9 Eylül 2021

Göztepe Altus Servisi

ile acibademarcelik

Göztepe Altus servisi, Altus kullanıcılarına servis desteği sunuyor. Göztepe ve civarında ikamet ediyorsanız arızalı Altus cihazlarınız için Göztepe şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm modellerin onarımlarını yerinde yapabiliyoruz. Kaliteli ve garantili Altus servis için doğru yerdesiniz. Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir. Yaşadığınız teknik sorunları kısa sürede gidermek ve garantili onarım yaptırmak için hemen arayın.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

İç hacminin genişliği ev hanımlarına büyük kolaylık sağlayan Altus çamaşır makinelerinin tamirini ve bakımlarını yapıyoruz. Kaliteli bir Altus çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Göztepe Altus servisi bölgedeki en eski Altus servislerinden biridir. Özel servis olarak hizmet veren firmamız tüm onarımları yerinde yapıyor. Kaliteli ve titiz bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Altus bulaşık makineniz çalışmıyor, sigorta attırıyor veya temiz yıkamıyor ise hiç vakit kaybetmeden bizi hemen arayın. Bütün bu arızalara yerinde çözümler üretiyoruz. Profesyonel teknisyenlerimizin her biri donanımlı servis araçlarına sahiptir. Bu sayede sizlerin yaşadığı tüm arızaları yerinde çözebiliyoruz.

Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde uzman teknisyenler ve donanımlı servis araçları sayesinde sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Altus buzdolabı modelleri için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Buzdolabı motoru değişimi dahil olmak üzere tüm teknik arızaları yerinde ve tek seferde gideriyoruz. Göztepe Altus servisi arayarak buzdolabınızı aynı gün içinde çalışır hale getirebilirsiniz.

Altus buzdolabı modellerinde sık görülen arızaların başında kapı arızası gelir. Genelde kapı bölmelerine koyulan aşırı yük ile kapı sarkar ve zamanla hava almaya başlar. Bu da dolabınızın karlanma yapmasına bir süre sonra da soğutmayı kesmesine sebep verir. Modeli ne olursa olsun tüm Altus buzdolabı modelleri için kapı onarım kiti takıyoruz. Bu sayede kapı değişimi gibi büyük masraflara girmeden sorundan kurtulabiliyorsunuz.