Teknik servis…

Göztepe Altus Servisi

Göztepe Altus servisi, Altus kullanıcılarına servis desteği sunuyor. Göztepe ve civarında ikamet ediyorsanız arızalı Altus cihazlarınız için Göztepe şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm modellerin onarımlarını yerinde yapabiliyoruz. Kaliteli ve garantili Altus servis için doğru yerdesiniz. Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir. Yaşadığınız teknik sorunları kısa sürede gidermek ve garantili onarım yaptırmak için hemen arayın.

Göztepe Altus Klima Servisi

Klima arızanız varsa sıcak yaz günlerinde klimasız kalmak zorunda değilsiniz. Yıllardır Kadıköy ilçesinde Altus servisi olarak teknik servis hizmetleri sunan firmamızda tüm modellerin tamiri yerinde yapılır. Göztepe Altus servisi şubemizde her klima arızası gün içinde tamir edilir. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, kötü kokan tüm Altus klima modelleri için hemen arayın.

Göztepe Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Yıllarını bu işe vermiş deneyimli ustalarımız sayesinde cihazlarınızı evinizde tamir ediyoruz. Siz de Altus bulaşık makinem taşınmadan tamir edilsin istiyorsanız bizi hemen arayın. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak kusursuz onarım desteği sunuyoruz. 1 yıl garantili Altus bulaşık makinesi tamiri için Göztepe Altus servisi haftanın 7 günü ne zaman ihtiyaç duyarsanız arayabilirsiniz. Altus bulaşık makinelerinde en en çok gördüğümüz arıza cihazın temiz yıkamamasıdır. Maalesef bu hata genelde kullanıcının yanlışlarından kaynaklanır. Eğer makinenize koyduğunuz bulaşıkları süzmez veya kurumasına müsaade edecek kadar geç çalıştırırsanız cihaz temiz yıkama yapamayacaktır.

Altus bulaşık makinesi temiz yıkamıyor şikayeti çokça gelen şikayetlerden biridir. Bu arızanın en büyük sebebi cihazın pervanelerinin tıkalı olmasıdır. Eğer alt üst pervane tıkalı veya çatlak ise cihaz suyu tazyikli olarak vuramayacağı için bulaşıklarınız temizlenmez. Diğer bir sebebi ise bulaşık makinenizin suyu ısıtmamasıdır. Bulaşık makinelerinin en büyük özelliği sıcak suyu bulaşıklara güçlü bir şekilde vurmasıdır. Saatlerce çalışan ama ısıtmaya makine asla temiz yıkayamaz. Her iki durum için de Göztepe şubemizi arayabilirsiniz.

Göztepe Altus Çamaşır Makinesi Servisi

İç hacminin genişliği ev hanımlarına büyük kolaylık sağlayan Altus çamaşır makinelerinin tamirini ve bakımlarını yapıyoruz. Kaliteli bir Altus çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Göztepe Altus servisi bölgedeki en eski Altus servislerinden biridir. Özel servis olarak hizmet veren firmamız tüm onarımları yerinde yapıyor. Kaliteli ve titiz bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Altus bulaşık makineniz çalışmıyor, sigorta attırıyor veya temiz yıkamıyor ise hiç vakit kaybetmeden bizi hemen arayın. Bütün bu arızalara yerinde çözümler üretiyoruz. Profesyonel teknisyenlerimizin her biri donanımlı servis araçlarına sahiptir. Bu sayede sizlerin yaşadığı tüm arızaları yerinde çözebiliyoruz.

Göztepe Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde uzman teknisyenler ve donanımlı servis araçları sayesinde sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Altus buzdolabı modelleri için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Buzdolabı motoru değişimi dahil olmak üzere tüm teknik arızaları yerinde ve tek seferde gideriyoruz. Göztepe Altus servisi arayarak buzdolabınızı aynı gün içinde çalışır hale getirebilirsiniz.

Altus buzdolabı modellerinde sık görülen arızaların başında kapı arızası gelir. Genelde kapı bölmelerine koyulan aşırı yük ile kapı sarkar ve zamanla hava almaya başlar. Bu da dolabınızın karlanma yapmasına bir süre sonra da soğutmayı kesmesine sebep verir. Modeli ne olursa olsun tüm Altus buzdolabı modelleri için kapı onarım kiti takıyoruz. Bu sayede kapı değişimi gibi büyük masraflara girmeden sorundan kurtulabiliyorsunuz.

Exit mobile version