux, ek garanti satışı da yapmaktadır. Fakat siz garanti süresi ne kadar kaldı bilmiyorsanız bunu sorgulayabilirsiniz. Finlux müşteri hizmetleri 0850 222 41 23 numaralı telefonu arayarak cihazın seri numarasından sorgulama yapabilirsiniz. Peki seri numarası nasıl öğrenilir? Cihazınızın ön kapağında veya arka su giriş kısmında etiketler vardır. Bu etiketler üzerinde cihazın seri no bilgisini alabilirsiniz.

Finlux Servis Bölgelerimiz

Servisi Ara !